Gość: helguera no to felietony w GW i paszport Polityki Doda IP: 77.223.193.* 23.06.10, 20:17 ma w kieszeni i obok Środy i Kutca będzie główną siła do walki z kosciołem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: no to felietony w GW i paszport Polityki Doda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 21:49 A tak: do walki z kołtuństwem i zacofaniem. Kołtun kołtuna kołtunem pogania a ich wszystkich nienasycony pedofil w czarnej sukience. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Doda, Doda, pokaż... IP: 95.108.45.* 23.06.10, 20:43 rogi. Dam ci sera na pierogi. Odpowiedz Link Zgłoś
ubiquitousghost88 ...dupę! 23.06.10, 22:19 Gość portalu: zenek napisał(a): > rogi. > Dam ci sera na pierogi. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Żadna już ci nie chce pokazywać, więc myślisz 23.06.10, 23:29 że Doda się nad tobą ulituje?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
ubiquitousghost88 Polscy guru szykują się na ucztę intelektualną... 24.06.10, 10:21 guru133 napisał: > że Doda się nad tobą ulituje?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hermann Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 23.06.10, 20:49 Doda ma wystąpić na scenie w plenerze podczas odbywających się dni Kluczborka...świetnie by było,aby ta blokująca wszystko łachudra przyjechała do Klb. i zaczęła protest przed kilku tysięczną widownią...jestem ciekaw,jak ten nowak szybko biega... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fred Cycki Dody zrobiły się podobne do uszu jamnika ! IP: *.plock.mm.pl 23.06.10, 20:59 więc palikociarstwo jej pozostało a jako, że zadała się z PO - paprańcami to bredzi i się kundli zamiast śpiewać !!! Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 czego nalykal sie nowak? albo czego znowu nie 23.06.10, 21:22 wzial rano na glowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hermann Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 23.06.10, 21:29 Cycki Dody zrobiły się podobne do uszu jamnika !IP: *.plock.mm.pl Gość: fred 23.06.10, 20:59 Odpowiedz więc palikociarstwo jej pozostało a jako, że zadała się z PO - paprańcami to bredzi i się kundli zamiast śpiewać !!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ No popatrzcie się...gdy całowała l.kłamczynskiego to było OK... Tylko co powiesz o "skundleniu" marty "dziewicy" dobienieckiej kaczynskiej...jak wytłumaczysz granie do wyborów sw.rodzinke,by póżniej tuż po nich się rozwieść...jak wytłumaczysz "skundlenie" sw.marty gdy twierdzi że jej prawowity od kilku lat mąż nie jest ojcem wspólnego dziecka...Wytłumaczysz takie sqrwienie...? Odpowiedz Link Zgłoś
elinkan Re: Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 21:57 łał... ciechanowski szatan na wiejskich przytupajkach... niech gra po wiochach bo tam jej miejsce. przaśna przeoperowana panna śmieć żałosne to wszystko i ta cała doda Odpowiedz Link Zgłoś
antypostepowiec A gdyby ktoś zaczął "bluźnić"... 23.06.10, 21:55 ... homofilii, np. jakiś piosenkarz podczas dni np. Pacanowa to pewnie podniósłby się wielki hałas przeciwko takiemu okropnemu homofobowi a on sam zostałby napiętnowany i wyklęty przez GW i jej akolitów, również tutejszych forumowiczów progazetowych. Nie wykluczone, że nawet zostałby pozwany za to do sądu. Polityczna poprawność działa tylko w jedną stronę. Ot, uroki demokracji w wydaniu lewicowych fanatyków. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amadeusz Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.icpnet.pl 23.06.10, 22:05 Najważniejsza kwestia to: czy choroba Nowaka jests uleczalna? Odpowiedz Link Zgłoś
abigorre Re: Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 22:35 Gość portalu: amadeusz napisał(a): > Najważniejsza kwestia to: czy choroba Nowaka jests uleczalna? Jest!!!! albo lobotomia albo er pigułka powlekana "panadolf 9 .mm parabellum" Odpowiedz Link Zgłoś
nanabun Nie warto blokować 23.06.10, 22:20 Szkoda czasu i nerwów. Cieniutka "artystka" - jak wszyscy jej pokroju musi skandalizować żeby w ogóle zaistnieć. Za rok czy dwa nikt o niej nie będzie pamiętać. Odpowiedz Link Zgłoś
abigorre Re: Nie warto blokować 23.06.10, 22:40 nanabun napisał: Za rok czy dwa nikt o niej nie będzie > pamiętać. nie jestem fanem Dodzi ale jestes w bledzie, juz jest polska "Madonna" a przy Nergalu ma szanse wreszcie stac sie polska Amy Winehouse (bedac od Amy o pieklo piekniejsza) XDDD..zreszta zwolnilo sie miejsce po Chylinskiej na topie lekkiego metalu, Doda powinna wejsc w to . Wiem nie te barwy i nic nie przebije dawnych kawalków z Mroku ale poprobowac warto. Odpowiedz Link Zgłoś
abigorre 1 slowo wyjasnienia 23.06.10, 22:32 Ok...nigdy mi nie wpadlo do lba ze bede tu bronic xianskiego kosciola, ale to nie krk atakuje Dode i Nergala a jeden kompletnie popierd****y sekciarz nowak, ten gosciu to taki laicki rydzyk , facet ma nierowno pod sufitem i powinien wyladowac w wariatkowie , krk trzyma sie od niego z daleka podobnie jak prawicowe endeckie oszolomstwo trzymalo sie od ratajczaka (kłamcy oswiecimskiego)i w koncu sqrwiel zdechl we wlasnym aucie jako bezdomny szczur nikt go nie chcial zatrudnic a faszyzujacy prawdziwi polacy nagle odwrocili sie plecami od tego dupka. To samo jest z nowakiem...gosc jest kompletnie zryty i cierpi na manie przesladowcza wynikajaca ewidentnie z zakompleksienia z powodu mikro penisa i bycia pedofilem. Odpowiedz Link Zgłoś
hie44 Re: 1 slowo wyjasnienia 23.06.10, 22:44 Na tej samej zasadzie Kaczyński nie atakuje bezpośrednio Komorowskiego. Robią to pogrobowcy IV Rzeszy Pospolitej, tacy jak Staniszkis, Pospieszalski czy Wildstein. Dopóki jednak nie ma krytycznej reakcji ze strony tego, kto odnosi korzyści (bardziej lub mniej iluzoryczne), jest on współwinny. To samo dotyczy Rydzyka, którego polski oddział KRK się nie wypiera, pomimo tego że głosi treści całkowicie niezgodne z oficjalną doktryną kościoła powszechnego. Odpowiedz Link Zgłoś
miro-24 Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 22:41 o co tam biega w tej tzw.św.księdze? Pani Doda "bluźni" ? Rok wydania tej książki? i wydawnictwo? Odpowiedz Link Zgłoś
buenabuelo Jak można 23.06.10, 22:47 niszczyć biblię. Miałem w domu dwie takie książki i nie zniszczyłem, tylko w całości wrzuciłem do pieca. To była wyższa konieczność - brakło węgla a zima trzymała. Odpowiedz Link Zgłoś
hie44 Re: Jak można 23.06.10, 23:07 Nie opłaca się tym palić. Na długo nie starczy. Lepiej używać tego do robienia skrętów, jak penitencjariusze pewnego zakładu karnego w kraju. :-) A jakby jeszcze jarać w tym trawkę, to w ogóle zbliżymy się do przesłania autorów. Odpowiedz Link Zgłoś
abigorre Re: Jak można 23.06.10, 23:15 buenabuelo napisał: > niszczyć biblię. Miałem w domu dwie takie książki i nie zniszczyłem, tylko w > całości wrzuciłem do pieca. To była wyższa konieczność - brakło węgla a zima > trzymała. wybacz..ale jestem przeciwny paleniu wszelkich ksiazek... co innego oddac na przemial.. jako papier toaletowy maja szanse przysluzyc sie ludziom :P BTW... mam w domu jakas biblie z roku bodajze 1977? dostalem ja od protestanckich domokrazcow nawracajacych owieczki za komuny . Fajna :) ...pomogla mi wiele zrozumiec w zostaniu satanista( bo ateista i antyklerykalem bylem duzo wczesniej) XDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
baniak-rulez Re: Jak można 23.06.10, 23:39 Genialny ironiczny humor. Dobrze, że są w tym kraju ludzie, którzy nie mają mózgów wypranych przez "kościół". P.S. Dobre sposoby na wykorzystanie "biblii". Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 22:49 Nowak stoi na czele Komitetu Obrony przed SEKTAMI, a nie sądami, na Boga. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Nie jestem fanem Dody, ale terror watykańskich 23.06.10, 23:27 kolaborantów przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Mam nadzieję że władze Kluczborka odeślą tych oszołomów na okoliczne drzewa, gdzie będą mogli małpy imitować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Owieczka Re: Katolicy!!! IP: *.152.132.7.dsl.dynamic.eranet.pl 23.06.10, 23:29 "Nie Lękajcie Się" !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxert DODA to skrót DO DIABŁA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 23:31 Szykujcie Jajka i na dodę rzuczcie jak was obrazi. Kilka tysiecy ludzi rzucających jajek byłoby to extra i wtedy karierę skończy i załamie się. Bo mysli jest ponad wami i ma was w dupie taka jest prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
pochmurna Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 00:30 Ten Nowak to jakiś wariat, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
inkwizytorstarszy Re: Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 02:53 mnbvcx napisał: > A tam mogą być przecież dzieci - oburza się Nowak. moga byc nawet dzieci > poczete, o niepoczetych nie wspominam. !!! Gorzej, tam mogą przyjść dzieci napoczęte,to straszne... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: 81.210.92.* 24.06.10, 09:13 Kiedyś byłem na koncercie Dody w Opolu. Tak fałszowała, że to było aż straszne. Nikt nie prosił wtedy o bis, ale ona jeszcze 2 piosenki zaśpiewała (widocznie tak przewidywał kontrakt). Pomyślałem - żal słuchać. I pomyslałem - moje miasto wyrzuciło tyle pieniędzy w błoto. Odpowiedz Link Zgłoś
conn-x-5 zablokowac mohera drzwi wyjsciowe z domu 24.06.10, 09:31 te palanty na ulicy to obraza BOGA Odpowiedz Link Zgłoś
jatokomtur Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 10:49 CZY JAKIŚ UCZONY NIE MOŻE WYCHODOWAĆ JAKIEGOŚ WIRUSA NA TYCH KATOOSZOŁOMÓW? Odpowiedz Link Zgłoś
amelie2 Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 10:53 Może poddać Ryszarda Nowaka badaniom psychiatrycznym? Może przesłuchać go szczegółowo i ustalić który z biskupów KRK, a może sam Rydzyk płacą mu za ośmieszanie Polaków? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.punkt.opole.pl 24.06.10, 12:30 myślę, że najwyższy czas przywrócić Świetą Inkwizycję, jakby Dodę trochę kołem potraktować, toby od razu nas uszanowała Odpowiedz Link Zgłoś
politol59 Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 13:42 Pogonić go, bo przecież to jest Śląsk, a nie co innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Flak Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:01 Mam wrażenie że cała sprawa rozbija się o tajemnicze "obrażanie uczuć religijnych". Nie mogę uwierzyć że w tym niewątpliwie oświeconym kraju obrażanie czyichś "uczuć religijnych" jest w ogóle traktowane poważnie, tym bardziej że obrażany sam decyduje czy i kiedy został obrażony. Swoją drogą, słyszał ktoś kiedyś może o obrażaniu uczuć humanistycznych albo świeckich na przykład? Ja osobiście czuję że członkowie komitetu przeciw koncertowi Dody obrażają moje poczucie wolności swoim zachowaniem. Bo skoro dziś zabraniają wolnym obywatelom pójść na koncert to kto wie, czego jutro będą chcieli zabronić? Odpowiedz Link Zgłoś
mieszaniec-zopola Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 17:40 Nowak, najpierw zajmij się Rodziną Radia Maryja, To największa sekta w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś