Dodaj do ulubionych

Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody

    • Gość: helguera no to felietony w GW i paszport Polityki Doda IP: 77.223.193.* 23.06.10, 20:17
      ma w kieszeni i obok Środy i Kutca będzie główną siła do walki z kosciołem.
      • Gość: gość Re: no to felietony w GW i paszport Polityki Doda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 21:49
        A tak: do walki z kołtuństwem i zacofaniem. Kołtun kołtuna kołtunem
        pogania a ich wszystkich nienasycony pedofil w czarnej sukience.
    • Gość: zenek Doda, Doda, pokaż... IP: 95.108.45.* 23.06.10, 20:43
      rogi.
      Dam ci sera na pierogi.
      • ubiquitousghost88 ...dupę! 23.06.10, 22:19
        Gość portalu: zenek napisał(a):

        > rogi.
        > Dam ci sera na pierogi.
        • guru133 Żadna już ci nie chce pokazywać, więc myślisz 23.06.10, 23:29
          że Doda się nad tobą ulituje?:))
          • ubiquitousghost88 Polscy guru szykują się na ucztę intelektualną... 24.06.10, 10:21
            guru133 napisał:

            > że Doda się nad tobą ulituje?:))
    • Gość: hermann Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 23.06.10, 20:49
      Doda ma wystąpić na scenie w plenerze podczas odbywających się dni
      Kluczborka...świetnie by było,aby ta blokująca wszystko łachudra przyjechała
      do Klb. i zaczęła protest przed kilku tysięczną widownią...jestem ciekaw,jak
      ten nowak szybko biega...
    • Gość: fred Cycki Dody zrobiły się podobne do uszu jamnika ! IP: *.plock.mm.pl 23.06.10, 20:59
      więc palikociarstwo jej pozostało a jako, że zadała się z PO -
      paprańcami to bredzi i się kundli zamiast śpiewać !!!
    • arahat1 czego nalykal sie nowak? albo czego znowu nie 23.06.10, 21:22
      wzial rano na glowe?
    • Gość: hermann Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 23.06.10, 21:29
      Cycki Dody zrobiły się podobne do uszu jamnika !IP: *.plock.mm.pl
      Gość: fred 23.06.10, 20:59 Odpowiedz
      więc palikociarstwo jej pozostało a jako, że zadała się z PO -
      paprańcami to bredzi i się kundli zamiast śpiewać !!!
      +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

      No popatrzcie się...gdy całowała l.kłamczynskiego to było OK...
      Tylko co powiesz o "skundleniu" marty "dziewicy" dobienieckiej
      kaczynskiej...jak wytłumaczysz granie do wyborów sw.rodzinke,by póżniej tuż po
      nich się rozwieść...jak wytłumaczysz "skundlenie" sw.marty gdy twierdzi że jej
      prawowity od kilku lat mąż nie jest ojcem wspólnego dziecka...Wytłumaczysz
      takie sqrwienie...?
      • elinkan Re: Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 21:57
        łał... ciechanowski szatan na wiejskich przytupajkach...
        niech gra po wiochach bo tam jej miejsce. przaśna przeoperowana panna śmieć

        żałosne to wszystko i ta cała doda
    • antypostepowiec A gdyby ktoś zaczął "bluźnić"... 23.06.10, 21:55
      ... homofilii, np. jakiś piosenkarz podczas dni np. Pacanowa to
      pewnie podniósłby się wielki hałas przeciwko takiemu okropnemu
      homofobowi a on sam zostałby napiętnowany i wyklęty przez GW i jej
      akolitów, również tutejszych forumowiczów progazetowych. Nie
      wykluczone, że nawet zostałby pozwany za to do sądu.

      Polityczna poprawność działa tylko w jedną stronę. Ot, uroki
      demokracji w wydaniu lewicowych fanatyków.

      Pozdrawiam.
    • Gość: amadeusz Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.icpnet.pl 23.06.10, 22:05
      Najważniejsza kwestia to: czy choroba Nowaka jests uleczalna?
      • abigorre Re: Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 22:35
        Gość portalu: amadeusz napisał(a):

        > Najważniejsza kwestia to: czy choroba Nowaka jests uleczalna?

        Jest!!!! albo lobotomia albo er pigułka powlekana "panadolf 9 .mm parabellum"
    • nanabun Nie warto blokować 23.06.10, 22:20
      Szkoda czasu i nerwów. Cieniutka "artystka" - jak wszyscy jej pokroju musi
      skandalizować żeby w ogóle zaistnieć. Za rok czy dwa nikt o niej nie będzie
      pamiętać.
      • abigorre Re: Nie warto blokować 23.06.10, 22:40
        nanabun napisał:
        Za rok czy dwa nikt o niej nie będzie
        > pamiętać.

        nie jestem fanem Dodzi ale jestes w bledzie, juz jest polska "Madonna" a przy
        Nergalu ma szanse wreszcie stac sie polska Amy Winehouse (bedac od Amy o pieklo
        piekniejsza) XDDD..zreszta zwolnilo sie miejsce po Chylinskiej na topie
        lekkiego metalu, Doda powinna wejsc w to . Wiem nie te barwy i nic nie przebije
        dawnych kawalków z Mroku ale poprobowac warto.
    • abigorre 1 slowo wyjasnienia 23.06.10, 22:32
      Ok...nigdy mi nie wpadlo do lba ze bede tu bronic xianskiego kosciola, ale to
      nie krk atakuje Dode i Nergala a jeden kompletnie popierd****y sekciarz nowak,
      ten gosciu to taki laicki rydzyk , facet ma nierowno pod sufitem i powinien
      wyladowac w wariatkowie , krk trzyma sie od niego z daleka podobnie jak
      prawicowe endeckie oszolomstwo trzymalo sie od ratajczaka (kłamcy
      oswiecimskiego)i w koncu sqrwiel zdechl we wlasnym aucie jako bezdomny szczur
      nikt go nie chcial zatrudnic a faszyzujacy prawdziwi polacy nagle odwrocili
      sie plecami od tego dupka. To samo jest z nowakiem...gosc jest kompletnie
      zryty i cierpi na manie przesladowcza wynikajaca ewidentnie z zakompleksienia
      z powodu mikro penisa i bycia pedofilem.
      • hie44 Re: 1 slowo wyjasnienia 23.06.10, 22:44
        Na tej samej zasadzie Kaczyński nie atakuje bezpośrednio Komorowskiego.
        Robią to pogrobowcy IV Rzeszy Pospolitej, tacy jak Staniszkis, Pospieszalski czy
        Wildstein.
        Dopóki jednak nie ma krytycznej reakcji ze strony tego, kto odnosi korzyści
        (bardziej lub mniej iluzoryczne), jest on współwinny.
        To samo dotyczy Rydzyka, którego polski oddział KRK się nie wypiera, pomimo tego
        że głosi treści całkowicie niezgodne z oficjalną doktryną kościoła powszechnego.
    • miro-24 Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 22:41
      o co tam biega w tej tzw.św.księdze?

      Pani Doda "bluźni" ?

      Rok wydania tej książki? i
      wydawnictwo?
    • buenabuelo Jak można 23.06.10, 22:47
      niszczyć biblię. Miałem w domu dwie takie książki i nie zniszczyłem, tylko w
      całości wrzuciłem do pieca. To była wyższa konieczność - brakło węgla a zima
      trzymała.
      • hie44 Re: Jak można 23.06.10, 23:07
        Nie opłaca się tym palić. Na długo nie starczy.

        Lepiej używać tego do robienia skrętów, jak penitencjariusze pewnego zakładu
        karnego w kraju. :-)
        A jakby jeszcze jarać w tym trawkę, to w ogóle zbliżymy się do przesłania autorów.
      • abigorre Re: Jak można 23.06.10, 23:15
        buenabuelo napisał:

        > niszczyć biblię. Miałem w domu dwie takie książki i nie zniszczyłem, tylko w
        > całości wrzuciłem do pieca. To była wyższa konieczność - brakło węgla a zima
        > trzymała.

        wybacz..ale jestem przeciwny paleniu wszelkich ksiazek... co innego oddac na
        przemial.. jako papier toaletowy maja szanse przysluzyc sie ludziom :P
        BTW... mam w domu jakas biblie z roku bodajze 1977? dostalem ja od
        protestanckich domokrazcow nawracajacych owieczki za komuny . Fajna :)
        ...pomogla mi wiele zrozumiec w zostaniu satanista( bo ateista i antyklerykalem
        bylem duzo wczesniej) XDDDD
        • baniak-rulez Re: Jak można 23.06.10, 23:39
          Genialny ironiczny humor. Dobrze, że są w tym kraju ludzie, którzy nie mają
          mózgów wypranych przez "kościół".
          P.S.
          Dobre sposoby na wykorzystanie "biblii".
    • akkj Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 23.06.10, 22:49
      Nowak stoi na czele Komitetu Obrony przed SEKTAMI, a nie sądami, na Boga.
    • guru133 Nie jestem fanem Dody, ale terror watykańskich 23.06.10, 23:27
      kolaborantów przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Mam nadzieję że władze
      Kluczborka odeślą tych oszołomów na okoliczne drzewa, gdzie będą mogli małpy
      imitować.
    • Gość: Owieczka Re: Katolicy!!! IP: *.152.132.7.dsl.dynamic.eranet.pl 23.06.10, 23:29
      "Nie Lękajcie Się" !!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: xxert DODA to skrót DO DIABŁA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 23:31
      Szykujcie Jajka i na dodę rzuczcie jak was obrazi. Kilka tysiecy ludzi
      rzucających jajek byłoby to extra i wtedy karierę skończy i załamie się. Bo
      mysli jest ponad wami i ma was w dupie taka jest prawda.
    • pochmurna Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 00:30
      Ten Nowak to jakiś wariat, nie?
    • inkwizytorstarszy Re: Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 02:53
      mnbvcx napisał:

      > A tam mogą być przecież dzieci - oburza się Nowak. moga byc nawet dzieci
      > poczete, o niepoczetych nie wspominam.

      !!! Gorzej, tam mogą przyjść dzieci napoczęte,to straszne... :)
    • Gość: x Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: 81.210.92.* 24.06.10, 09:13
      Kiedyś byłem na koncercie Dody w Opolu. Tak fałszowała, że to było
      aż straszne. Nikt nie prosił wtedy o bis, ale ona jeszcze 2 piosenki
      zaśpiewała (widocznie tak przewidywał kontrakt). Pomyślałem - żal
      słuchać. I pomyslałem - moje miasto wyrzuciło tyle pieniędzy w
      błoto.
      • conn-x-5 zablokowac mohera drzwi wyjsciowe z domu 24.06.10, 09:31
        te palanty na ulicy to obraza BOGA
    • jatokomtur Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 10:49
      CZY JAKIŚ UCZONY NIE MOŻE WYCHODOWAĆ JAKIEGOŚ WIRUSA NA TYCH
      KATOOSZOŁOMÓW?
    • amelie2 Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 10:53
      Może poddać Ryszarda Nowaka badaniom psychiatrycznym? Może przesłuchać go
      szczegółowo i ustalić który z biskupów KRK, a może sam Rydzyk płacą mu za
      ośmieszanie Polaków?
    • Gość: . Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.punkt.opole.pl 24.06.10, 12:30
      myślę, że najwyższy czas przywrócić Świetą Inkwizycję, jakby Dodę trochę kołem potraktować, toby od razu nas uszanowała
    • politol59 Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 13:42
      Pogonić go, bo przecież to jest Śląsk, a nie co innego.
    • Gość: Flak Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 15:01
      Mam wrażenie że cała sprawa rozbija się o tajemnicze "obrażanie uczuć
      religijnych". Nie mogę uwierzyć że w tym niewątpliwie oświeconym
      kraju obrażanie czyichś "uczuć religijnych" jest w ogóle traktowane
      poważnie, tym bardziej że obrażany sam decyduje czy i kiedy został
      obrażony.

      Swoją drogą, słyszał ktoś kiedyś może o obrażaniu uczuć
      humanistycznych albo świeckich na przykład?
      Ja osobiście czuję że członkowie komitetu przeciw koncertowi Dody
      obrażają moje poczucie wolności swoim zachowaniem.
      Bo skoro dziś zabraniają wolnym obywatelom pójść na koncert to kto
      wie, czego jutro będą chcieli zabronić?

    • mieszaniec-zopola Chcą zablokować "bluźnierczy" koncert Dody 24.06.10, 17:40
      Nowak, najpierw zajmij się Rodziną Radia Maryja, To największa sekta w
      Polsce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka