Gość: lekarzyna
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.01.12, 10:15
nie mógłby na tępym dyżurze.szanowna pani.bo jest jdeden i ma co robić.to tyle w szpitalu wojewódzkim.co dlo wcm-oczekiwanie 3 godziny w szorze nie jjest niczym nadzwyczajnym.w wielkiej brytanii na pewno czekałaby znacznie dłużej.wiem-trzeba opluć pazernych i skorumpowanych doktorów.