Gość: marg
IP: *.opole.hypnet.pl
22.01.12, 22:47
Jedno, mam nadzieję, iż proste pytanie do Pani Prezes: na czym opiera się tożsamość śląska, (prócz gwary mówionej)? Na jakich przejawach kultury materialnej i niematerialnej? W jakim/ w jakich językach te przejawy kultury były tworzone/zapisane/archiwizowane?