Gość: atumni
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.03.06, 10:30
czy ktoś może wie co się dzieje z age computer.Czyżby firma padła ciekawe co z
gwarancjami klientów niektóre podzespoły np. pamięci operacyjne miały
gwarancję do 2012. Cóż po tym roku itak żadne gwarancje nie będa potrzebne.