Gość: xyz IP: AWA1PRX* / *.chello.pl 19.01.03, 20:29 Przeciwnicy Tesco, do domu!!! Ozimska nie dla was!!! Wasze miejsce Częstochowa i Rybnik, tam macie swoich kompanów!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: teżopolanin Re: Opolanin IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 23:07 Zwolennicy Tesco na wrocławską tam mamy dużo miejsca na sklep Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Opolanin IP: AWA1PRX* / *.chello.pl 19.01.03, 23:16 Tylko ,że na Wrocławskiej psy szczekają "dupami" i normalny inwestor sie na to nie zgodzi, bo jesteśmy zasiadłą pipidówą by ktoś chciał stawiać hipermarkety na obrzeżach naszego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie bredź Re: Opolanin IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 23:24 Na bielanach wrocławskich kilka lat temu też psy szczekały a dzisja kilku facetów wtopiło w tę pipidówę, klkanaście milionów dolarów. Ciekawe dlaczego - może to była misja charytatywna co??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Opolanin IP: AWA1PRX* / *.chello.pl 19.01.03, 23:34 Opole to nie Wrocław a szkoda i nie ma co porównywać.Niby tam mieszkaja tacy sami ludzie, ale tak chyba nie jest bo u nas rynek pełni funkcje mieszkalne i ma być tam cisza, koniec z imprezami i ogródkami piwnymi. We Wrocławiu rynek zamieszkuje o wiele wiecej ludzi niż u nas i nikomu tam nie przeszkadzaja imprezy do rana i ogródki. i taka to różnica, tam sie wie ,że się mieszka w mieście a u nas pipidówa i wiocha Odpowiedz Link Zgłoś