IP: AWA1PRX* / *.chello.pl 19.01.03, 20:29
Przeciwnicy Tesco, do domu!!! Ozimska nie dla was!!! Wasze miejsce
Częstochowa i Rybnik, tam macie swoich kompanów!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: teżopolanin Re: Opolanin IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 23:07
      Zwolennicy Tesco na wrocławską tam mamy dużo miejsca na sklep
      • Gość: piotr Re: Opolanin IP: AWA1PRX* / *.chello.pl 19.01.03, 23:16
        Tylko ,że na Wrocławskiej psy szczekają "dupami" i normalny inwestor sie na to
        nie zgodzi, bo jesteśmy zasiadłą pipidówą by ktoś chciał stawiać hipermarkety
        na obrzeżach naszego miasta.
        • Gość: nie bredź Re: Opolanin IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 19.01.03, 23:24
          Na bielanach wrocławskich kilka lat temu też psy szczekały a dzisja kilku
          facetów wtopiło w tę pipidówę, klkanaście milionów dolarów. Ciekawe dlaczego -
          może to była misja charytatywna co???????
          • Gość: piotr Re: Opolanin IP: AWA1PRX* / *.chello.pl 19.01.03, 23:34
            Opole to nie Wrocław a szkoda i nie ma co porównywać.Niby tam mieszkaja tacy
            sami ludzie, ale tak chyba nie jest bo u nas rynek pełni funkcje mieszkalne i
            ma być tam cisza, koniec z imprezami i ogródkami piwnymi. We Wrocławiu rynek
            zamieszkuje o wiele wiecej ludzi niż u nas i nikomu tam nie przeszkadzaja
            imprezy do rana i ogródki. i taka to różnica, tam sie wie ,że się mieszka w
            mieście a u nas pipidówa i wiocha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka