Gość: kw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.06, 23:20 Niech sku..el sie cieszy, ze chlopaki na komendzie nie obrali go ze skóry!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bab Re: Chciał zabić policjanta IP: *.punkt.pl 06.10.06, 08:35 Ja bym sq...syna postawil na skrzyzowaniu Ozimska i Rymonta i zobaczyl jak dlugo moze wystac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajgo Re: Chciał zabić policjanta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 10:25 A ja bym sku..elowi na dzien dobry przypie..ł krzesłem w ryj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Chciał zabić policjanta IP: *.punkt.pl 06.10.06, 14:15 Za sam wyglad dalbym 10 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Onufry Re: Chciał zabić policjanta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 16:25 Emocje,tak pracowali funkcjonariusze Wyzdziału Kryminalnego a teraz czekają na wyrok, jedyna nadzieja to w sądzie, który powinien dać najwyższy wymiar kary co pozwoli policjantom liczyć na sprawiedliwość i dopełnić ich niebezpieczną pracę.Bardzo jestem ciekawy jaka bedzie przyszłość rannego policjanta, mam wątpliwości co do zapewnień o wsparciu finansowym bo niby skąd i niby ile.Niezmienia faktu że szkolenie a szczególnie taktyczne i sprawnościowe powinny być podstawą pracy policjantów i to wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś