Dodaj do ulubionych

Chciał zabić policjanta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.06, 23:20
Niech sku..el sie cieszy, ze chlopaki na komendzie nie obrali go ze skóry!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: bab Re: Chciał zabić policjanta IP: *.punkt.pl 06.10.06, 08:35
      Ja bym sq...syna postawil na skrzyzowaniu Ozimska i Rymonta i zobaczyl jak
      dlugo moze wystac.
      • Gość: ajgo Re: Chciał zabić policjanta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 10:25
        A ja bym sku..elowi na dzien dobry przypie..ł krzesłem w ryj.
    • Gość: Andrzej Re: Chciał zabić policjanta IP: *.punkt.pl 06.10.06, 14:15
      Za sam wyglad dalbym 10 lat.
      • Gość: Onufry Re: Chciał zabić policjanta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 16:25
        Emocje,tak pracowali funkcjonariusze Wyzdziału Kryminalnego a teraz czekają na
        wyrok, jedyna nadzieja to w sądzie, który powinien dać najwyższy wymiar kary
        co pozwoli policjantom liczyć na sprawiedliwość i dopełnić ich niebezpieczną
        pracę.Bardzo jestem ciekawy jaka bedzie przyszłość rannego policjanta, mam
        wątpliwości co do zapewnień o wsparciu finansowym bo niby skąd i niby
        ile.Niezmienia faktu że szkolenie a szczególnie taktyczne i sprawnościowe
        powinny być podstawą pracy policjantów i to wszystkich.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka