mieszaniec-zopola
03.09.07, 20:38
Towarzystwo spod znaku łysej pały zaatakowało dość niewybrednie
swojego ex-kolegę Zbigniewa Bereszyńskiego na niniejszym forum.
Powodem było ździebko odrębne Bereszyńskiego na temat związany z
Kowalczykami. Kasacja, czy inne co tam. Narzędziem ataku był
emigrant z NY, niejaki Styropian Szatański, pozostający poza
zasięgiem ewentualnego dania w pysk. Bereszyński dzielnie odpierał
ataki piórem, a właściwie klawiaturą, poświęcając wiele czasu, nie
przekraczając granic przyzwoitości bynajmniej. Znalazł wielu
obrońców, nie tyle bynajmniej nie spośród opolskich kombatantów i
swoich przyjaciół, ile spośród myślących inaczej, jak n.p.
MIeszaniec. Na nic Bereszyńskiego kadłubczana praca, która rozdęła
kombatantów opolskich zasługi do rozmiarów Encyclopedia Britannica.
Na nic trud pisania replik o iście castrowskiej długości i
penelopiej cierpliwości. Agentura kombatancka posiadająca wtyczki
w "GwO", dosięgła wątek, który obnażył prawdziwe oblicze self-
adorating-society. Wątek został skasowany! Od króla Ćwieczka
pisałem o tym, że "GwO" nie jest częścią "Wyborczej", tylko
prywatnym organem prasowym pewnych panów, o skrajnie prawicowych
poglądach, zbliżonych do dziecka poczętego, absolutnie wrogich
środowisku Gazet Wyborczej, uważających Michnika za kolejne
wcielenie Szatana.
Zastanawiam się tylko, kto jest tą wtyką w opolskiej redakcji?
Wartałoby zainteresować całą sytuacją redaktora Kurskiego. Redakcję
opolską należy koniecznie zlustrować pod kątem uzależnienia od
czynników zewnętrznych. I przewietrzyć.
P.S.
Zobaczymy jak długo utrzyma się niniejszy wątek.