Dodaj do ulubionych

Głosujmy na ludzi sukcesu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.07, 13:23
A takim jest niewątpliwie Pan Tadeusz Pabisiak z listy PO.Startuje
wprawdzie z 15 miejsca,ale powinien wygrać w cuglach,gdyż opolanie
znają go jako uczciwego,pracowitego i życzliwego ludziom
społecznika.Znam go dobrze i wiem,że nie jest pazerny jak inni
kandydaci na władzę i pieniądze.Udowodnił wielokrotnie,że idea i
kulturalny rozwój miasta,jast ważniejszy ,niż osobiste
korzyści.Teraz w sejmie jest nam potrzebny nasz ziomal z krwi i
kości,który nie przyniesie nam wstydu i bedzie nas godnie
reprezentował.Spowoduje,że Opole stanie się nie tylko prawdziwą
stolicą polskiej piosenki,ale stolicą gospodarczego i kulturalnego
rozwoju.Trzymamy kciuki Panie Tadeuszu!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaśka Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.07, 13:28
      Ja jestem oburzona,że pan Tadeusz jest na takim odległym miejscu na
      liście.Oplskie władze PO są chyba ślepe,że nie doceniają tak
      wybitnej osobowości.Mam nadzieję,że wyborcy bedą mniej
      krótkowzroczni,niż władze parti
      • Gość: wyborca Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.07, 13:36
        Wyborcy potrafią oddzielić ziarno od plew i na pewno wybiorą mądrxzej niz
        partyjni liderzy. Pan Tadeusz Pabisiak to najbardziej popularna twarz
        Opolszczyzny roku 2007. Jako bohater wątku "Tadeusz Pabisiak na Krakowskiej"
        bije wszelkie rekordy popularności. Podobnie bedzie podczas wyborów. Pan Tadeusz
        bedzie czarnym koniem tych wyborów i wygra nawet z 15 miejsca.
        • Gość: AES Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: 217.197.70.* 24.09.07, 17:57
          Potwierdzam:
          Pan Tadeusz Pabisiak, jako bohater wątku "Tadeusz Pabisiak na
          Krakowskiej" bije wszelkie rekordy popularności na opolskim forum.
    • tewu1 Re: Głosujmy na ludzi sukcesu 23.09.07, 13:34
      Masz rację Kasiu to skandal.Mam nadzieję,że Pan Tadeusz sobie
      poradzi.Wszak opolanie go szanuja i doceniają za to co do tej pory
      zrobił dla Opola i Mosznej.Tadka znam osobiście i zapewniam Was,że
      to człowiek czynu i na liście PO jest jedynym godnym kandydatem nie
      umoczonym w żadne układy.Ave Tadeo.Na pohybel zawistnikom!
    • Gość: bozia Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: *.chello.pl 23.09.07, 19:46
      Pabisiak jak na artystę przystało powinien mieć kampanię
      dyskretną ,ale skuteczną.Ja się powoli obawiam otworzyć lodówkę ,bo
      którz tam sam Tadzio.Muzyczna delikatność i cudowne brzmienie jego
      utworów winny być wyznacznikiem jego kampani.Może jakiś koncert.????
      • Gość: meloman Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.07, 21:17
        Inter armas silent Musae. Nie czas żałować róż gdy płoną lasy. Tadeusz Pabisiak
        to człowiek oddany sprawom Sztuki przez duże S. Potrafi być subtelny i
        delikatny, ma serce na dłoni, ale ostra kampania wyborcza ma swoje wymogi.
        Wrogowie atakują, nie przebierają w środkach, oczerniają kandydata ,
        rozpuszczają ohydne plotki. Koncert to świetny pomysł, ale czasami trzeba umieć
        walnąć pięścia w stół. My , fani Pana Tadeusza nie uchyalamy się od walki .
        • Gość: bozia Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: *.chello.pl 23.09.07, 21:56
          Meloman tekst jak z lat50.Wróg narodu nie śpi.Innaczej nie znaczy
          żle.Delikatność i z dużą dozą kultury nie skazuje człowieka na
          porażkę.A może tak wylecieć nad poziom wulgarności.<propozycja
          ciekawa???>Agresywności mamy już dostatek???czas na nowe łamiąc
          znane reguły walki politycznej.
          • Gość: Kaśka Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: *.gprspla.plusgsm.pl 24.09.07, 11:11
            Będzie i koncert, a może nawet kilka. Od koleżanki z Prudnika mam
            zaproszenie na wspólny występ Tadeusza Pabisiaka i Marty Klubowicz -
            aktorki znanej z seriali "M jak miłość", "Pierwsza
            miłość", "Labirynt" i kilku nnych oraz z ról filmowych i
            teatralnych. Pani Klubowicz jest nie tylko popularną aktorką, ale i
            znakomitą poetką. I właśniue jej wiersze do muzyki opracowanej i
            wykonywanej na gitarze klasycznej przez Tadeusza Pabisiaka będą
            prezentowane podczas tej imprezy artystycznej już w najbliższy
            czwartek 27 września w prudnickim pałacyku zwanym Białym Domem.
            Początek imprezy - godz. 18.
            • Gość: meloman Re: Głosujmy na ludzi sukcesu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.07, 11:34
              Cudowna wiadomość, Kasiu! Już cieszę sie na to niezwykłe wydarzenie artystyczne.
              Jestem pewien, że inni wielbiciele twórczości Pana Tadeusza też nie zawiodą.
    • bes6 Re: Głosujmy na ludzi sukcesu 24.09.07, 19:32
      No i chwała Bogu. Na wszystkich tylko nie na Sanockiego z Nysy,bo takie chodzą
      wieści w jego gazecie. A on udaje ,że to poparcie ludu. Co prawda taki wyborca
      jaki lud, ale miejcie litość!
      • Gość: :) a tu post i odpowiedzi Pabisiaka IP: *.adsl.inetia.pl 26.09.07, 17:39
        pod tóznymi nickami wpisuje się ten oszust
    • Gość: :) Pabisiak - melomanie - ty oszuście !!! IP: *.adsl.inetia.pl 26.09.07, 17:37
      Mało sie dotąd nakradłeś i naoszukiwałeś się ludzi i instytucje?
    • Gość: meloman TP - Tylko Pabisiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.07, 21:12
      TP - Tadeusz Pabisiak
      TP - Twój Poseł
      TP - Twoja Przyszłość

      Wybieraj mądrze. Wybierz - Twojego Posła!
      • Gość: : ) Re: TP - Tylko Pabisiak IP: *.zwm.punkt.pl 14.10.07, 20:05
        Tadeusz daj spokój jesteś męczący. zwymiotuję na Ciebie. jeśli przejdziesz to
        przestane sympatyzować z PO i przjdę do PISU . A bardzo tego nie chcę.
        • Gość: /-/ Re: TP - Tylko Pabisiak IP: 212.160.188.* 15.10.07, 13:35
          Ja coś przeczuwam, że to będzie jego jesień. Wyborcza jesień.
          • Gość: : ) Re: TP - Tylko Pabisiak IP: *.zwm.punkt.pl 15.10.07, 19:01
            Jesień to on już ma. Jest stary a to jest jego jesień. Chciałoby sie na starość
            dupkę wepchać tam gdzie ciepełko i kaska jest
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka