Gość: Meloman
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
23.09.07, 13:23
A takim jest niewątpliwie Pan Tadeusz Pabisiak z listy PO.Startuje
wprawdzie z 15 miejsca,ale powinien wygrać w cuglach,gdyż opolanie
znają go jako uczciwego,pracowitego i życzliwego ludziom
społecznika.Znam go dobrze i wiem,że nie jest pazerny jak inni
kandydaci na władzę i pieniądze.Udowodnił wielokrotnie,że idea i
kulturalny rozwój miasta,jast ważniejszy ,niż osobiste
korzyści.Teraz w sejmie jest nam potrzebny nasz ziomal z krwi i
kości,który nie przyniesie nam wstydu i bedzie nas godnie
reprezentował.Spowoduje,że Opole stanie się nie tylko prawdziwą
stolicą polskiej piosenki,ale stolicą gospodarczego i kulturalnego
rozwoju.Trzymamy kciuki Panie Tadeuszu!!!