Gość: '
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.01.08, 21:44
A może zamiast tych wszystkich szumnych deklaracji o euro 2012 itp bzdur
miasto Opole mogło by się napiąć, naprężyć, wytężyć i... wybudować jeszcze
jeden basen? jestem w stanie założyć się o duże pieniądze że taki obiekt z
niecką o wymiarach olimpijskich czyli 50x25m miałby również non-stop pełną
frekwencję i zapewne trochę przyczyniłby sie do poprawy kondycji mieszkańców.
tego mi naprawdę w moim mieście brakuje.