Dodaj do ulubionych

Gratulacje

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.09.03, 10:20
Serdeczne gratulacje z okazji pozamykania Waszych czerwonych. Mam nadzieję,
że i my doczekamy. Pozdrowienia i wyrazy szacunku z Mysłowic.
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13239
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka