Gość: Mysłowice IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.09.03, 10:20 Serdeczne gratulacje z okazji pozamykania Waszych czerwonych. Mam nadzieję, że i my doczekamy. Pozdrowienia i wyrazy szacunku z Mysłowic. forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13239 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj