Gość: Wydawca
IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl
22.12.03, 22:30
Proponuję wydać "Białą księgę zasług prezydenta A.Karbowiaka dla Opola w roku
2003".
365 czystych kartek :-)
Księgę będą otrzymywać wszyscy "wybitni" wybrani przez naszego "wybitnego"
vice-prezydenta.
Kto się zrzuci?