Dodaj do ulubionych

BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA

IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.03, 22:30
Proponuję wydać "Białą księgę zasług prezydenta A.Karbowiaka dla Opola w roku
2003".

365 czystych kartek :-)

Księgę będą otrzymywać wszyscy "wybitni" wybrani przez naszego "wybitnego"
vice-prezydenta.

Kto się zrzuci?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kapiszon Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.03, 22:37
      Świetny pomysł - myślę jednak że przy tym "wybitnym intelektualiście" jak mówi
      o nim jego koleś Kowalski może zabraknąć 365 stron na błędy i gafy.
    • Gość: Goblin Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 22.12.03, 22:42
      A dlaczego nie księga Zembaczyńskiego - przecież wszyscy wiedzą, że Karbowiak i
      tamci dwaj pozostali vice i tak nie mają nic do powiedzenia nie mówiąc o
      decyzjach.Za wszystko odpowiada dosłownie i w przenośni Zembaczyński.
      • Gość: Gil Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.03, 03:11
        To co, Karbowiak jest figurantem? Niech odda kasę, którą bierze! Niech zapłaci
        za straty z powodu przetargów, które spartolił. A najlepiej niech zjeżdża z
        ratusza, jeśli nie potrafi nic robić, tylko nosi teczkę za prezydentem.
        • Gość: pustułka Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.03, 11:12
          Strona nr 1 białej księgi:
          Karbowiak i Kowalski to nieporozumienie! Prosze o dalsze wpisy.
          • Gość: sepuku Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 24.12.03, 01:22
            strona 2. A. Karbowiak, Nowa historia Polski i nie tylko - dla cierpliwych.
        • Gość: NIKTTTTTTTTTTTTTT Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 06:04

          Ty naprawdę nic nie rozumiesz,,,,Zembal ma podziemie,,które z nim
          współpracuje,,A tamci to tylko klakierzy,,,na miły Bóg ktoś musi być ,,tylko
          taki ,którym można manipulować,,,Zacznij myśleć szerzej,,popatrz czyje dzieci
          tam pracują,,,,
    • Gość: NIKTTTTTTTTTTTTTTT Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.03, 06:01

      Idż do Zembala po talony,,,,daruj ,,,żebyśmy jeszcze się na takie coś
      zrzucali,,,,,,,,
      • Gość: Wydawca Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 24.12.03, 11:45
        No to może jakiegoś sponsora racz dać Panie!
        • Gość: gil1 Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.03, 13:52
          Marzysz! Kto da na księgę z pustymi kartkami?
          • Gość: gil Re: BIAŁA KSIEGA ZASŁUG A.KARBOWIAKA DLA OPOLA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.03, 23:00
            Ja dam kasę na wydanie tej księgi. Ludzie dziś nie lubią się męczyć czytaniem.
            Będzie to bestseler to pewnik.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka