Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    09.03.08, 16:49
    i4.ebayimg.com/01/i/000/dd/8a/1c8e_1.JPG
    Obserwuj wątek
      • littlequeen Re: Ladne? 09.03.08, 16:52
        Ok :)
      • tishka nie n/t 09.03.08, 16:56

        • oskar_z_mama Re: nie n/t 09.03.08, 17:15
          Aha ten kolor to ma byc ciemny braz z turkusem.
          Zobacze jak dostane przesylke:-)
      • ansag Re: Ladne? 09.03.08, 17:18
        Niezłe :)
        • sankanda Re: Ladne? 09.03.08, 17:27
          zwyczajne
          • agiee1988 normalne, ale tak :) 09.03.08, 17:37

      • piotrazona Re: Ladne? 09.03.08, 17:39
        ładne
        • oskar_z_mama Re: Ladne? 09.03.08, 17:45
          Dzieki Wam wszystkim! Wlasnie wygralam aukcje i mam watpliwosci...
      • foamclene Re: Ladne? 09.03.08, 18:05
        to cos na kszalt kostiumu?
        • oskar_z_mama Re: Ladne? 09.03.08, 19:38
          Tak... tankini sie nazywa, powaznie... przynajmniej w niemczech, ale w polsce
          pewnie tak samo ;-) przeczytalam gdzies, ze tego typu kostiumy ukrywaja brzuszek
          (w moim przypadku brzuchol po ciazy :-))

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka