oskar_z_mama 09.03.08, 16:49 i4.ebayimg.com/01/i/000/dd/8a/1c8e_1.JPG Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oskar_z_mama Re: nie n/t 09.03.08, 17:15 Aha ten kolor to ma byc ciemny braz z turkusem. Zobacze jak dostane przesylke:-) Odpowiedz Link Zgłoś
oskar_z_mama Re: Ladne? 09.03.08, 17:45 Dzieki Wam wszystkim! Wlasnie wygralam aukcje i mam watpliwosci... Odpowiedz Link Zgłoś
oskar_z_mama Re: Ladne? 09.03.08, 19:38 Tak... tankini sie nazywa, powaznie... przynajmniej w niemczech, ale w polsce pewnie tak samo ;-) przeczytalam gdzies, ze tego typu kostiumy ukrywaja brzuszek (w moim przypadku brzuchol po ciazy :-)) Odpowiedz Link Zgłoś