Dodaj do ulubionych

Sprzedam nowy okap MASTERCOOK Omega 60

22.06.05, 10:35
Kupilem..ale okazalo sie ze potrzebuje do zabudowy

okap kominowy, 9 prędkości, wydaj. 420 m3/h, oświetlenie halogenowe,
sterowanie elektroniczne, szerokość 60 cm

cena 940 zl

Obserwuj wątek
    • pablowaw Re: Sprzedam nowy okap MASTERCOOK Omega 60 22.06.05, 10:51
      tel 504444601
      Warszawa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka