magdas102
09.02.06, 14:54
Witam,
posiadam powyższy okap, podszawkowy (model AKR 420 WH), który moim zdaniem
zbyt słabo pochłania opary. Gdy się przyłoży rękę do metalowej kratki od spodu
praktycznie nic nie czuć. Czy to jest normalne? Wymieniłam już filtr
tłuszczowy bo był zużyty ,ale nic się nie zmieniło.
Proszę o radę, bo nie wiem czy dzwonić do serwisu.
Pozdrawiam