Dodaj do ulubionych

niska pralka

28.02.06, 11:39
czy są pralki o wys 75-80 cm ? chciałbym ją zabudować ale żeby półka była
możliwie nisko
czy ma sens żeby było wgłębienie w podłodze pod pralka ?
Obserwuj wątek
    • Gość: mis Re: niska pralka IP: *.76.classcom.pl 28.02.06, 17:28
      Są specjalne pralki do zabudowy. Zobacz w sklepach internetowych. Ja przez
      przypadek trafiłam na takie, ale nie pamiętam w którym sklepie.
    • Gość: czma Re: niska pralka IP: 213.25.164.* 01.03.06, 09:43
      Są pralki podblatowe o wysokości 82 cm.. Wpisz w wyszukiwarkę "pralki
      podblatowe", a znajdziesz wiele.
      Robienie wgłębienia pod pralkę nie uważam za dobry pomysł. Będzie później
      trudno ją wyjąć dla sprzątania, czy ewentualnej naprawy.
    • Gość: Neron Re: niska pralka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.06, 10:27
      Wgłebienie w podłodze pod pralką? A co zrobisz, gdy przypadkiem naleje ci się
      woda do tego wgłebienia? Pralka będzie stała w wodzie? Moim zdaniem zły pomysł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka