ryar 28.02.06, 11:39 czy są pralki o wys 75-80 cm ? chciałbym ją zabudować ale żeby półka była możliwie nisko czy ma sens żeby było wgłębienie w podłodze pod pralka ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mis Re: niska pralka IP: *.76.classcom.pl 28.02.06, 17:28 Są specjalne pralki do zabudowy. Zobacz w sklepach internetowych. Ja przez przypadek trafiłam na takie, ale nie pamiętam w którym sklepie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czma Re: niska pralka IP: 213.25.164.* 01.03.06, 09:43 Są pralki podblatowe o wysokości 82 cm.. Wpisz w wyszukiwarkę "pralki podblatowe", a znajdziesz wiele. Robienie wgłębienia pod pralkę nie uważam za dobry pomysł. Będzie później trudno ją wyjąć dla sprzątania, czy ewentualnej naprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neron Re: niska pralka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.06, 10:27 Wgłebienie w podłodze pod pralką? A co zrobisz, gdy przypadkiem naleje ci się woda do tego wgłebienia? Pralka będzie stała w wodzie? Moim zdaniem zły pomysł. Odpowiedz Link Zgłoś