cleo_1
14.01.07, 18:58
Podoba Wam sie? Chce urzadzic lazienke w stylu retro i bardzo by mi ona
pasowala, ale niestety, cena raczej zaporowa - nie dam prawie 800 euro za
umywalke. A może ktos zna firmy majace takie cudenka w swojej ofercie?
www.kohlerco.de/onlinecatalog/big_image.jsp?image=14271_d.jpg&item=31810&number=14271D-WF&descript=Florale+Einbau-
Waschschale+64+x+43+cm