j.krolikowski
20.08.07, 23:54
czy to ma być tak zamontowane, bo według mnie to za wysoko (rozumię,
że pan chce żeby dobrze schodziła woda).
Dlaczego nie bezpośrednio na terakocie? Wo;labym bezposrednio na
podłodze, ale żeby woda nie stała.
Proszę napiszcie czy to jest ok, czy zrywać.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]
images28.fotosik.pl/65/f4c8ef20e3dd8776.jpg[/IMG][/URL]