Dodaj do ulubionych

montaż brodzika Akcent

20.08.07, 23:54
czy to ma być tak zamontowane, bo według mnie to za wysoko (rozumię,
że pan chce żeby dobrze schodziła woda).
Dlaczego nie bezpośrednio na terakocie? Wo;labym bezposrednio na
podłodze, ale żeby woda nie stała.
Proszę napiszcie czy to jest ok, czy zrywać.
[URL=www.fotosik.pl][IMG]
images28.fotosik.pl/65/f4c8ef20e3dd8776.jpg[/IMG][/URL]
Obserwuj wątek
    • j.krolikowski Re: montaż brodzika Akcent 20.08.07, 23:59
      nie udało mi sie wstawienie fotki, to jeszcze raz
      images28.fotosik.pl/65/f4c8ef20e3dd8776med.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka