Dodaj do ulubionych

UWAGA firma Dario Łódź

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.09, 21:03
Ciąg moich problemów z firmą Dario z Łodzi ul. Rzgowska chyba nigdy się nie
skończy - nie mogę skontaktować się z właścicielem, bo nie chce ze mną
rozmawiać, nie chce również polubownie załatwić naszego sporu, który ciągnie
się już 6 miesięcy. Pozostaje tylko sąd. Czy ktoś ma podobne doświadczenia???
Obserwuj wątek
        • Gość: WJ_dąbrowa ja tam jestem zadowolona z mebli Dario IP: *.toya.net.pl 16.05.09, 00:35
          Skończyli mi robić meble w ubiegłym tygodniu, oprócz porysowanej ramki nic złego nie było. Dziwne jest tylko, że nie ma kontaktu z Panem Darkiem bo dostałam bezpośredni numer. Może coś innego leży na sprawie, bo ja zmieniałam podczas montażu kilka rzeczy i udało się dogadać. U mnie w pracy co prawda w innej branży, szef strasznie jeży się na klientów którzy nie płacą w terminie faktur i od nowego roku, wogóle nie dostają tacy towaru.
          pozdrawiam cieplutko Piątkowo :P
          • Gość: Renatka777 Re: ja tam jestem zadowolona z mebli Dario IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.09, 08:34
            Ja miałam ciekawą sytuację z Panem dario

Mój mąż stwierdził, że nie zapłaci dopuki nie skończą mebli.
            Pan dario za to stwierdził, że nie skończą dopuki nie zapłacimy i stwierdził że zrobiliśmy zmiany w umowie i mamy za nie doplacić.
            Oczywiście mąż chciał zapłacić, tylko po montażu, ale Pan dario nie zgodził się na zapłatę po wykonaniu.
            Obydwaj uparci jak małe dzieci. Mąż był pewny że ustąpią.
            Przez tydzień mieliśmy nie skończone meble. W końcu zaniosłam pieniądze i umówiłam się, że zwróci mi je jak mąż dopłaci po montażu. Faktycznie przyjechali kolejnego dnia
            i wszystko wykończyli, ale przyznam obawiałam się że może nie dotrą bo miałam już złe doświadczenia z innymi firmami.
            I gdyby tak się dogadywali bezemnie do końca to pewnie i ja musiałabym iść do sądu.
            Wszystko by stało nie wykończone przez dwa lata, a my musielibyśmy w tym żyć.
            A tak wszyscy zadowoleni, no i mąż dumny, że świetnie sprawę załatwił.
            Potem Pan dario starał się wyjaśniać mi, że poprostu ludzie nie mają pieniędzy na to co kupują
            i wogóle często już zamawiając mają nieuczciwe zamiary, albo z założenia nie chcą zapłacić całości.
            Przeprosił mnie, wyjaśnił, że niby nie ma czasu potem prosić się o własne pieniądze jak stwierdził.
            Natomiast cała sytuacja mnie zraziła do firmy.
            Planujemy wykonanie w wakacje szafę typu komandor i mimo tego incydentu mąż chce robić ją u Pana dario.
            Zobaczymy co może z tego wyniknąć, bo jakoś nie widzę, żeby się tak poprostu dogadali.
            Teraz pewnie każą zapłacić nam całość z góry.
    • Gość: dario stanowisko naszej firmy jest zdecydowanie inne IP: *.toya.net.pl 05.06.09, 06:44
      Witam Pani K.

Pani bezczelność osiągnęła już chyba szczyt. Może warto żeby internauci poznali również moją wersję.
      Otóż nie jest wcale prawdą, że meble nie zostały dokończone, tu link do skończonej kuchni:

www.dario.pl/kaliszak.jpg

Czy teraz napisze Pani, że kuchni nie dokończyliśmy ?
      Przedmiotem "sporu" jest próba wyłudzenia od naszej firmy dodatkowych lakierowanych elementów których w umowie nie ma i nigdy za nie Pani nie zapłaciła. Elementy te zresztą zostały juz dla Pani przygotowane, a montażyści byli już z nimi u Pani dwukrotnie.
      Za każdym razem odmawiała Pani zapłaty, wiec proszę nie pisać, że Pani zapłaciła. Nasze kancelarie adwokackie "dogadały się" miedzy sobą, a Pani nadal nie zapłaciła. Więc Pani Radca Prawny stwierdził, że nie będzie zajmował się ta sprawą. Ponieważ zaliczam Panią do grona klientów nieuczciwych zażądałem zapłaty z góry i innego rozwiązania nie biorę pod uwagę.
      Zdążyła się Pani tylko ośmieszyć zgłaszając sprawę do PIH i na policję.
      Sami policjanci się z Pani śmieją, a przez takie zgłoszenia nie mogą porządnie pracować.
      Mi jednak zajęło to cenny czas, którego mi brakuje a o to z pewnością Pani chodziło.
      Tu na forum publicznym odpowiem dokładnie to samo co w pismach od nas w tej sprawie:
      "dodatkowe elementy lakierowane są gotowe i czekają na montaż. wymagam jednak zapłaty przed wykonaniem usługi"
      Do takiego stanowiska zmusiła mnie niestety Pani sama. Umowa może być płatna po jej wykonaniu w trakcie lub przed i żadne
      naruszenie prawa tu nie występuje, po prostu zwykła umowa z płatnością z góry. Rozwiązania typu zapłacą, a może nie pozostawiam firmą które mają mniej klientów oraz gorszą pozycję na rynku i nie mogą sobie pozwolić na stawianie tak mocnych warunków.
      Sama zdaje sobie Pani sprawę, że sąd nie jest dla Pani rozwiązaniem i dlatego wypłakuje się Pani na forum.
      Sprawę przegra Pani zanim jeszcze się zacznie, a ja osobiście również Pani nie odpuszczę.
      Dlatego czy to z Pani powództwa czy mojego spotkamy się jednak w sądzie.
      Nienawidzę nieuczciwych, zakłamanych ludzi, którzy uprzykrzają życie innym bo im się nie wiedzie lub nudzi.
      Nie wolno na publicznym forum, bezkarnie okłamywać ludzi i wymyślać idiotyczne historie, które nie miały miejsca,
      tylko dlatego żeby zniszczyć komuś wypracowaną przez lata renomę, zmyślonymi historiami.
      Mam na szczęście duże grono normalnych klientów, którzy od lat nas polecają, a niestety w tak dużej liczbie klientów
      zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony, który jest pokrzywdzony bo musiał zapłacić całość, a jego brat buduje już trzeci dom "za darmo".
      Jeżeli nadal ma Pani problem ze skontaktowaniem się ze mną proszę niezwłocznie zgłosić sprawę swojemu operatorowi lub po prostu napisać na: dario@dario.pl

Oczywiście serdecznie Panią pozdrawiam i mam nadzieję, że nie uda się już Pani oszukać żadnych wykonawców.
      Dariusz Kubiak
      • lwica511 Re: stanowisko naszej firmy jest zdecydowanie inn 07.06.09, 15:17
        Gość portalu: dario napisał(a):

> Witam Pani K.
        >
        > Pani bezczelność osiągnęła już chyba szczyt. Może warto żeby
        internauci poznali
        > również moją wersję.
        > Otóż nie jest wcale prawdą, że meble nie zostały dokończone, tu
        link do skończo
        > nej kuchni:
        >
        > www.dario.pl/kaliszak.jpg
        >
        > Czy teraz napisze Pani, że kuchni nie dokończyliśmy ?
        > Przedmiotem "sporu" jest próba wyłudzenia od naszej firmy
        dodatkowych lakierowa
        > nych elementów których w umowie nie ma i nigdy za nie Pani nie
        zapłaciła. Eleme
        > nty te zresztą zostały juz dla Pani przygotowane, a montażyści byli
        już z nimi
        > u Pani dwukrotnie.
        > Za każdym razem odmawiała Pani zapłaty, wiec proszę nie pisać, że
        Pani zapłacił
        > a. Nasze kancelarie adwokackie "dogadały się" miedzy sobą, a Pani
        nadal nie zap
        > łaciła. Więc Pani Radca Prawny stwierdził, że nie będzie zajmował
        się ta sprawą
        > . Ponieważ zaliczam Panią do grona klientów nieuczciwych zażądałem
        zapłaty z gó
        > ry i innego rozwiązania nie biorę pod uwagę.
        > Zdążyła się Pani tylko ośmieszyć zgłaszając sprawę do PIH i na
        policję.
        > Sami policjanci się z Pani śmieją, a przez takie zgłoszenia nie
        mogą porządnie
        > pracować.
        > Mi jednak zajęło to cenny czas, którego mi brakuje a o to z
        pewnością Pani chod
        > ziło.
        > Tu na forum publicznym odpowiem dokładnie to samo co w pismach od
        nas w tej spr
        > awie:
        > "dodatkowe elementy lakierowane są gotowe i czekają na montaż.
        wymagam jednak z
        > apłaty przed wykonaniem usługi"
        > Do takiego stanowiska zmusiła mnie niestety Pani sama. Umowa może
        być płatna po
        > jej wykonaniu w trakcie lub przed i żadne
        > naruszenie prawa tu nie występuje, po prostu zwykła umowa z
        płatnością z góry.
        > Rozwiązania typu zapłacą, a może nie pozostawiam firmą które mają
        mniej klientó
        > w oraz gorszą pozycję na rynku i nie mogą sobie pozwolić na
        stawianie tak mocny
        > ch warunków.
        > Sama zdaje sobie Pani sprawę, że sąd nie jest dla Pani rozwiązaniem
        i dlatego w
        > ypłakuje się Pani na forum.
        > Sprawę przegra Pani zanim jeszcze się zacznie, a ja osobiście
        również Pani nie
        > odpuszczę.
        > Dlatego czy to z Pani powództwa czy mojego spotkamy się jednak w
        sądzie.
        > Nienawidzę nieuczciwych, zakłamanych ludzi, którzy uprzykrzają
        życie innym bo i
        > m się nie wiedzie lub nudzi.
        > Nie wolno na publicznym forum, bezkarnie okłamywać ludzi i wymyślać
        idiotyczne
        > historie, które nie miały miejsca,
        > tylko dlatego żeby zniszczyć komuś wypracowaną przez lata renomę,
        zmyślonymi hi
        > storiami.
        > Mam na szczęście duże grono normalnych klientów, którzy od lat nas
        polecają, a
        > niestety w tak dużej liczbie klientów
        > zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony, który jest pokrzywdzony bo
        musiał zapł
        > acić całość, a jego brat buduje już trzeci dom "za darmo".
        > Jeżeli nadal ma Pani problem ze skontaktowaniem się ze mną proszę
        niezwłocznie
        > zgłosić sprawę swojemu operatorowi lub po prostu napisać na:
        dario@dario.pl
        >
        > Oczywiście serdecznie Panią pozdrawiam i mam nadzieję, że nie uda
        się już Pani
        > oszukać żadnych wykonawców.
        > Dariusz Kubiak
        Witam, Panie Dariuszu,
        Zgadzam sie z Panem. Moja firma rowniez wykonuje meble. I ja w swojej
        pracy spotykam roznych klientow. Elementy lakierowane, fornirowane,
        naleza do rzeczy drozszych. To normalne ze wykonawca chce zaliczke na
        material.
        pozdrawiam Maja
          • Gość: Gucio Re: stanowisko naszej firmy jest zdecydowanie inn IP: *.zdnet.com.pl 16.07.09, 09:07
            Niestety zawsze z fachowcami będą problemy, bo wszyscy lubimy robić tak, by się
            nie narobić. Ostatnio gadałem z kumplem byśmy otworzyli firmę remontową
            (natchnęło mnie tak po remoncie, który robiła u mnie "super firma") i robili
            porządnie drobne remonty typu panele, gładzie, malowanie. A on mi na to, ze jak
            chcesz zarobić to tylko możesz fuszerę robić. I tego hasła trzymają się wszyscy.
            Wracajac do tego remontu-odswiezenia mieszkania u mnie. Szef firmy super gość,
            dogadaliśmy szczegóły. W ich gestii było wszystko - zabezpieczenie mieszkania,
            przywiezienie i zakup materiałów, farb. Oczywiście za odpowiednią opłatą, bo
            wszystko było policzone - np. zabezpieczenie mieszkania 500 zł + materiał do
            tego, malowanie ścian (bez gładzi) 12 zł/m2.
            To co mnie się nie podobało przy malowaniu np., że nie odkręcili listew
            przypodłogowych, kontaktów i oświetlenia :) Trzeba było pokazać palcem. Ścianę w
            ciemnym kolorze pomalowali raz - bo wiadomo, ze kolor ciemny pokryje szybciej.
            Ale farba zmywalna i po potarciu gąbką zaczęło prześwitywać poprzedni kolor.

Także wszystko fuszera. Wszystko trzeba pokazać palcem.

• Gość: mariusz Re: stanowisko naszej firmy jest zdecydowanie inn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 13:07
        Bardzo dobrze Panie dario, ktoś się wreszcie powinien wziąść za klientów którzy nie płacą, chcą oszukac i na każdym kroku urywają coś z roboty o byle głupotę. To już stało się niestety normą, że klient zamawiając ułożenie 20m2 płytek, żąda jeszcze w tej cenie położenia dodatkowych 4-5m2. Za dodatkowe roboty dopłacać nie chcą, a potem jeszcze mają czelność nie płacić. Wszystko przez kulawe polskie prawo, ja też już za darmo robił nie będę. Z pewnością jeżeli byłoby mnie stać pozwałbym do sądu paru moich klientów.
        Proszę utemperować to babsko, najlepiej niech jej dołożą srogą karę.
    • Gość: WJ_dąbrowa Re: UWAGA firma Dario Łódź IP: *.toya.net.pl 13.06.09, 12:41
      A po co poprawiać za kogoś? Przecież nikt łaski nie robi, a nie sądze, żeby był problem z dogadaniem z Panem Darkiem. Człowiek jest konkretny i rzeczowy. Z pewnością zna sie na robocie. Mi firmę poleciła przyjaciółka z czerwonego rynku, a ona robi już tam meble od kilku lat. Poza tym forum nie słyszałam złego słowa o firmie. Ja będę polecała, robią naprawdę ładne meble. A na tym forum widać wszysycy są niezadowoleni ze wszystkiego. A gdzie opinie polecające jakąkolwiek firmę ? pozdrawiam cieplutko
    • Gość: inna Re: UWAGA firma Dario Łódź IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.10, 12:01
      Mam podobne odczucia związane z firmą Dario, firma ta dla mnie jest zwykłym
      oszustem, w momencie kiedy chce pozyskać klienta wszystko jest w jak
      najlepszym pożądku do momentu kiedy klient zapłaci całą kwotę za meble,
      później klient jest zapominany i wszelkie usterki jakie mogą wyjść po krótkim
      używaniu mebli, zgłaszane są ignorowane, a wszelkie próby skontaktowania się z
      właścicielem niestety nie są możliwe gdyż właścoiciel zwyczajnie unika
      spotkań, a telefonów od klientów nie odbiera, ludzie uważjcie na tę firmę!!!!!
    • Gość: Zadowolony Klient Re: UWAGA firma Dario Łódź IP: *.181.204.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.11.13, 15:25
      ...A ja jestem bardzo zadowolona z mojej kuchni , powiem więcej polecam firmę Dario z pełny przekonaniem i odpowiedzialnością. Naszczęście nie dałam się zwieść ohudnym szkalującym opiniom zamieszczanym w internecie. Uważam że problemy są po to aby je rozwiązywać, zawsze można się dogadać.
      Sama pracuje w usługach i od kiedy traktuje się klienta jak był by jedyny i niepowtarzalny, wiem jak klienci źle traktują usługodawce.
      Drogi kliencie szanujcie nasz trud i nasze zaangażowanie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka