sceptyk 07.06.04, 13:25 A kto jest adminem na Warszawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia Re: Jak to sie mowi - "mam pytanko" 07.06.04, 13:40 bosz, aleś trafił w czasie z tym pytaniem. Wiecie, że stołek pochodzi od wyrazu stolec, który pierwotnie oznaczał fotel,krzesło, ale bardziej okazałe? i stolica pochodzi od stolca, niby że tam wlaśnie się ten naważniejszy fotel znajduje.... Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: Jak to sie mowi - "mam pytanko" 07.06.04, 13:54 ....jeśli stolica od stolca, to solec od czego....???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pollak Re: Jak to sie mowi - " pytanko" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 16:29 Solec pochodzi od soczewicy. (tak w skrócie) Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Jak to sie mowi - "to już było" 07.06.04, 14:08 Jak już wielokrotnie wyjaśnialiśmy, forami dużych miast opiekują się działające w nich redakcje GW. Wątki o adminach, rzekomej cenzurze itp. przenosimy natomiast na O Moderacji. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Tebe - przestan robic z siebie osla 07.06.04, 14:16 Doskonale wiesz co jest grane. Problemem nie jest kto. Problemem jest - dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Dlaczego? 07.06.04, 14:20 1.Dlaczego się opiekują? 2.Dlaczego się nie opiekują? Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Dlaczego nie? 07.06.04, 14:34 Jeśli macie coś konkretnego - zarzut do stolkowego forum - proszę mailem do mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Dlaczego nie? 07.06.04, 14:37 Co jak co, ale małostkowy nie jesteś.I niechaj nurni nie marudzi. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Re: Jak to sie mowi - "to już było" 07.06.04, 18:36 Tebe serdecznie dziekuje za odpowiedz. A mam jeszcze jedno "pytanko": owe redakcje miejskie co to sie nami opiekuja (tu prosze im serdecznie podziekowac za troske i trud), to one nigdy nie choruja? Nie biora urlopow? Nie maja nawalu innych zajec? Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: Jak to sie mowi - "to już było" 08.06.04, 14:20 tebe napisał: "... forami dużych miast opiekują się działające w nich redakcje GW." Kiedy Ty się tam (sporadycznie) pojawiasz - od razu widać:) PS. Jesteś wrażliwy na bezradność niektórych "zielonych ludzików" PS2. I za to Cię lubię:) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=12994403 Odpowiedz Link Zgłoś
j_karolak Re: Jak to sie mowi - "mam pytanko" 07.06.04, 14:29 Zdradzę Wam tajemnicę - ja jestem adminem Forum Warszawa. Jednocześnie jestem też kolegą tego biednego chłopca z Gdynii i sponsorem samotnej Izy.git.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pollak Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 16:30 już pisałem. Nawet niedawno. Ponoć opiekuje się nim jakiś taboret albo inne krzesło. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Dlaczego? 07.06.04, 16:37 Mamy w tej sprawie pisac? Rozumiem ze zgloszenie bluzgow czy spamu chetniej widzicie w postaci listownej - gdyz pisanie o nich na forum jest jednoczesnie ich reklama. Ale dlaczego nie mozna sie wypowiedziec publicznie o "jakosci" "pracy" jakiegos "redaktora"? A moze by tak na kazdym forum umiescic naglowek: "watki zakladaj i posty wysylaj za posrednictwem poczty elektronicznej. Kazda proba zalozenia watku lub umieszczenia postu bedzie karana zablokowaniem konta". PS. To nie jest post o moderacji - tylko o zasadach dzialania forum. Prosze go przeniesc na "Forum o forum". Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Niechu 07.06.04, 16:58 Ogólnie nie jest dobrze z forum Warszawa. Tak uważasz - to już WIEM. Jeśli chcesz, żeby było lepiej, możesz skorzystać z mojej propozycji. Jeśli nie chcesz mieć na to wpływu, pisz tak dalej jak dotąd. I luz. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Niechu 07.06.04, 17:11 To nie jest odpowiedz na moje pytanie. Uwazam ze o forum powinni rozmawiac forumowicze i administracja - i wymyslono do tego wspaniale medium jakim jest forum. Na razie widze ze administracja porzucila dawne pomysly wprowadzenia zmian na W-wie, w zamian proponujac nam leniwego (a czasami chyba nieludzko nawalonego) admina. Nie rozumiem dlaczego mialbym taka uwage wysylac listem? Nie rozumiem dlaczego stworzono forum o moderacji na ktorym nie mozna rozmawiac o moderacji? To znaczy mozna - ale z wyrazna sugestia admina ze wypowiadane tu uwagi beda ignorowane. To chyba mnie troche przerasta. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Niechu 07.06.04, 17:15 Oczywiście może być tu. Ale konkretnie i z przykładami - a do tych mail byłby lepszy. Jakie zmiany porzuciła? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Niechu 07.06.04, 17:34 A na przyklad byl taki pomysl by strukturalnie wyrownac "glowne" forum z warszawskimi potforami - tak, zeby zmniejszyc atrakcyjnosc glownego - z wiadomych przyczyn. PS. Zdaje sie ze moj glos w sprawie W-wy nie jest jedyny. No wiec ja WIEM, inni WIEDZA, ale dlaczego wy nie WIECIE? Nie czytacie? Nie interesujecie sie forum miasta w ktorym pracujecie? Tak was wciagnely blogi? Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Niechu 07.06.04, 17:56 Wyrównamy. Nie o to chodzi. Niech i inni napiszą konkretnie czasem to będzie lepiej. Bo nie ma co liczyć na to, że zmądrzejemy, natomiast można liczyć, że skorzystamy z mądrości innych. I oni przy okazji. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Niechu 07.06.04, 18:04 Konkretnie? Konkretnie to moge polecic po prostu lekture forum Warszawa. Nie licze na to ze jestescie madrzy (ani ze ja tez). Licze na wasza umiejetnosc czytania (ja taka mam - ale nie wiem jak sie nia podzielic). Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Niechu 07.06.04, 18:23 To może ja mam jakąś większą tolerancję, bo ostatnio czytuję to forum.. A może źle trafiam po prostu. I tak w kółko macieju - dlatego mówię konkretnie a nie "czy ktoś wogóle to ogląda". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re:Tebe IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.06.04, 18:16 No i znowu zapakują Cię (Twój post, znaczy) w zatłuszczoną gazetę i będą obnosić po straganach...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re:Tebe IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.06.04, 18:53 Na jednych sposób jest w miarę skuteczny, ale jak "pomóc" choremu na głowę typkowi z Gdyni, który najczęściej harcuje w nocy, podpisuje się setkami nicków i...eh... Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re:Tebe 07.06.04, 18:58 Gość portalu: jaa_ga napisał(a): > który najczęściej harcuje w nocy, podpisuje się setkami nicków > i...eh... - przeciagnela sie z rozkosza krolewna... Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re:Tebe 07.06.04, 18:51 Gość portalu: jaa_ga napisał(a): > No i znowu zapakują Cię (Twój post, znaczy) w zatłuszczoną gazetę > i będą obnosić po straganach...:) teraz rozumiem dlaczego twoje "ambitne" watki o krawatach na fof zostaja, a moje nie. lodziara:P Odpowiedz Link Zgłoś
niech No to ja wymiekam... 07.06.04, 20:29 ...bo musialbym cie Tebe szczerze obrazic zeby skomentowac twoje zdanie na temat forum W-wa. Wiec pozwole sobie je inaczej zinterpretowac niz zrobilem to za pierwszym razem i uznac za zachete do powstrzymania sie od pisania/czytania na tym forum (a zapewne i innych w podobnej sytuacji). Zachete tylez sluszna co oczywista - bo z takim podejsciem adminow ono i tak nie bedzie sie nadawac do pisania/czytania - nie liczac zdesperowanych, ale przeciez wasze liczniki licza wszystkie posty jednakowo. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 08:22 Do czego Ty się odnosisz? Ja nie mówię, że tam jest dobrze, ale aż tak źle nie jest. Jeśli chodzi o objawy zła, to proszę przysyłać mi linki bo tam nie siedzę. No i trzebaby sobie zadać pytanie jak sobie to forum wyobrażasz. Że np. nikt spoza warszawy tam nie może pisać ani nikt nie posiadający odpowiedniego poziomu że tak powiem "kumacji"? To nierealne. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 10:30 1. No to gratuluje dobrego samopoczucia - ktore co prawda moze wynikac z tego ze "tam nie siedzisz", ale mniejsza o wiekszosc. 2. Nie chodzi mi o pochodzenie wpisow (za czasow sp spoofingu zreszta trudno by bylo je ocenic - teraz zapewne tez nie jest to oczywiste). Chodzi mi o tresc. A zeby sie z nia zapoznac trzeba umiec czytac. A o tym czy ktos zaglada na forum najlepiej swiadczy czestotliwosc usuwania powtarzajacych sie tam spamow (typu "sama w domu"). Zdarza sie ze nie sa usuwane lub znikaja po trzech dniach (bo zostaly kilkukrotnie podbite). Wystarczy ten fakt by ocenic sprawnosc osoby dozorujacej forum. 3. Kiedys - po zalozeniu fantastycznego forum "Warszawka" - wpadliscie na pomysl zeby zrobic z niego zsyp w stylu Klubu forum. Dlaczego nigdy ten pomysl nie zostal zrealizowany? Na innych forach miejskich sa takowe - nazywaja sie Hyde Park lub jakos tak. 4. I jest zapewne jeszcze kilka innych pomyslow - problem w tym ze kazdy z nich zaklada jakas operatywnosc tzw. redakcji - a ja twierdze ze osoba(y) zagladajace na W-we robia to rzadziej niz raz dziennie - czy na innych duzych forach miejskich tez tak jest? Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 11:44 1. Bez przesady. Między czarnym a białym sporo się dzieje. 2. OK, rozumiem, pogadam w Stolku. Proponowałbym jednak nie dopisywać się do spamów ale i tak będziecie. 3. Obok płaskiej struktury to drugi konkret, możnaby zrobić. Może by to nazwać jakoś ogólnie i wrzucać wszystko co nie jest o warszawie a w zasadzie jest zgodne z regulaminem. Pasuje? Hajd park to raczej nie (gdzie Ty hajd park widziałeś). 4. Warszawa jest najbardziej aktywna - pewnie ze względu na to, że ponad 20 proc. użytkowników jest stąd. Z niczym się nie da porównać. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 11:58 A widzisz - jak chcesz to potrafisz. forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=562 Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 12:11 No mogłem przypuszczać, że tam zajrzysz. Nazwa hajd park mi nie pasuje. Pogadam jak to przezwać. Pytanie czy układ, że wpada tam wszystko co niewarszafskie a cenzuralne jest ok. Izy nie zostawię bo to spamerka w tygodniu 21 wątków założyła. I to nie jest dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 12:27 Zagladalem tez na forum Lodz i Trojmiasto. Ciekawilo mnie co trzeba miec w glowie zeby zostawiac dziennie setke postow na forum miasta o ktorym sie nie ma nic do powiedzenia. Teraz wiem - nic. PS. Trzymam za slowo i oczekuje przynajmniej minimalnych zmian. Bo jedyna jaka widzialem w ostatnich LATACH bylo stworzenie forum Warszawka. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 15:06 Zrobimy płaską strukturę i zobaczymy co się stanie. Problemem jest forum ogólne, gdzie występuje chaos. Na dzielnicowych jest ok. Nawiasem mówiąc z tym chaosem to jest tak, że nie należysz do osób, które jakoś dobitnie przyczyniają się do łagodzenia tego chaosu. Odpowiedz Link Zgłoś
fdj Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 15:19 tebe napisał: > Zrobimy płaską strukturę A co z korytarzami pionowymi i poziomymi? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 15:25 "Nawiasem mówiąc z tym chaosem to jest tak, że nie należysz do osób, które jakoś dobitnie przyczyniają się do łagodzenia tego chaosu." 1. Prosze to udowodnic. 2. Prosze to zrobic nie sugerujac zebym przestal pisac. 3. Prosze ten dowod porownac z wpisami nickow z Gdyni, Lodzi, Bialegostoku, wpisami nickow typu bzdziagwa czy nocnick. 4. Prosze zweryfikowac teze. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 16:13 Bialegostoku od Lodzi nie odrozniam, ale faktem jest, ze ten osobnik z Gdyni to chyba jest swir. Bzdziagva tez jak ma swoj dzien to bzdziagvi tak, ze wytrzymac wlasciwie nie daje rady. Osobiscie, mogl bym sie bez nich obejsc. Odpowiedz Link Zgłoś
niech I ty Sceptyku... 08.06.04, 16:32 ...tez nie nalezysz do osob, które jakos dobitnie przyczyniaja sie do lagodzenia tego chaosu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re: I ty Sceptyku...i Ty Niechu... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.06.04, 16:49 Trzymajcie się Panowie Jestem z Wami na dobre i na złe:-) Odpowiedz Link Zgłoś
niech I ty Jaa_go... 08.06.04, 16:51 ...tez nie nalezysz do osob, które jakos dobitnie przyczyniaja sie do lagodzenia tego chaosu. Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: I ty Jaa_go... 08.06.04, 22:11 A bo wpadam czasem, jak po ogień... Będę bardziej uważna, ale nieraz korci...przebiec na czerwonym:) Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:12 To nie łagodzi np. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=13153905 Z taką dyskusją Twoja troska o FW mnie nie przekonuje :-( Nie możesz się powstrzymać? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:29 Ja sobie wypraszam. Posiadam nieczesto spotykana ceche dostosowywania sie poziomem wpisow do poziomu przedwpisywaczy. Nie widze w tym nic zlego - wrecz przeciwnie - to wyraz szacunku dla ich wysilku pisarskiego. Prosze tez zauwazyc ze gdy stwierdze ze poziom ow oscyluje w okolicach gruntu lub depresji zawieszam swoja epistolarna dzialalnosc. Obie te cechy sa tylez rzadkie co cenne. PS. Ty tez masz cenna ceche (tak jak i admin W-wy). Wybiorczosc lektury. Zwlaszcza postow. Czytasz po nickach. Szkoda ze po niechtorych. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:47 To ja teraz rozumiem, dlaczego tak mądrze ze mną gadasz... Wybiórczość lektury? Cóż, chciałeś żebym coś wykazał, to wybrałem lekturę. Co do forum - zrobimy na płasko, w miarę szybko. Nie pasuje nam hajd park ale jest pomysł by z Warszawki zrobić "Kto nami rządzi" i dawać tam wszystkie wątki mhmmm prezydenckie i polityczne. Także o różnych interesujących ugrupowaniach - tych parlamentarnych i tych mniej. Jak to znajdujecie? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:53 Mi tam pasuje jakakolwiek zmiana - jesli moze okazac sie skuteczna. Ale nie wezme odpowiedzialnosci za jej skutecznosc. Bo ona w duzej mierze zalezec bedzie od osoby ktora od czasu do czasu przesypie watki z forum na potforum. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Ja polityke lubie 08.06.04, 17:58 ale ten pomysl chyba jest do ..., no tego, wiecie, o co w tej paradzie ma im chodzic. Nie chce watkow ogolnopolskich na Warszawie. Zaraz w slad za nimi przyjda anty- i pro-zydowskie etc. I syf sie jeszcze wiekszy zrobi. Warszawa powinna byc lokalna. Czasem przetykana jakims innym tematem badz watkiem "kwietnym" (czyli o niczym). Ale, w sumie, Forum Warszawa o Warszawie! Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:05 Właśnie zerknęłam na wawę, i pomysł z podforum - kto nami rządzi- na pierwszy rzut oka wydaje się trafny( zniknęły by wątki z drobiem w nazwisku) ale co z np: z postem:"profesor Geremek a wybory" ? Niecha autorstwa. Coś mi się wydaje, że trzeba nazwać jakoś inaczej to nienarodzone jeszcze podforum. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:07 Wawkę przemianujemy ale dobrze kombinujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:11 Najpierw się zastanówcie co chcecie przenosić na tę wawkę, a potem je nazwiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:06 Dokładnie tak - Warszawa o Warszawie. Ale teraz te wątki są na forum ogólnym. Kto nami rządzi w sensie miastem... Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:10 Moj watek jest polityczny - i warszawski zarazem. Ja bym go widzial wlasnie na forum politycznym. A juz jak je zwal - admini tez maja glowy od wymyslania. Uwazam ze glowne forum powinno zostac oczyszczone z watkow politycznych bysmy mogli znowu wrocic do tematyki psich kup. Chyba ze ktos uzna ze to tez tematyka polityczna. PS. Czyzbym zwiekszal forumowa entropie? Sam juz nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:18 Jeżeli tego właśnie chcecie...to nie widzę problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:58 To propozycja. A czego Wy chcecie? Nie musi tak być, może wogóle zniknąć warszawka. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 19:10 tebe napisał: > To propozycja. A czego Wy chcecie? Nie musi tak być, może wogóle zniknąć > warszawka. kha,kha..aż się zakrztusiłam. Co prawda zmiana nazwy - w tym wypadku - równa się zniknięciu tejże, ale takie otwarte wycofanie się?! Lepiej późno niż wcale?:) Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 19:22 Zrobcie cokolwiek a zobaczymy co sie stanie. Forum Warszawka jest martwe i niczemu juz nie sluzy - moze mozna je jakos pozytecznie zuzytkowac. Tematyka polityczna na glownym forum mi nie przeszkadza - wydaje mi sie ze to naturalne dla niej miejsce - tak jak dla watkow o gejach, lotnisku i psich kupach. Szkoda tylko ze to forum przyciaga jakis wariatow - ale to zapewne wlasnie z powodu sporej na nim frekwencji. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 20:47 a posty warszawkowe znikną kiedy zmieni ono swoją nazwę, czy przerzucicie je na wawę? czy zostaną pod nowym szyldem? Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 21:42 basia napisała: > a posty warszawkowe znikną kiedy zmieni ono swoją nazwę, czy przerzucicie je na > wawę? czy zostaną pod nowym szyldem? zostana wyslane do prasowania na "forum o moderacji". Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Ja polityke lubie 09.06.04, 08:18 Jeśli zrobimy z tego ogrody warszawskie, to raczej przerzucimy na główne. Nie znikną. W przypadku rządzi mogłyby zostać. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Ja polityke lubie 09.06.04, 08:34 tebe napisał: > Jeśli zrobimy z tego ogrody warszawskie, to raczej przerzucimy na główne. > Nie znikną. > W przypadku rządzi mogłyby zostać. a nie odwrotnie? w kto nami rządzi mają być wątki w stylu: gzdie się urodziłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
tebe Re: Ja polityke lubie 09.06.04, 10:58 :-) Zobaczymy na co zmienimy i wtedy przerzucimy lub nie. W sumie na ogólnym ładnie sobie zejdą w dół. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Korekta 08.06.04, 18:09 wlasciwie to chyba nie zrozumialem postu Tebego. Nie zauwazylem, ze to chodzi o podforum Warszawka. Wycofuje zatem ma uwage jako odpowiedz na Tebe'owa. Ale nie bardzo sobie wyobrazam jakby to mialo byc? To o decyzjach wladz Warszawy nie mozna by dyskutowac na Forum Warszawa? Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Korekta 08.06.04, 18:11 Chodzi o stworzenie osobnego potforum. Przyklad jest tu: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=434 Odpowiedz Link Zgłoś
messja Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 18:00 niech napisała: > PS. Ty tez masz cenna ceche (tak jak i admin W-wy). Wybiorczosc lektury. > Zwlaszcza postow. Czytasz po nickach. Szkoda ze po niechtorych. dokladnie tak. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Re: Re2: No to ja wymiekam... 09.06.04, 18:01 Nie za bardzo wiem co to jest. Znalem kiedys taka jedna co miala plaska strukture. No nie ma czym sie chwalic, powiem szczerze... Odpowiedz Link Zgłoś
aniela Re: Re2: No to ja wymiekam... 09.06.04, 18:20 proponuje pojsc dalej i zamknac forum warszawa. bo po sklasyfikowaniu tematow i przeniesieniu ich na podfora zostalby tylko spam do wyciecia. uwazam oczywiscie ze to swietny pomysl i podzielam entuzjazm aktywu, ktory najlepiej wie jak uzdrowic. Odpowiedz Link Zgłoś
niech Plasko sie zrobilo... 09.06.04, 23:23 ...a na W-wie nikt nie zareagowal. Nie zauwazyli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa_ga Re: Plasko sie zrobilo... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.06.04, 01:23 Znaczy się złe forum na "zauważenie" wybrałam..he he Odpowiedz Link Zgłoś