Dodaj do ulubionych

Jak to sie mowi - "mam pytanko"

07.06.04, 13:25
A kto jest adminem na Warszawie?
Obserwuj wątek
    • basia Re: Jak to sie mowi - "mam pytanko" 07.06.04, 13:40
      bosz, aleś trafił w czasie z tym pytaniem. Wiecie, że stołek pochodzi od wyrazu
      stolec, który pierwotnie oznaczał fotel,krzesło, ale bardziej okazałe? i
      stolica pochodzi od stolca, niby że tam wlaśnie się ten naważniejszy fotel
      znajduje....
      • szkodnik1 Re: Jak to sie mowi - "mam pytanko" 07.06.04, 13:54
        ....jeśli stolica od stolca, to solec od czego....????
        • Gość: pollak Re: Jak to sie mowi - " pytanko" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 16:29
          Solec pochodzi od soczewicy. (tak w skrócie)
    • tebe Jak to sie mowi - "to już było" 07.06.04, 14:08
      Jak już wielokrotnie wyjaśnialiśmy, forami dużych miast opiekują się działające
      w nich redakcje GW.
      Wątki o adminach, rzekomej cenzurze itp. przenosimy natomiast na O Moderacji.
      • niech Tebe - przestan robic z siebie osla 07.06.04, 14:16
        Doskonale wiesz co jest grane. Problemem nie jest kto. Problemem jest -
        dlaczego.
        • jaa_ga Dlaczego? 07.06.04, 14:20
          1.Dlaczego się opiekują?
          2.Dlaczego się nie opiekują?
        • tebe Dlaczego nie? 07.06.04, 14:34
          Jeśli macie coś konkretnego - zarzut do stolkowego forum - proszę mailem do
          mnie.
          • basia Re: Dlaczego nie? 07.06.04, 14:37
            Co jak co, ale małostkowy nie jesteś.I niechaj nurni nie marudzi.
      • sceptyk Re: Jak to sie mowi - "to już było" 07.06.04, 18:36
        Tebe serdecznie dziekuje za odpowiedz. A mam jeszcze jedno "pytanko": owe
        redakcje miejskie co to sie nami opiekuja (tu prosze im serdecznie podziekowac
        za troske i trud), to one nigdy nie choruja? Nie biora urlopow? Nie maja nawalu
        innych zajec?
      • jaa_ga Re: Jak to sie mowi - "to już było" 08.06.04, 14:20
        tebe napisał:

        "... forami dużych miast opiekują się działające w nich redakcje GW."

        Kiedy Ty się tam (sporadycznie) pojawiasz - od razu widać:)
        PS. Jesteś wrażliwy na bezradność niektórych "zielonych ludzików"
        PS2. I za to Cię lubię:)

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=12994403
    • j_karolak Re: Jak to sie mowi - "mam pytanko" 07.06.04, 14:29
      Zdradzę Wam tajemnicę - ja jestem adminem Forum Warszawa. Jednocześnie jestem
      też kolegą tego biednego chłopca z Gdynii i sponsorem samotnej Izy.git.pl
    • Gość: pollak Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 16:30
      już pisałem. Nawet niedawno. Ponoć opiekuje się nim jakiś taboret albo inne
      krzesło.
      • niech Dlaczego? 07.06.04, 16:37
        Mamy w tej sprawie pisac? Rozumiem ze zgloszenie bluzgow czy spamu chetniej
        widzicie w postaci listownej - gdyz pisanie o nich na forum jest jednoczesnie
        ich reklama. Ale dlaczego nie mozna sie wypowiedziec publicznie
        o "jakosci" "pracy" jakiegos "redaktora"? A moze by tak na kazdym forum
        umiescic naglowek: "watki zakladaj i posty wysylaj za posrednictwem poczty
        elektronicznej. Kazda proba zalozenia watku lub umieszczenia postu bedzie
        karana zablokowaniem konta".
        PS. To nie jest post o moderacji - tylko o zasadach dzialania forum. Prosze go
        przeniesc na "Forum o forum".
        • tebe Niechu 07.06.04, 16:58
          Ogólnie nie jest dobrze z forum Warszawa. Tak uważasz - to już WIEM.
          Jeśli chcesz, żeby było lepiej, możesz skorzystać z mojej propozycji.
          Jeśli nie chcesz mieć na to wpływu, pisz tak dalej jak dotąd. I luz.
          Pozdrawiam
          • niech Re: Niechu 07.06.04, 17:11
            To nie jest odpowiedz na moje pytanie. Uwazam ze o forum powinni rozmawiac
            forumowicze i administracja - i wymyslono do tego wspaniale medium jakim jest
            forum. Na razie widze ze administracja porzucila dawne pomysly wprowadzenia
            zmian na W-wie, w zamian proponujac nam leniwego (a czasami chyba nieludzko
            nawalonego) admina. Nie rozumiem dlaczego mialbym taka uwage wysylac listem?
            Nie rozumiem dlaczego stworzono forum o moderacji na ktorym nie mozna rozmawiac
            o moderacji? To znaczy mozna - ale z wyrazna sugestia admina ze wypowiadane tu
            uwagi beda ignorowane. To chyba mnie troche przerasta.
            • tebe Re: Niechu 07.06.04, 17:15
              Oczywiście może być tu. Ale konkretnie i z przykładami - a do tych mail byłby
              lepszy. Jakie zmiany porzuciła?
              Pozdrawiam
              • niech Re: Niechu 07.06.04, 17:34
                A na przyklad byl taki pomysl by strukturalnie wyrownac "glowne" forum z
                warszawskimi potforami - tak, zeby zmniejszyc atrakcyjnosc glownego - z
                wiadomych przyczyn.
                PS. Zdaje sie ze moj glos w sprawie W-wy nie jest jedyny. No wiec ja WIEM, inni
                WIEDZA, ale dlaczego wy nie WIECIE? Nie czytacie? Nie interesujecie sie forum
                miasta w ktorym pracujecie? Tak was wciagnely blogi?
                • tebe Re: Niechu 07.06.04, 17:56
                  Wyrównamy.

                  Nie o to chodzi. Niech i inni napiszą konkretnie czasem to będzie lepiej.
                  Bo nie ma co liczyć na to, że zmądrzejemy, natomiast można liczyć, że
                  skorzystamy z mądrości innych. I oni przy okazji.
                  • niech Re: Niechu 07.06.04, 18:04
                    Konkretnie? Konkretnie to moge polecic po prostu lekture forum Warszawa. Nie
                    licze na to ze jestescie madrzy (ani ze ja tez). Licze na wasza umiejetnosc
                    czytania (ja taka mam - ale nie wiem jak sie nia podzielic).
                    • tebe Re: Niechu 07.06.04, 18:23
                      To może ja mam jakąś większą tolerancję, bo ostatnio czytuję to forum..
                      A może źle trafiam po prostu.
                      I tak w kółko macieju - dlatego mówię konkretnie a nie "czy ktoś wogóle to
                      ogląda".
                  • Gość: jaa_ga Re:Tebe IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.06.04, 18:16
                    No i znowu zapakują Cię (Twój post, znaczy) w zatłuszczoną gazetę
                    i będą obnosić po straganach...:)
                    • tebe Re:Tebe 07.06.04, 18:23
                      To ich problem :-)
                      • Gość: jaa_ga Re:Tebe IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.06.04, 18:53
                        Na jednych sposób jest w miarę skuteczny,
                        ale jak "pomóc" choremu na głowę typkowi z Gdyni,
                        który najczęściej harcuje w nocy, podpisuje się setkami nicków
                        i...eh...
                        • messja Re:Tebe 07.06.04, 18:58
                          Gość portalu: jaa_ga napisał(a):

                          > który najczęściej harcuje w nocy, podpisuje się setkami nicków
                          > i...eh...

                          - przeciagnela sie z rozkosza krolewna...
                    • messja Re:Tebe 07.06.04, 18:51
                      Gość portalu: jaa_ga napisał(a):

                      > No i znowu zapakują Cię (Twój post, znaczy) w zatłuszczoną gazetę
                      > i będą obnosić po straganach...:)


                      teraz rozumiem dlaczego twoje "ambitne" watki o krawatach na fof zostaja, a
                      moje nie. lodziara:P
                      • niech No to ja wymiekam... 07.06.04, 20:29
                        ...bo musialbym cie Tebe szczerze obrazic zeby skomentowac twoje zdanie na
                        temat forum W-wa. Wiec pozwole sobie je inaczej zinterpretowac niz zrobilem to
                        za pierwszym razem i uznac za zachete do powstrzymania sie od pisania/czytania
                        na tym forum (a zapewne i innych w podobnej sytuacji). Zachete tylez sluszna co
                        oczywista - bo z takim podejsciem adminow ono i tak nie bedzie sie nadawac do
                        pisania/czytania - nie liczac zdesperowanych, ale przeciez wasze liczniki licza
                        wszystkie posty jednakowo.
                        • tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 08:22
                          Do czego Ty się odnosisz?
                          Ja nie mówię, że tam jest dobrze, ale aż tak źle nie jest.
                          Jeśli chodzi o objawy zła, to proszę przysyłać mi linki bo tam nie siedzę.

                          No i trzebaby sobie zadać pytanie jak sobie to forum wyobrażasz. Że np. nikt
                          spoza warszawy tam nie może pisać ani nikt nie posiadający odpowiedniego
                          poziomu że tak powiem "kumacji"? To nierealne.
                          • niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 10:30
                            1. No to gratuluje dobrego samopoczucia - ktore co prawda moze wynikac z tego
                            ze "tam nie siedzisz", ale mniejsza o wiekszosc.
                            2. Nie chodzi mi o pochodzenie wpisow (za czasow sp spoofingu zreszta trudno by
                            bylo je ocenic - teraz zapewne tez nie jest to oczywiste). Chodzi mi o tresc. A
                            zeby sie z nia zapoznac trzeba umiec czytac. A o tym czy ktos zaglada na forum
                            najlepiej swiadczy czestotliwosc usuwania powtarzajacych sie tam spamow
                            (typu "sama w domu"). Zdarza sie ze nie sa usuwane lub znikaja po trzech dniach
                            (bo zostaly kilkukrotnie podbite). Wystarczy ten fakt by ocenic sprawnosc osoby
                            dozorujacej forum.
                            3. Kiedys - po zalozeniu fantastycznego forum "Warszawka" - wpadliscie na
                            pomysl zeby zrobic z niego zsyp w stylu Klubu forum. Dlaczego nigdy ten pomysl
                            nie zostal zrealizowany? Na innych forach miejskich sa takowe - nazywaja sie
                            Hyde Park lub jakos tak.
                            4. I jest zapewne jeszcze kilka innych pomyslow - problem w tym ze kazdy z nich
                            zaklada jakas operatywnosc tzw. redakcji - a ja twierdze ze osoba(y)
                            zagladajace na W-we robia to rzadziej niz raz dziennie - czy na innych duzych
                            forach miejskich tez tak jest?
                            • tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 11:44
                              1. Bez przesady. Między czarnym a białym sporo się dzieje.
                              2. OK, rozumiem, pogadam w Stolku. Proponowałbym jednak nie dopisywać się do
                              spamów ale i tak będziecie.
                              3. Obok płaskiej struktury to drugi konkret, możnaby zrobić. Może by to nazwać
                              jakoś ogólnie i wrzucać wszystko co nie jest o warszawie a w zasadzie jest
                              zgodne z regulaminem. Pasuje? Hajd park to raczej nie (gdzie Ty hajd park
                              widziałeś).
                              4. Warszawa jest najbardziej aktywna - pewnie ze względu na to, że ponad 20
                              proc. użytkowników jest stąd. Z niczym się nie da porównać.
                              • niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 11:58
                                A widzisz - jak chcesz to potrafisz.
                                forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=562
                                • tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 12:11
                                  No mogłem przypuszczać, że tam zajrzysz.
                                  Nazwa hajd park mi nie pasuje. Pogadam jak to przezwać. Pytanie czy układ, że
                                  wpada tam wszystko co niewarszafskie a cenzuralne jest ok. Izy nie zostawię bo
                                  to spamerka w tygodniu 21 wątków założyła. I to nie jest dobre.
                                  • niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 12:27
                                    Zagladalem tez na forum Lodz i Trojmiasto. Ciekawilo mnie co trzeba miec w
                                    glowie zeby zostawiac dziennie setke postow na forum miasta o ktorym sie nie ma
                                    nic do powiedzenia. Teraz wiem - nic.
                                    PS. Trzymam za slowo i oczekuje przynajmniej minimalnych zmian. Bo jedyna jaka
                                    widzialem w ostatnich LATACH bylo stworzenie forum Warszawka.
                                    • tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 15:06
                                      Zrobimy płaską strukturę i zobaczymy co się stanie.
                                      Problemem jest forum ogólne, gdzie występuje chaos. Na dzielnicowych jest ok.

                                      Nawiasem mówiąc z tym chaosem to jest tak, że nie należysz do osób, które
                                      jakoś dobitnie przyczyniają się do łagodzenia tego chaosu.
                                      • fdj Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 15:19
                                        tebe napisał:

                                        > Zrobimy płaską strukturę

                                        A co z korytarzami pionowymi i poziomymi?
                                      • niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 15:25
                                        "Nawiasem mówiąc z tym chaosem to jest tak, że nie należysz do osób, które
                                        jakoś dobitnie przyczyniają się do łagodzenia tego chaosu."
                                        1. Prosze to udowodnic.
                                        2. Prosze to zrobic nie sugerujac zebym przestal pisac.
                                        3. Prosze ten dowod porownac z wpisami nickow z Gdyni, Lodzi, Bialegostoku,
                                        wpisami nickow typu bzdziagwa czy nocnick.
                                        4. Prosze zweryfikowac teze.
                                        • sceptyk Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 16:13
                                          Bialegostoku od Lodzi nie odrozniam, ale faktem jest, ze ten osobnik z Gdyni to
                                          chyba jest swir. Bzdziagva tez jak ma swoj dzien to bzdziagvi tak, ze wytrzymac
                                          wlasciwie nie daje rady. Osobiscie, mogl bym sie bez nich obejsc.
                                          • niech I ty Sceptyku... 08.06.04, 16:32
                                            ...tez nie nalezysz do osob, które jakos dobitnie przyczyniaja sie do
                                            lagodzenia tego chaosu.
                                            • Gość: jaa_ga Re: I ty Sceptyku...i Ty Niechu... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.06.04, 16:49
                                              Trzymajcie się Panowie
                                              Jestem z Wami na dobre i na złe:-)
                                              • niech I ty Jaa_go... 08.06.04, 16:51
                                                ...tez nie nalezysz do osob, które jakos dobitnie przyczyniaja sie do
                                                lagodzenia tego chaosu.
                                                • jaa_ga Re: I ty Jaa_go... 08.06.04, 22:11
                                                  A bo wpadam czasem, jak po ogień...
                                                  Będę bardziej uważna,
                                                  ale nieraz korci...przebiec na czerwonym:)
                                        • tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:12
                                          To nie łagodzi np.
                                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=13153905

                                          Z taką dyskusją Twoja troska o FW mnie nie przekonuje :-(
                                          Nie możesz się powstrzymać?
                                          • niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:29
                                            Ja sobie wypraszam. Posiadam nieczesto spotykana ceche dostosowywania sie
                                            poziomem wpisow do poziomu przedwpisywaczy. Nie widze w tym nic zlego - wrecz
                                            przeciwnie - to wyraz szacunku dla ich wysilku pisarskiego. Prosze tez zauwazyc
                                            ze gdy stwierdze ze poziom ow oscyluje w okolicach gruntu lub depresji
                                            zawieszam swoja epistolarna dzialalnosc. Obie te cechy sa tylez rzadkie co
                                            cenne.
                                            PS. Ty tez masz cenna ceche (tak jak i admin W-wy). Wybiorczosc lektury.
                                            Zwlaszcza postow. Czytasz po nickach. Szkoda ze po niechtorych.
                                            • tebe Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:47
                                              To ja teraz rozumiem, dlaczego tak mądrze ze mną gadasz...
                                              Wybiórczość lektury? Cóż, chciałeś żebym coś wykazał, to wybrałem lekturę.

                                              Co do forum - zrobimy na płasko, w miarę szybko. Nie pasuje nam hajd park ale
                                              jest pomysł by z Warszawki zrobić "Kto nami rządzi" i dawać tam wszystkie
                                              wątki mhmmm prezydenckie i polityczne. Także o różnych interesujących
                                              ugrupowaniach - tych parlamentarnych i tych mniej.
                                              Jak to znajdujecie?
                                              • niech Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 17:53
                                                Mi tam pasuje jakakolwiek zmiana - jesli moze okazac sie skuteczna. Ale nie
                                                wezme odpowiedzialnosci za jej skutecznosc. Bo ona w duzej mierze zalezec
                                                bedzie od osoby ktora od czasu do czasu przesypie watki z forum na potforum.
                                              • sceptyk Ja polityke lubie 08.06.04, 17:58
                                                ale ten pomysl chyba jest do ..., no tego, wiecie, o co w tej paradzie ma im
                                                chodzic.

                                                Nie chce watkow ogolnopolskich na Warszawie. Zaraz w slad za nimi przyjda anty-
                                                i pro-zydowskie etc. I syf sie jeszcze wiekszy zrobi. Warszawa powinna byc
                                                lokalna. Czasem przetykana jakims innym tematem badz watkiem "kwietnym" (czyli
                                                o niczym). Ale, w sumie,

                                                Forum Warszawa o Warszawie!
                                                • basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:05
                                                  Właśnie zerknęłam na wawę, i pomysł z podforum - kto nami rządzi- na pierwszy
                                                  rzut oka wydaje się trafny( zniknęły by wątki z drobiem w nazwisku) ale co z np:
                                                  z postem:"profesor Geremek a wybory" ? Niecha autorstwa. Coś mi się wydaje, że
                                                  trzeba nazwać jakoś inaczej to nienarodzone jeszcze podforum.
                                                  • tebe Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:07
                                                    Wawkę przemianujemy ale dobrze kombinujesz.
                                                  • basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:11
                                                    Najpierw się zastanówcie co chcecie przenosić na tę wawkę, a potem je nazwiecie.
                                                • tebe Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:06
                                                  Dokładnie tak - Warszawa o Warszawie.
                                                  Ale teraz te wątki są na forum ogólnym.
                                                  Kto nami rządzi w sensie miastem...
                                                  • niech Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:10
                                                    Moj watek jest polityczny - i warszawski zarazem. Ja bym go widzial wlasnie na
                                                    forum politycznym. A juz jak je zwal - admini tez maja glowy od wymyslania.
                                                    Uwazam ze glowne forum powinno zostac oczyszczone z watkow politycznych bysmy
                                                    mogli znowu wrocic do tematyki psich kup. Chyba ze ktos uzna ze to tez tematyka
                                                    polityczna.
                                                    PS. Czyzbym zwiekszal forumowa entropie? Sam juz nie wiem...
                                                  • basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:18
                                                    Jeżeli tego właśnie chcecie...to nie widzę problemu.
                                                  • tebe Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 18:58
                                                    To propozycja. A czego Wy chcecie? Nie musi tak być, może wogóle zniknąć
                                                    warszawka.
                                                  • basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 19:10
                                                    tebe napisał:

                                                    > To propozycja. A czego Wy chcecie? Nie musi tak być, może wogóle zniknąć
                                                    > warszawka.

                                                    kha,kha..aż się zakrztusiłam. Co prawda zmiana nazwy - w tym wypadku - równa się
                                                    zniknięciu tejże, ale takie otwarte wycofanie się?! Lepiej późno niż wcale?:)
                                                  • niech Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 19:22
                                                    Zrobcie cokolwiek a zobaczymy co sie stanie. Forum Warszawka jest martwe i
                                                    niczemu juz nie sluzy - moze mozna je jakos pozytecznie zuzytkowac. Tematyka
                                                    polityczna na glownym forum mi nie przeszkadza - wydaje mi sie ze to naturalne
                                                    dla niej miejsce - tak jak dla watkow o gejach, lotnisku i psich kupach. Szkoda
                                                    tylko ze to forum przyciaga jakis wariatow - ale to zapewne wlasnie z powodu
                                                    sporej na nim frekwencji.
                                                  • basia Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 20:47
                                                    a posty warszawkowe znikną kiedy zmieni ono swoją nazwę, czy przerzucicie je na
                                                    wawę? czy zostaną pod nowym szyldem?
                                                  • messja Re: Ja polityke lubie 08.06.04, 21:42
                                                    basia napisała:

                                                    > a posty warszawkowe znikną kiedy zmieni ono swoją nazwę, czy przerzucicie je
                                                    na
                                                    > wawę? czy zostaną pod nowym szyldem?

                                                    zostana wyslane do prasowania na "forum o moderacji".
                                                  • tebe Re: Ja polityke lubie 09.06.04, 08:18
                                                    Jeśli zrobimy z tego ogrody warszawskie, to raczej przerzucimy na główne.
                                                    Nie znikną.
                                                    W przypadku rządzi mogłyby zostać.
                                                  • basia Re: Ja polityke lubie 09.06.04, 08:34
                                                    tebe napisał:

                                                    > Jeśli zrobimy z tego ogrody warszawskie, to raczej przerzucimy na główne.
                                                    > Nie znikną.
                                                    > W przypadku rządzi mogłyby zostać.

                                                    a nie odwrotnie? w kto nami rządzi mają być wątki w stylu: gzdie się urodziłeś?
                                                  • tebe Re: Ja polityke lubie 09.06.04, 10:58
                                                    :-)
                                                    Zobaczymy na co zmienimy i wtedy przerzucimy lub nie. W sumie na ogólnym
                                                    ładnie sobie zejdą w dół.
                                                • sceptyk Korekta 08.06.04, 18:09
                                                  wlasciwie to chyba nie zrozumialem postu Tebego. Nie zauwazylem, ze to chodzi o
                                                  podforum Warszawka. Wycofuje zatem ma uwage jako odpowiedz na Tebe'owa. Ale nie
                                                  bardzo sobie wyobrazam jakby to mialo byc? To o decyzjach wladz Warszawy nie
                                                  mozna by dyskutowac na Forum Warszawa?
                                                  • niech Re: Korekta 08.06.04, 18:11
                                                    Chodzi o stworzenie osobnego potforum. Przyklad jest tu:
                                                    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=434
                                            • messja Re: No to ja wymiekam... 08.06.04, 18:00
                                              niech napisała:

                                              > PS. Ty tez masz cenna ceche (tak jak i admin W-wy). Wybiorczosc lektury.
                                              > Zwlaszcza postow. Czytasz po nickach. Szkoda ze po niechtorych.

                                              dokladnie tak.
                        • tebe Re2: No to ja wymiekam... 09.06.04, 17:50
                          Płaska struktura już jest...
                          • sceptyk Re: Re2: No to ja wymiekam... 09.06.04, 18:01
                            Nie za bardzo wiem co to jest. Znalem kiedys taka jedna co miala plaska
                            strukture. No nie ma czym sie chwalic, powiem szczerze...
                          • aniela Re: Re2: No to ja wymiekam... 09.06.04, 18:20
                            proponuje pojsc dalej i zamknac forum warszawa. bo po sklasyfikowaniu tematow i
                            przeniesieniu ich na podfora zostalby tylko spam do wyciecia. uwazam oczywiscie
                            ze to swietny pomysl i podzielam entuzjazm aktywu, ktory najlepiej wie jak
                            uzdrowic.
                          • niech Plasko sie zrobilo... 09.06.04, 23:23
                            ...a na W-wie nikt nie zareagowal. Nie zauwazyli?
                            • basia Re: Plasko sie zrobilo... 09.06.04, 23:35
                              bo to płascy są?
                            • Gość: jaa_ga Re: Plasko sie zrobilo... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.06.04, 01:23
                              Znaczy się złe forum na "zauważenie" wybrałam..he he
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka