Dodaj do ulubionych

Troll vigil znowu szaleje na forum

27.07.12, 19:56
tym razem ze zmiennymi numerami.

forum.gazeta.pl/forum/w,50,137769925,137769925,Pozdrowienia_dla_ziocenzora_Fucky_you.html
te wpisy wysłałam na ośla ławkę:
nie wiem ile jeszcze dzisiaj ich będzie.

forum.gazeta.pl/forum/w,396,137769864,137769864,Pozdrowienia_dla_ziocenzora_Fucky_you.html
forum.gazeta.pl/forum/w,396,137769844,137769844,Pozdrowienia_dla_ziocenzora_Fucky_you.html
forum.gazeta.pl/forum/w,396,137768628,137768628,Chooj_ci_w_doope_z_kawalkiem_szkla_ziocenzorze.html
Obserwuj wątek
    • kreska54 Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 27.07.12, 20:01
      tu zmienia numery przy nicku

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,137756464,137769983,ziocenzorze_chooj_ci_w_doope_z_kawalkiem_szkla.html?wv.x=2
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,137770053,137770053,chooj_ci_w_doope_i_z_kawalkiem_szkla_ziocenzorze.html
      • giwi Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 27.07.12, 20:13
        Informacje dla administracji wysyłaj na adres forum@agora.pl
        • kreska54 Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 27.07.12, 20:43
          giwi napisała:

          > Informacje dla administracji wysyłaj na adres forum@agora.p

          Dziękuję.
          Napisałam.
        • Gość: = Re: Troll vigil znowu szaleje na forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.12, 22:15
          Zastanawiające jest w tym przypadku istnienie kosza. Jest on tylko kolorową ozdobą ? :)) Pewnie lepiej generować ruch w sieci z durnymi zgłoszeniami, które administracja powinna blokować ze słownikiem w ręku :] Silnik zapewne napakowany skryptami, a "pole nadal krowami orzą" :))
          • giwi Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 27.07.12, 22:28
            Nie przyszło ci do głowy, ze aby kosz zadziałał to ktoś musi w niego kliknąc? Wolisz wspomagac generowanie ruchu w sieci ? :)))
            • Gość: = Re: Troll vigil znowu szaleje na forum IP: *.aster.pl 28.07.12, 22:56
              Właśnie widać jak innym przychodzi do głowy klikanie w kosz :))
      • pijatyka Ciciubabka z vigilem - ulubiony sport... 24.06.15, 16:57

        ...tępawych modów?



        forum.gazeta.pl/forum/w,50,158020298,158020298,Rzydzi.html

        forum.gazeta.pl/forum/w,50,158020292,158020292,Ziocenzorze_czy_ty_umiesz_czytac_.html
    • rusec11 Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 30.07.12, 14:57
      kreska54 napisała:

      > te wpisy wysłałam na ośla ławkę:

      widzem że eksperyment dalej trwa.

      > nie wiem ile jeszcze ( ) będzie.

      • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 20.07.14, 19:00
        forum.gazeta.pl/forum/w,50,152117994,152117994,Zionaziole_upolowali_60_Palestynczykow_w_Niedziele.html
        • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 21.07.14, 22:52
          forum.gazeta.pl/forum/w,50,152154005,152154005,_a_Putin_nic_.html
          • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 22.07.14, 20:33
            forum.gazeta.pl/forum/w,50,152179634,152179634,624_Palestynczykow_upolowali.html
            • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 23.07.14, 01:21
              forum.gazeta.pl/forum/w,50,152186578,152186578,US_rozkaz_dla_Francji_.html
              forum.gazeta.pl/forum/w,50,152186434,152186434,Czy_Putin_kiedykolwiek_potepil_zbrodnie_izraelski.html
              • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 25.07.14, 00:40
                forum.gazeta.pl/forum/w,50,152231799,152231799,Ziobydlaki_juz_zabili_788_Palestynczykow.html
                • Gość: pijatyka Re: ekskrement dalej trwa IP: 176.10.100.* 25.07.14, 16:35
                  forum.gazeta.pl/forumSearch.do?&query=wwwwwigil&author=wwwwwigil&forumId=50&sortMode=DATE&queryMode=SIMPLEALL&pageNumber=1
                  • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 30.07.14, 01:49
                    forum.gazeta.pl/forum/w,50,152339333,152339333,Putin_dalej_milczy.html
                    • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 06.08.14, 01:58
                      forum.gazeta.pl/forum/w,50,152541696,152541696,General_Harold_Greene_rzucil_palenie.html
                      • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 29.08.14, 22:20
                        forum.gazeta.pl/forum/w,50,153423795,153423983,Uderz_czekiste_a_trafisz_Rzyda_.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu szaleje 15.07.14, 21:45
      Najnowsze wcielenie

      ludzie.gazeta.pl/w.i.g.i.l-1/0,0.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu 17.07.14, 11:18
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,152035335,152035335,Rzydowka_pozabijac_wszystkie_matki_palestynskie.html
    • pijatyka Re: Troll vigil 17.07.14, 22:17
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,152050479,152050479,Poznalismy_tajemny_plan_Putina_o_Ukrainie.html
    • pijatyka Re: Troll 18.07.14, 02:56
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,152054654,152054654,Truchlo_jeszcze_chodzace_Mc_Cain.html
    • pijatyka Re: 20.07.14, 16:10
      forum.gazeta.pl/forumSearch.do?&query=w-i-g-i-l-1&author=w-i-g-i-l-1&forumId=50&sortMode=DATE&queryMode=SIMPLEALL&pageNumber=1
    • pijatyka Re: ekskrement dalej trwa 24.07.14, 12:06
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,152216971,152216971,_a_tu_wpisujemy_nicki_Rzydow_udajacych_Polakow_i.html
    • Gość: tyka Re: tym razem ze zmiennymi numerami IP: *.all.de 25.07.14, 21:17
      Tym razem bez głowy

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,152250624,152250624,Kto_odcina_glowy_powstancom_w_Noworosji_.html
      • pijatyka Re: tym razem ze zmiennymi numerami 28.07.14, 23:42
        forum.gazeta.pl/forum/w,50,152316775,152316775,Putin_dalej_milczy_.html
    • pijatyka Boki zrywać 02.10.14, 15:52
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,154964529,154964529,Plakac_czy_sie_smiac_.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 19.10.14, 23:22
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,155181820,155181820,Zionaziole_wyklikali_duzo_watkow.html
    • pijatyka Nowy nick trolla 23.10.14, 18:25
      ludzie.gazeta.pl/1stary.wrobel/0,0.html
      • pijatyka Re: Nowy nick trolla 25.11.14, 18:55
        10starywrobel
      • pijatyka Nowy nick trolla 30.12.14, 18:47

        tinyurl.com/n29aow2
      • pijatyka Re: Nowy nick trolla 31.12.14, 09:39

        ludzie.gazeta.pl/sta-ry.wro-bel1/0,0.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 29.11.14, 19:19
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,155710507,155710507,Starywrobel_juz_pisze_jak_zauwazyliscie.html
    • pijatyka Pozdrowienia dla ziocenzora 02.12.14, 00:51
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,155737152,155737152,Witam_i_o_zdrowie_ziocenzora_pytam.html
      • pijatyka Re: Pozdrowienia dla ziocenzora 08.12.14, 10:36
        forum.gazeta.pl/forum/w,50,155812035,155812035,ziocenzuo_czy_ty_sie_dobrze_czujesz_.html
    • pijatyka Nu, a tiepier... 04.12.14, 15:44
      ...pa francuzski


      forum.gazeta.pl/forum/w,50,155766075,155766075,Jada_wozy_kolorowe_w_kolorach_wojny_.html
      • ubiquitousghost88 Re: Nu, a tiepier...Пиздец! 06.12.14, 20:25
        ...
        • pijatyka O, kolejny pupil durnych modów się melduje... 15.12.14, 02:07

    • pijatyka Tylko w "organie Michnika" przeczytasz, że... 16.12.14, 00:00
      forum.gazeta.pl/forum/w,50,155910026,155910026,Rzydy_handlowali_ukrainskimi_organami.html
    • pijatyka "wita byly vigil" 31.01.15, 22:18

      To chyba do was, głupki



      forum.gazeta.pl/forum/w,50,156455174,156455174,UE_A_tak_dobrze_zarlo.html
      • pijatyka Re: "wita byly vigil" 31.01.15, 23:17
        forum.gazeta.pl/forum/w,50,156451400,156456034,Re_Czy_ktos_jeszcze_pamieta_o_co_na_Ukrainie_pos.html
        • pijatyka Re: "wita byly vigil" 06.02.15, 18:08

          ludzie.gazeta.pl/k_u_ba1/0,0.html
          • pijatyka Re: "wita byly vigil" 10.02.15, 00:09

            ludzie.gazeta.pl/k_u.b_a1/0,0.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 17.02.15, 19:19

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,156667488,156667488,Owoce_rzydowskiej_wojny_z_Ukraincami_.html
      • pijatyka Re: Troll vigil znowu na forum 18.02.15, 16:30

        forum.gazeta.pl/forum/w,50,156678966,156678966,Dobalcewo_padlo_i_az_milo_sie_to_czyta_.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu na forum 27.02.15, 20:21

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,156794179,156794179,Jebane_ziobydlaki.html
    • Gość: brawo moderacja "Polacy, bijcie Rzyda w morde" IP: *.co.uk 13.06.15, 10:19

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,157915621,157915621,Polacy_bijcie_Rzyda_w_morde.html
    • pijatyka Re: vigil znowu szaleje 08.08.15, 00:33

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,158393039,158393039,vigila_nie_ma_na_forum.html
    • pijatyka Re: vigil znowu szaleje na forum 14.11.15, 23:59

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,159294384,159294384,Gdzie_jest_polski_francuz_.html

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,159294271,159294271,Charchnac_wam_flegma_w_wasze_zaklamane_ryje.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 24.11.15, 00:49

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,159378579,159378579,Demokracja_Zydzi_kontra_Zydzi.html
      • pijatyka Re: vigil znowu szaleje 18.12.15, 20:44

        forum.gazeta.pl/forum/w,50,159859914,159859914,Rzydy_strasza_Polakow_Putinem.html
    • pijatyka Re: Troll vigil znowu szaleje na forum 01.02.16, 02:23

      forum.gazeta.pl/forum/w,50,160253927,160253927,Zika_Nowa_bron_biologiczna_Rockefellera.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka