Dodaj do ulubionych

Dalej bronicie, albo mnie PiSior na moderacji

28.08.19, 13:24
nienawidzi, bo znów ode mnie zaczyna wysyłkę na osła i to wątku, który nic nie złamał. Jest polityczny, krajowy, nie zawiera wulgaryzmów i nie łamie netykiety.
Wyleciał z dwóch powodów.
Pierwszy , bo jest mój.
Drugi, bo krytykuje idola moderatora.

Miłego dnia wszystkim na moderacji życzę, tym z Nowogrodzkiej też.

ps. Juz przywykłem i się uodporniłem n to, ze ode mnie zaczynacie.
I tak trzymać,
Obserwuj wątek
    • kadziteusz link 28.08.19, 13:35
      forum.gazeta.pl/forum/w,396,168605671,168605671,Lech_Walesa_jako_wieloletni_zwierzchnik_Jaroslawa.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka