kadziteusz
28.08.19, 13:24
nienawidzi, bo znów ode mnie zaczyna wysyłkę na osła i to wątku, który nic nie złamał. Jest polityczny, krajowy, nie zawiera wulgaryzmów i nie łamie netykiety.
Wyleciał z dwóch powodów.
Pierwszy , bo jest mój.
Drugi, bo krytykuje idola moderatora.
Miłego dnia wszystkim na moderacji życzę, tym z Nowogrodzkiej też.
ps. Juz przywykłem i się uodporniłem n to, ze ode mnie zaczynacie.
I tak trzymać,