brenya78
31.05.26, 09:29
forum.gazeta.pl/forum/w,567,180047651,180047651,Jeszcze_raz_o_seniorze_gdzie_sa_granice_.html?s=1&so=2
W ramach wątku wylecial moj post w którym pisze ze forumka jest fanką morderców z hamasu. Dlaczego nie mogę tak napisać skoro sama forumka kilkakrotnie pisala, ze popiera "ruch oporu" hamasu i zapytana wprost o to co się wydarzyło 7 pazdziernika napisała, ze wspiera i kibicuje temu ruchowi oporu? Oczywiscie ONA za te słowa nie została wykasowana i jej wypowiedzi nadal wiszą w dawnych wątkach. Dlaczego mój wpis poleciał?