tatonka 02.09.05, 21:10 czy bylo w nim cos lamiacego nietykiete? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tatonka no giwi nieladnie 02.09.05, 21:13 ja zycze sobie by ta wypwowiedz gabciomaleszki zostala. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=28527241&a=28543883 Nie wiem coprawda o co mu chodzi- ale sie domagam bys przestrzegala prawa.. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: no giwi nieladnie 02.09.05, 21:20 Napisz na jego konto i popros, zeby odebral. To chwilka. Jak ten prowokator ma troche rozumu i refleksu, to Ci odpisze, zanim Twoj post z prosba wytnie cenzor. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka ten prowokator sam mnie zachecal do logowania 02.09.05, 21:30 a wyciecie nie ma uzasadnienia. Raczej buduje przypuszczenia ze owo CHZ cos tajemniczego oznacza.. Jakies sluzby bezpieczenstwa, ubecje itd :)))) Przykro mi ale wierze w niewinnosc gazety tak samo jak w prawdomownosc gabciomaleszki. To nic nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
nielubiegazety2 Re: ten prowokator sam mnie zachecal do logowania 02.09.05, 22:09 To prawdopodobnie Centrala Handlu Zagranicznego za czasów prelu. Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pissarro Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:15 Też zwróciłem na to uwage, za chwile będzie ekspiacja i info ,ze to pomyłka , bo nic nie predystynowało aby go usunąć. Niestety nie umiem pomóc , w rozszyfrowaniu skrótu CHZ - myslałem o Centrali Handlu Zagranicznego ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk A ja Tatonce to powiedzialem - przeciez jej tato 02.09.05, 21:18 robil w Dromexie, powinna wiedziec:) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka dromexie? To cos z drobiem?:))) 02.09.05, 21:22 nie wyglupiaj sie gabciomaleszko... Ale jak cos piszesz to postaraj sie to robic wtedy kiedy jestem a nie wtedy kiedy jest duze prawdopodobienstwo ze wyszlam ... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk A twoje jezdzenie do Arabow z tatusiem ? No, to 02.09.05, 21:30 moglbyc jeszcze CEKOP, ale tez CHZ, ANko Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka to byly sluzby specjalne niszczenia maleszkow 02.09.05, 21:40 i gazety michnikowej.... W blocie sie chowales i blotem zyjesz :)))) a lat mam dokladnie 37 to zadna tajemnica. I wygladam jak na ten wiek calkiem niezle, waze 58 kg i mierze 175 cm... Mam tez aktualnie ubytek w dolnej 5ce a za oknem ciemna noc.... Kompletne dno i szmata z ciebie.. Zalosna - tym bardziej im mniej mozesz ugryzc.. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka dawaj linki kochasiu 02.09.05, 21:56 albo nie strzep paluszkow po proznicy... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Ten, ze Churchill byl lewakiem, bo masonem? 02.09.05, 22:00 Buhahaha!!! Ty jak co powiesz, to juz powiesz. Czy i reszta twej wiedzy rownie dobra, jak ta o UK? Jest - w dzisiejszym watku mmlkkll o Urbanie, kopiowac mi sie nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka ha, ha :))) 02.09.05, 21:20 to pewnie chodzi o to co mowilam na temat rozsylania sugestii do poparcia Kandydata do absolwentow bylego SGPiS .... Biedny, zdesperowany Krope-kuk... Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: ha, ha :))) 02.09.05, 21:22 A na kogo maja glosowac? Na absolwenta - Borowskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
jak_nie_jak_tak Jest na oslej, 02.09.05, 21:19 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=28544114 Z dopiskiem Gabrysia. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka a dzieki- to fajnie sie dowiedziec 02.09.05, 21:26 w koncu co robili moi rodzice i jakie mam korzenie handlowe... Tylko co ja robie w tej biologii ;)... Odpowiedz Link Zgłoś
jak_nie_jak_tak Gabrys zaraz Ci nowy zyciorys napisze, 02.09.05, 21:29 niczym Najemnik Nalecz swoim kolejnym NIEDOSZLYM PREZIOM:))) Odpowiedz Link Zgłoś
jak_nie_jak_tak Tabletki Gabrys, tabletki... 02.09.05, 21:33 Znowu zapomnialas:))) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka ale metodyka ta sama 02.09.05, 21:50 pewno tak wlasnie kombinuje najjasniejszy kandydat w przypadku niewygodnych i ´juz brzydkich´ kobiet jak jego elektorat na portalu Kielbasy Wyborczej :))) Uciekam.. Pewno w miedzyczasie bede miala jeszcze 3 inne zyciorysy.. Ciekawe co Gabcio jeszcze wymysli...albo co mu podpowie to doswiadczenie zdobyte na ´slawistyce´ ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka no dopisuje dopisuje, rodzicom, dzieciom 02.09.05, 21:33 i mnie:))))) zauwazylam jednak ze szczegolnie nie lubi rodzicow...O dziwo nie sprawdzila ze moj tata nie zyje juz troche dlugo.. To ciekawe ze nie sprawdzila o czym pisalam... A jest to ten sam gabciomaleszka jak nic... No ale - sadze ze to ten sam manewr co z ujawnianiem innym ´sekretow´ ktore znaja wszyscy..Jej tworczosc polega tylko na dopisywaniu elementow historii alternatywnej a wspomagana jest (z niechecia ;) przez gazete :( Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Gdy sie wstuka w autor: ANka, to sama zobaczysz, 02.09.05, 21:38 ze caly swoj zyciorys + historie chodzenia z otwartym przewodem zamieslilas na necie :)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka Guzik prawda- jak na tym plakacie 02.09.05, 21:42 ktory wam narysowali :)))) to co pisalam ZAWSZE bylo prawda. Nic z twoich insynuacji nie jest prawdziwe. Poza tym ze pisujesz wtedy, gdy inni maja zablokowany serwer :( Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Myslisz o tym? 02.09.05, 21:52 pl.indymedia.org/images/2005/08/15715.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
giwi Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:33 W ilu miejscach będziesz o to samo pytać? Już w jednym wątku Kropkowi to pytanie zadałas i wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka o! to ja z ciekawosci o dopisany zyciorys nie moge 02.09.05, 21:35 pytac, ale Gabciomaleszka swoje gotowe odpowiedzi moze zadawac dowolnie? :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rlogin Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:38 giwi napisała: > W ilu miejscach będziesz o to samo pytać? Już w jednym wątku Kropkowi to pytani > e zadałas i wystarczy. A odpowiedział(o)? W tamtym jednym wątku? Odpowiedz Link Zgłoś
giwi Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:40 Do spraw prywatnych służą maile, to tak przy okazji. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka to nie sa sprawy prywatne - bo zeby byly sprawami 02.09.05, 21:45 musialyby istniec. Na razie sa to insynuacje gabciomaleszki, a ja jestem zainteresowana tym aby gabciomaleszka mogl sie wykazac... Dlugo nie usuwalas jakos jego zapytania i slusznie bo niby czemu usuwac a tu nagle pospieszylas sie z usunieciem mojego watku z zapytaniem - nie tlumacz sie :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Cos z Moliera 02.09.05, 21:51 Masz się, giwi, z tymi wariatami, ale - jak powiadał Molier - "sam tego chciałes, Grzegorzu"... Odpowiedz Link Zgłoś
rlogin Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:54 giwi napisała: > Do spraw prywatnych służą maile, to tak przy okazji. W jaki sposób odróżniacie sprawy prywatne od spraw publicznych? Pytam, bo nie widzę w tym jakiejś nadrzędnej zasady... Zaglądam czasami na to forum, pod jakiś interesujący artykuł, i na dzień dobry mam dosyć, bo połowa wpisów to jakieś personalne rozgrywki. Ponadto, jeżeli już ciąć, to chyba całą prywatną debatę, prawda? Zresztą, w ad personam celuje ten (ta/to?) "kropekuk". Nie zauważyłem, żeby cięcia za prywatę spotkały kiedykolwiek tę osobę. Podpina się pod cudze wypowiedzi, szydzi i obraża... a ostatnio nawet całe życiorysy dopisuje. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka cale forum to kampania Cimoszewicza 02.09.05, 21:58 pomieszana z antykampania dla Kaczynskich. tzw ´watki personalne´ wprowadza sie przy okazji gdy chodzi narobienie tzw zamieszania i odwrocenie osi pytan od tematu glownego ;) Dobranoc- ja uciekam... Odpowiedz Link Zgłoś
giwi Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 22:07 Posty nieregulaminowe są usuwane. Jeśli coś zostaje to prosze o maila. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk We wszystkich: CENTRALA HANDLU ZAGRANICZNEGO 02.09.05, 21:54 Ale ANka woli sama do siebie mowic, zamiast cokolwiek czytac - przed chwila ODCIELA CHURCHILLA OD MASONOW, bo sie jej z masoneria tylko PZPR kojarzy, a jak sie jej kojarzy, to tak musi byc. Swietna zabawa, gdy sie madrzy:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka No to dawaj te linki 02.09.05, 21:55 i idz juz spac bo mnie sie tez chce. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk [...] 02.09.05, 21:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka o to to 02.09.05, 22:05 gabcio aniol to pepek forum.. Jego stroz.. I dusza - niemalze.. Tak bylo w zalozeniu tylko cos sie zakalapuckalo i gabcia aniola otoczyly brudy.. oszczercy niemalze ...dlatego.. wciaz musi bronic prawdy - tej jedynej :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Tego, ze Churchill byl masonem, a wiec wg. tatonki 02.09.05, 22:11 LEWAKIEM? Opowiedz cos jeszcze o UK, poucz Anglika, taka jestes zabawna, prawdziwa dzidzia-byk: jak ja kocham te szczebioczace czterdziestki! Odpowiedz Link Zgłoś