Dodaj do ulubionych

Giwi czemu usunelas moje zapytanie?

02.09.05, 21:10
czy bylo w nim cos lamiacego nietykiete?
Obserwuj wątek
    • tatonka no giwi nieladnie 02.09.05, 21:13
      ja zycze sobie by ta wypwowiedz gabciomaleszki zostala.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=28527241&a=28543883
      Nie wiem coprawda o co mu chodzi- ale sie domagam bys przestrzegala prawa..
      • bladatwarz Re: no giwi nieladnie 02.09.05, 21:20
        Napisz na jego konto i popros, zeby odebral.
        To chwilka.
        Jak ten prowokator ma troche rozumu i refleksu, to Ci odpisze, zanim Twoj post z
        prosba wytnie cenzor.
        • tatonka ten prowokator sam mnie zachecal do logowania 02.09.05, 21:30
          a wyciecie nie ma uzasadnienia. Raczej buduje przypuszczenia ze owo CHZ cos
          tajemniczego oznacza.. Jakies sluzby bezpieczenstwa, ubecje itd :))))
          Przykro mi ale wierze w niewinnosc gazety tak samo jak w prawdomownosc
          gabciomaleszki.
          To nic nie da.
          • nielubiegazety2 Re: ten prowokator sam mnie zachecal do logowania 02.09.05, 22:09
            To prawdopodobnie Centrala Handlu Zagranicznego za czasów prelu.
    • camille_pissarro Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:15
      Też zwróciłem na to uwage, za chwile będzie ekspiacja i info ,ze to pomyłka ,
      bo nic nie predystynowało aby go usunąć.
      Niestety nie umiem pomóc , w rozszyfrowaniu skrótu CHZ - myslałem o Centrali
      Handlu Zagranicznego ;-))))
      • kropekuk A ja Tatonce to powiedzialem - przeciez jej tato 02.09.05, 21:18
        robil w Dromexie, powinna wiedziec:)
        • tatonka dromexie? To cos z drobiem?:))) 02.09.05, 21:22
          nie wyglupiaj sie gabciomaleszko...
          Ale jak cos piszesz to postaraj sie to robic wtedy kiedy jestem a nie wtedy
          kiedy jest duze prawdopodobienstwo ze wyszlam ...
          • kropekuk A twoje jezdzenie do Arabow z tatusiem ? No, to 02.09.05, 21:30
            moglbyc jeszcze CEKOP, ale tez CHZ, ANko
            • tatonka to byly sluzby specjalne niszczenia maleszkow 02.09.05, 21:40
              i gazety michnikowej....
              W blocie sie chowales i blotem zyjesz :))))
              a lat mam dokladnie 37 to zadna tajemnica. I wygladam jak na ten wiek calkiem
              niezle, waze 58 kg i mierze 175 cm...
              Mam tez aktualnie ubytek w dolnej 5ce a za oknem ciemna noc....

              Kompletne dno i szmata z ciebie..
              Zalosna - tym bardziej im mniej mozesz ugryzc..
              • kropekuk O ubytku w "5" informujesz nas po raz pierwszy:))) 02.09.05, 21:51

                • tatonka dawaj linki kochasiu 02.09.05, 21:56
                  albo nie strzep paluszkow po proznicy...
                  • kropekuk Ten, ze Churchill byl lewakiem, bo masonem? 02.09.05, 22:00
                    Buhahaha!!! Ty jak co powiesz, to juz powiesz. Czy i reszta twej wiedzy rownie
                    dobra, jak ta o UK?
                    Jest - w dzisiejszym watku mmlkkll o Urbanie, kopiowac mi sie nie chce.
      • tatonka ha, ha :))) 02.09.05, 21:20
        to pewnie chodzi o to co mowilam na temat rozsylania sugestii do poparcia
        Kandydata do absolwentow bylego SGPiS ....
        Biedny, zdesperowany Krope-kuk...
        • bladatwarz Re: ha, ha :))) 02.09.05, 21:22
          A na kogo maja glosowac?
          Na absolwenta - Borowskiego?
    • jak_nie_jak_tak Jest na oslej, 02.09.05, 21:19
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=28544114
      Z dopiskiem Gabrysia.
      • tatonka a dzieki- to fajnie sie dowiedziec 02.09.05, 21:26
        w koncu co robili moi rodzice i jakie mam korzenie handlowe... Tylko co ja robie
        w tej biologii ;)...
        • jak_nie_jak_tak Gabrys zaraz Ci nowy zyciorys napisze, 02.09.05, 21:29
          niczym Najemnik Nalecz swoim kolejnym NIEDOSZLYM PREZIOM:)))
          • kropekuk To nazywasz sie TW i zaczynasz SZANTAZOWAC? 02.09.05, 21:31

            • jak_nie_jak_tak Tabletki Gabrys, tabletki... 02.09.05, 21:33
              Znowu zapomnialas:)))
              • tatonka ale metodyka ta sama 02.09.05, 21:50
                pewno tak wlasnie kombinuje najjasniejszy kandydat w przypadku niewygodnych i
                ´juz brzydkich´ kobiet jak jego elektorat na portalu Kielbasy Wyborczej :)))
                Uciekam..
                Pewno w miedzyczasie bede miala jeszcze 3 inne zyciorysy..
                Ciekawe co Gabcio jeszcze wymysli...albo co mu podpowie to doswiadczenie zdobyte
                na ´slawistyce´ ;)
          • tatonka no dopisuje dopisuje, rodzicom, dzieciom 02.09.05, 21:33
            i mnie:)))))
            zauwazylam jednak ze szczegolnie nie lubi rodzicow...O dziwo nie sprawdzila ze
            moj tata nie zyje juz troche dlugo.. To ciekawe ze nie sprawdzila o czym pisalam...
            A jest to ten sam gabciomaleszka jak nic...
            No ale - sadze ze to ten sam manewr co z ujawnianiem innym ´sekretow´ ktore
            znaja wszyscy..Jej tworczosc polega tylko na dopisywaniu elementow historii
            alternatywnej a wspomagana jest (z niechecia ;) przez gazete :(
            • kropekuk Gdy sie wstuka w autor: ANka, to sama zobaczysz, 02.09.05, 21:38
              ze caly swoj zyciorys + historie chodzenia z otwartym przewodem zamieslilas na
              necie :))))))))))
              • tatonka Guzik prawda- jak na tym plakacie 02.09.05, 21:42
                ktory wam narysowali :))))
                to co pisalam ZAWSZE bylo prawda. Nic z twoich insynuacji nie jest prawdziwe.
                Poza tym ze pisujesz wtedy, gdy inni maja zablokowany serwer :(
                • kropekuk Myslisz o tym? 02.09.05, 21:52
                  pl.indymedia.org/images/2005/08/15715.jpg
    • giwi Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:33
      W ilu miejscach będziesz o to samo pytać? Już w jednym wątku Kropkowi to pytanie zadałas i wystarczy.
      • tatonka o! to ja z ciekawosci o dopisany zyciorys nie moge 02.09.05, 21:35
        pytac, ale Gabciomaleszka swoje gotowe odpowiedzi moze zadawac dowolnie? :))))))))
      • rlogin Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:38
        giwi napisała:

        > W ilu miejscach będziesz o to samo pytać? Już w jednym wątku Kropkowi to pytani
        > e zadałas i wystarczy.

        A odpowiedział(o)? W tamtym jednym wątku?

        • giwi Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:40
          Do spraw prywatnych służą maile, to tak przy okazji.
          • tatonka to nie sa sprawy prywatne - bo zeby byly sprawami 02.09.05, 21:45
            musialyby istniec. Na razie sa to insynuacje gabciomaleszki, a ja jestem
            zainteresowana tym aby gabciomaleszka mogl sie wykazac...
            Dlugo nie usuwalas jakos jego zapytania i slusznie bo niby czemu usuwac a tu
            nagle pospieszylas sie z usunieciem mojego watku z zapytaniem - nie tlumacz sie
            :))))))))
          • janbezziemi Cos z Moliera 02.09.05, 21:51
            Masz się, giwi, z tymi wariatami, ale - jak powiadał Molier - "sam tego
            chciałes, Grzegorzu"...
          • rlogin Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 21:54
            giwi napisała:

            > Do spraw prywatnych służą maile, to tak przy okazji.

            W jaki sposób odróżniacie sprawy prywatne od spraw publicznych?
            Pytam, bo nie widzę w tym jakiejś nadrzędnej zasady... Zaglądam czasami na to
            forum, pod jakiś interesujący artykuł, i na dzień dobry mam dosyć, bo połowa
            wpisów to jakieś personalne rozgrywki.
            Ponadto, jeżeli już ciąć, to chyba całą prywatną debatę, prawda? Zresztą, w ad
            personam celuje ten (ta/to?) "kropekuk". Nie zauważyłem, żeby cięcia za prywatę
            spotkały kiedykolwiek tę osobę. Podpina się pod cudze wypowiedzi, szydzi i
            obraża... a ostatnio nawet całe życiorysy dopisuje.
            • tatonka cale forum to kampania Cimoszewicza 02.09.05, 21:58
              pomieszana z antykampania dla Kaczynskich.
              tzw ´watki personalne´ wprowadza sie przy okazji gdy chodzi narobienie tzw
              zamieszania i odwrocenie osi pytan od tematu glownego ;)
              Dobranoc- ja uciekam...
            • kropekuk Dawaj te zyciorysy - nie wiem, zem je napisal! 02.09.05, 22:01

            • giwi Re: Giwi czemu usunelas moje zapytanie? 02.09.05, 22:07
              Posty nieregulaminowe są usuwane. Jeśli coś zostaje to prosze o maila.
        • kropekuk We wszystkich: CENTRALA HANDLU ZAGRANICZNEGO 02.09.05, 21:54
          Ale ANka woli sama do siebie mowic, zamiast cokolwiek czytac - przed chwila
          ODCIELA CHURCHILLA OD MASONOW, bo sie jej z masoneria tylko PZPR kojarzy, a jak
          sie jej kojarzy, to tak musi byc. Swietna zabawa, gdy sie madrzy:))))))
          • tatonka No to dawaj te linki 02.09.05, 21:55
            i idz juz spac bo mnie sie tez chce.
            • kropekuk [...] 02.09.05, 21:57
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • tatonka o to to 02.09.05, 22:05
                gabcio aniol to pepek forum.. Jego stroz.. I dusza - niemalze..
                Tak bylo w zalozeniu tylko cos sie zakalapuckalo i gabcia aniola otoczyly brudy..
                oszczercy niemalze ...dlatego..
                wciaz musi bronic prawdy - tej jedynej :))))
                • kropekuk Tego, ze Churchill byl masonem, a wiec wg. tatonki 02.09.05, 22:11
                  LEWAKIEM? Opowiedz cos jeszcze o UK, poucz Anglika, taka jestes zabawna,
                  prawdziwa dzidzia-byk: jak ja kocham te szczebioczace czterdziestki!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka