mrowka75 10.11.05, 22:20 W jaki sposób założyciel forum prywatnego może ustanowić dodatkową osobę do współadministrowania forum? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arie Re: współadministrowanie 11.11.05, 01:55 Na stronie swojego forum musisz wejść w zakładkę "zarządzaj forum". Następnie w panelu zarządzania musisz w pole "Dodaj Administratora" wpisać login osoby, którą chcesz ustanowić współadministratorem forum. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś