Dodaj do ulubionych

współadministrowanie

10.11.05, 22:20
W jaki sposób założyciel forum prywatnego może ustanowić dodatkową osobę do
współadministrowania forum?
Obserwuj wątek
    • arie Re: współadministrowanie 11.11.05, 01:55
      Na stronie swojego forum musisz wejść w zakładkę "zarządzaj forum". Następnie w
      panelu zarządzania musisz w pole "Dodaj Administratora" wpisać login osoby,
      którą chcesz ustanowić współadministratorem forum.

      Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka