20.02.07, 14:45
Widze, ze ruszyl wreszcie bloxowy Syndykat. Mam jednak pytanko? Skad
wytrzesneliscie ten opis znajdujacy sie nazwie bloga. Mam wrazenie, ze to cos
co juz baaaardzo dawno zmodyfikowalem. W kazdym badz razie nie majaca nic
wspolnego z aktualnym opisem bloga zapamietanym w ustawieniach.
Obserwuj wątek
    • be Re: Syndykat 20.02.07, 14:51
      Opis nadawany jest ręcznie i niekoniecznie w 100% odpowiada opisowi z ustawień bloxa. Na tierralatina.blox.pl na dobrą sprawę opisu w ogóle nie widać więc trzeba było coś wymyśleć smile
      Wszelkie sugestie autorów blogów w tym względzie są mile widziane.
    • zwierz.alpuhary Re: Syndykat 20.02.07, 14:57
      a jak zaproponować bloga? W którymś momencie pojawiła się jakaś zakładka, ale
      trafiłem przez nią do regulaminu, nie ma nigdzie żadngo maila ani nic, a
      chciałem zgłosić bloga znajomemu bo fajnie piszesmile
      • be Re: Syndykat 20.02.07, 15:01
        Zgłosić można tylko własnego bloga. Prosimy więc nie przesadzać ze skromnością wink
        Link do zgłaszania znajduje się po prawej stronie strony głównej Syndykatu - po kliknięciu można zaznaczyć, który blog chcemy dodać (trzeba też zaakceptować regulamin).
        • roman_j Re: Syndykat 22.02.07, 08:07
          be napisał:

> Zgłosić można tylko własnego bloga. Prosimy więc nie przesadzać ze skromnością
          > wink

A czy będzie praktykowane zapraszanie blogowiczów do Syndykatu przez
          administrację? Czy jednak każdy sam będzie musiał zdecydować, czy skonfrontować
          swoją opinię na temat swojego bloga (zwykle pewnie dobrą) z opinią grona
          decydentów zaliczających zgłoszone blogi do elity? wink)
          • ols Re: Syndykat 22.02.07, 11:57
            Być może, jeśli wypatrzymy jakiegoś bloga, który chcielibyśmy mieć w Syndykacie, to spróbujemy go zaprosić.
            Ale na razie musimy przebić się przez zgłoszenia.
        • asmith Re: Syndykat 22.02.07, 12:37
          Szkoda, że preferowane są blogi, które mają już ponad pół roku. Rozumiem
          przesłanki, ale uważam, że można by ten termin skrócić - np. do 3 miesięcy.
          Jakie są szanse na przekopanie się przez blog pół roku wstecz? Tracimy w ten
          sposób możliwość obserwacji rozwoju bloga od początku, co też jest ciekawe.
    • hippotam Re: Syndykat 20.02.07, 17:14
      Jest mały problem z usability. Kiedy się wejdzie na zakładkę "Syndykat" nie ma
      możliwości łatwego powrotu na główną stronę Bloxa. Na wszystkich pozostałych
      zakładkach strony zawierają duże logo Blox ktore można kliknąć. Na stronie
      syndykatu w tym miejscu jest.... logo syndykatu które prowadzi na stronę syndykatu.
              • eela Re: Syndykat 26.02.07, 22:27
                Chodzi o reklamy z portalu. Może tego jeszcze nie czytałaś?

"Płatne linki na Syndykacie
                Blogi należące do Syndykatu zostaną objęte programem emisji płatnych linków. Autorzy blogów, na które zostanie wykupiona emisja tych reklam, otrzymają 50% wpływów. W tej chwili trwają przygotowania do uruchomienia tej usługi. Kiedy tylko zostaną zakończone, będzie ona automatycznie włączona, o czym poinformujemy właścicieli blogów oraz zamieścimy nową wersję Regulaminu uwzględniającą tą zmianę.
                Po pozytywnym przyjęciu płatnych linków przez autorów blogów i reklamodawców, rozpoczniemy prace nad wprowadzeniem innych form reklamy."
                www.blox.pl/html?page=oSyndykacie
                • kataryna.kataryna Re: Syndykat 27.02.07, 13:48
                  eela napisała:

> Chodzi o reklamy z portalu. Może tego jeszcze nie czytałaś?

Czytałam ale nie wiem jak to działa. Kto załatwia te reklamy i umieszcza je na
                  blogu?
                  • be Re: Syndykat 27.02.07, 15:14
                    Załatwianie i umieszczanie reklam jest po naszej stronie. Tak samo, jak rozliczanie się z autorami blogów - do tego potrzebne będą dane, więc anonimowość niestety odpada.
    • Gość: KM Re: Syndykat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 00:57
      Mam dwa pytania:
      1. Zgłosiłem dwa blogi tego samego dnia (pierwszego dnia powstania Syndykatu).
      Jeden został odrzucony, a na temat drugiego nie dostałem żadnej informacji. Czy
      to znaczy, że drugi też odrzuciliście i nie daliście znać, czy też jeszcze nie
      przeszedł weryfikacji?
      2. Powiedzmy, że blog został odrzucony z jakiejś przyczyny, którą jego autor
      "naprawił". Jak zgłosić blog ponownie do Syndykatu? W moim przypadku taka
      możliwość nie istnieje. Pojawia się jedynie komunikat: "Obecnie nie masz żadnych
      blogów, które mógłbyś zgłosić do Syndykatu". Czy jest jakiś okres karencji po
      jakim ponownie bloga będzie można zgłosić?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich z działu społecznościowego
      portalu.
      KM
      • be Re: Syndykat 26.02.07, 08:49
        1. drugi blog jeszcze widocznie nie przeszedł weryfikacji (dużo zgłoszeń, trochę to niestety trwa)
        2. po 30 dniach można ponownie zgłosić bloga do Syndykatu
        • trufla3 Re: Syndykat 26.02.07, 23:08
          zgłaszam swojego bloga ale za kazdym logowaniem pojawia sie informacja,ze
          obecnie nie mam zadnego blogasad Ki diabel?
          ......
          Trufla i jej kuchnia
        • jsherburt Re: Syndykat 26.02.07, 23:29
          Przyłączę się ze swoim pytaniem tutaj. Jakoś (mniej więcej) drugiego dnia
          istnienia syndykatu zgłosiłem swojego bloga. I do tej pory nie dostałem
          jakiejkolwiek odpowiedzi. Rozumiem oczywiście, że macie dużo zgłoszeń, że nie
          możecie się zajmować wyłącznie tym itd, ale miło byłoby wiedzieć o co chodzi i
          dostać chociaż jakąś lakoniczną odpowiedź - w rodzaju "tak", "nie", "spróbuj
          ponownie". Jest to dla mnie o tyle dziwne, że równie niespodziewanie na moim
          blogu pojawiło się logo "syndykatu", ale nie ma mnie w spisie. Nie jest to dla
          mnie sprawa życia i śmierci, ale bardzo byłbym rad wiedzieć o co chodzi smile
          Pozdrowienia!
          • eela Re: Syndykat 26.02.07, 23:39
            Blog Przemyski jest na 4 stronie listy, ale nie ma go w Katalogu. Dziwne. Może nie określiłeś go poprzednio i sam nie wpada?
            • jsherburt Re: Syndykat 27.02.07, 00:14
              Tak, to chyba jedyne możliwe rozwiązanie. Sprawdziłem i wszystko się zgadza.
              Dotąd myślałem, że syndykat ma niezależny od bloxa katalog.
              Widocznie mail informacyjny przepadł gdzieś w czeluściach internetu smile
              Dziękuję za radę i pozdrawiam
              • be Re: Syndykat 27.02.07, 14:58
                Faktycznie, Syndykat korzysta dokładnie z tego samego katalogu co Blox. Dlatego są na razie widoczne kategorie, których w Syndykacie być nie powinno (np. Tylko dla dorosłych).
                • kasica_k Kategoria "Moda"? 28.02.07, 15:28
                  Moim zdaniem bardzo by sie przydala taka kategoria w katalogu.
                  Jest sporo swietnych blogow o modzie, niektore juz sa w Syndykacie,
                  i na dobra sprawe nie wiadomo, gdzie ich szukac. Pod "Hobby"?
                  To sie kojarzy z wedkarstwem albo robieniem na drutach...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka