freemason
08.04.06, 23:26
Mam nadzieję, że tego typu wypowiedzi w "dyskusji" na temat Marka Edelmana
zostaną odpowiednio potraktowane:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=39833198&a=39986079&t=1144531355142
... i bynajmniej nie mam na myśli wykasowania - liczę na zdecydowaną reakcję
Gazety w tej sprawie.
PS. Straszne, że gnój ma czelność powoływać się na Chrystusa. Do czego doszło
w Polsce? Czy tak ma wyglądać "rewolucja moralna" i IV RP?