08.04.06, 23:26
Mam nadzieję, że tego typu wypowiedzi w "dyskusji" na temat Marka Edelmana
zostaną odpowiednio potraktowane:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=39833198&a=39986079&t=1144531355142
... i bynajmniej nie mam na myśli wykasowania - liczę na zdecydowaną reakcję
Gazety w tej sprawie.

PS. Straszne, że gnój ma czelność powoływać się na Chrystusa. Do czego doszło
w Polsce? Czy tak ma wyglądać "rewolucja moralna" i IV RP?
Obserwuj wątek
    • giwi Re: Adminie 08.04.06, 23:29
      Dziękuję, usunięte. :-)
      • pandada ale nie chodziło chyba tylko o usunięcie 08.04.06, 23:33
        tak jak problemu badytyzmu nie rozwiązuje przypuudrowanie sińców ofiary.
      • kropek_oxford Za remekka portal moze miec klopoty. Serio. 08.04.06, 23:34
        Nb. i jak ci sie podoba Forum Zydologiczne zamiast Forum Kraj? A pol roku temu
        na pismie ostrzegalem:)))
      • pink.freud Re: Adminie 08.04.06, 23:35
        Usunęłaś Michnika??????????
        Znowu miał czelność twierdzić, że nie ma żadnych wątpliwosci, że Jezus go umiłował?:)))
        • giwi Re: Adminie 08.04.06, 23:38
          Owszem, usunęłam.
          • pink.freud Re: Adminie 08.04.06, 23:43
            Będzie miał do Ciebie żal:)))
            A czemu usunełaś mój drugi post, w którym Cię pytam czy to prawda, że Gabrysia ostrzegała Cię już pół roku temu przed prowokacją ŚKŻ?:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka