dr.freud 26.03.07, 20:44 Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś: "obrońcą przestępczego systemu", a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:45 dr.freud napisał: > Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś: > "obrońcą przestępczego systemu", > a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=59743732&a=59749183 Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:48 Banalne pytanie - dziwię się że nie wiesz? Zwrot "obrońcą przestępczego systemu" nie jest uznawany powszechnie za obraźliwy natomiasat zwrot "świński ryje" jest uznawany za obrazliwy. Naprawdę nie widzisz różnicy? Ile ty masz lat? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:52 stranger.pl napisał: > Banalne pytanie - dziwię się że nie wiesz? > > Zwrot "obrońcą przestępczego systemu" nie jest uznawany powszechnie za > obraźliwy natomiasat zwrot "świński ryje" jest uznawany za obrazliwy. > > Naprawdę nie widzisz różnicy? Ile ty masz lat? Zastanów sie lepiej nad swoim IQ. Udzielanie ochrony przestępcom jest scigane przez prawo. Bycie świńskim ryjem nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
stranger.pl Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:56 Zadałeś pytanie: Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś: "obrońcą przestępczego systemu", a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"? Odpowiedziałem z całą powagą - jeden zwrot jest obrażliwy a drugi nie. Teraz stwierdzasz (po tej odpowiedzi) - "Zastanów sie lepiej nad swoim IQ. Udzielanie ochrony przestępcom jest scigane przez prawo.Bycie świńskim ryjem nie jest." Co ma wspólnego ta twoja odpowiedz z pytaniem dlaczego obrazliwe jest nazwanie kogoś "świnskim ryjem" a nie jest obraźliwe nazwanie kogoś "obrońvca przestępczego systemu"? Myslisz nad tym co piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.freud [...] 26.03.07, 21:15 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:58 dr.freud napisał: > Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś: > "obrońcą przestępczego systemu", > a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"? Bo "obrońca przestępczego systemu", sie nie kojarz a świnski ryj ,i wszystko jasne:))) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 21:25 hrabia.m.c napisał: > dr.freud napisał: > > > Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś: > > "obrońcą przestępczego systemu", > > a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"? > > > Bo > "obrońca przestępczego systemu", > sie nie kojarz > a świnski ryj ,i wszystko jasne:))) Mam też inna teorię: Po prostu ci nieustraszeni lustratorzy, dekomunizatorzy i łowcy kapusiów, po prostu DONOSZĄ NA NAS do adminów, bez mrugnięcia okiem. A my - antylustratoray, antydekomunizatorzy, NIE DONOSIMY na nich. Wiec admini nas kasują, a ich nie. ;-) kataryna.kataryna - blogerka znana z bezkompromisowego zwalczania, TW, OŻI, OCHUI, i wszelkich innych agentów, DONOSIŁĄ na mnie do adminów po każdej najlżejszej krytyce jej postu i wykazaniu jej manipulacji. Oczywiście natychmiast mnie kasowano i banowano ... pozdr. dr.freud Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:04 > Po prostu ci nieustraszeni lustratorzy, > dekomunizatorzy i łowcy kapusiów, > po prostu DONOSZĄ NA NAS do adminów, > bez mrugnięcia okiem. > A my - antylustratoray, antydekomunizatorzy, > NIE DONOSIMY na nich. > Wiec admini nas kasują, a ich nie. ;-) > > kataryna.kataryna - blogerka znana z bezkompromisowego > zwalczania, TW, OŻI, OCHUI, i wszelkich innych agentów, > DONOSIŁĄ na mnie do adminów po każdej najlżejszej krytyce > jej postu i wykazaniu jej manipulacji. > Oczywiście natychmiast mnie kasowano i banowano ... > > pozdr. > dr.freud > To nie wiedziałeś ,że najgorętszym orędownikiem lustracji, jest ubek byly. on zna donoszenie od podszewki,a ty co o donoszeniu możesz wiedzieć/ Odpowiedz Link Zgłoś
dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:07 hrabia.m.c napisał: > To nie wiedziałeś ,że najgorętszym orędownikiem lustracji, > jest ubek byly. > on zna donoszenie od podszewki,a ty co o donoszeniu możesz wiedzieć/ ...tyle ile na mnie doniosą. A było juz tu tego gów...na troche. Odpowiedz Link Zgłoś
moja_sitwa_ma_polske_w_d Bo wolno a nawet trzeba cytowac opinie 26.03.07, 22:11 bylego Premiera. A ty kim jestes ze chcesz miec te same prawa co Jozek? Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Bo wolno a nawet trzeba cytowac opinie 26.03.07, 22:14 moja_sitwa_ma_polske_w_d napisał: > bylego Premiera. A ty kim jestes ze chcesz miec te same prawa co Jozek? "Mniej niż zero" Odpowiedz Link Zgłoś
dr.freud Re: Bo wolno a nawet trzeba cytowac opinie 26.03.07, 22:18 off_nick napisała: > A ty kim jestes ze chcesz miec te same prawa co Jozek? > > "Mniej niż zero" On sie nie pytał kim Ty jestes, off_fuck. On sie pytał kim ja jestem: - ajem dr.freud! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejzb Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:20 "Czas Apokalipsy" wersję reżyserską widział? Niedawno w telewizorni puszczali. Tam padło pytanie dlaczego młody człowiek może zrzucać innym młodym ludziom napalm na łeb ale jak napisze "Fuck you" na samolocie to go ukarzą bo to niemoralne? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:24 andrzejzb napisał: Sugerujesz ze mamy w Polsce czas apokalipsy? hm!! Może jeszcze nie teraz, ale sądzę że prędzej czy później apokalipsa dopadnie PiS. - Prędzej. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:33 dr.freud napisał: > andrzejzb napisał: > > Sugerujesz ze mamy w Polsce czas apokalipsy? > > hm!! Może jeszcze nie teraz, ale sądzę że prędzej > czy później apokalipsa dopadnie PiS. > - Prędzej. > szybciej doczekamy się napalmu, jak ogladam wassermana to nawet atomówki się spodziewam.(gdyby mieli) Przeciez po nich tylko potop. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejzb Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:59 O, polecam przeczytać mój wątek pt "62%" Odpowiedz Link Zgłoś
giwi Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:40 To chyba oczywiste. Nie widzisz różnicy? I przy okazji - Kataryna nigdy na nikogo nie donosiła. Lepiej nie pomawiać jak się nie ma dowodów. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 23:04 giwi dlugo glowkowala nad odpowiedzia i ustosunkowala sie do tematu jak w dowcipie o czeskim filmie kataryna nigdy nie donosila o tym wie tylko giwi i nikt inny a wiec twa opinia jest subiektywna ,niesprawdzalna Odpowiedz Link Zgłoś