Dodaj do ulubionych

Pytanie do admina:

26.03.07, 20:44
Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś:
"obrońcą przestępczego systemu",
a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"?
Obserwuj wątek
    • dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:45
      dr.freud napisał:

      > Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś:
      > "obrońcą przestępczego systemu",
      > a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"?

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=59743732&a=59749183
    • stranger.pl Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:48
      Banalne pytanie - dziwię się że nie wiesz?

      Zwrot "obrońcą przestępczego systemu" nie jest uznawany powszechnie za
      obraźliwy natomiasat zwrot "świński ryje" jest uznawany za obrazliwy.

      Naprawdę nie widzisz różnicy? Ile ty masz lat?
      • dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:52
        stranger.pl napisał:

        > Banalne pytanie - dziwię się że nie wiesz?
        >
        > Zwrot "obrońcą przestępczego systemu" nie jest uznawany powszechnie za
        > obraźliwy natomiasat zwrot "świński ryje" jest uznawany za obrazliwy.
        >
        > Naprawdę nie widzisz różnicy? Ile ty masz lat?

        Zastanów sie lepiej nad swoim IQ.

        Udzielanie ochrony przestępcom jest scigane przez prawo.
        Bycie świńskim ryjem nie jest.
        • stranger.pl Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:56
          Zadałeś pytanie:

          Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś: "obrońcą przestępczego systemu", a nie wolno
          nazwać "świńskim ryjem"?

          Odpowiedziałem z całą powagą - jeden zwrot jest obrażliwy a drugi nie.

          Teraz stwierdzasz (po tej odpowiedzi) - "Zastanów sie lepiej nad swoim IQ.
          Udzielanie ochrony przestępcom jest scigane przez prawo.Bycie świńskim ryjem
          nie jest."

          Co ma wspólnego ta twoja odpowiedz z pytaniem dlaczego obrazliwe jest nazwanie
          kogoś "świnskim ryjem" a nie jest obraźliwe nazwanie kogoś "obrońvca
          przestępczego systemu"?
          Myslisz nad tym co piszesz?
          • dr.freud [...] 26.03.07, 21:15
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • hrabia.m.c Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 20:58
      dr.freud napisał:

      > Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś:
      > "obrońcą przestępczego systemu",
      > a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"?


      Bo
      "obrońca przestępczego systemu",
      sie nie kojarz
      a świnski ryj ,i wszystko jasne:)))
      • dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 21:25
        hrabia.m.c napisał:

        > dr.freud napisał:
        >
        > > Dlaczego tutaj wolno nazwać kogoś:
        > > "obrońcą przestępczego systemu",
        > > a nie wolno nazwać "świńskim ryjem"?
        >
        >
        > Bo
        > "obrońca przestępczego systemu",
        > sie nie kojarz
        > a świnski ryj ,i wszystko jasne:)))

        Mam też inna teorię:
        Po prostu ci nieustraszeni lustratorzy,
        dekomunizatorzy i łowcy kapusiów,
        po prostu DONOSZĄ NA NAS do adminów,
        bez mrugnięcia okiem.
        A my - antylustratoray, antydekomunizatorzy,
        NIE DONOSIMY na nich.
        Wiec admini nas kasują, a ich nie. ;-)

        kataryna.kataryna - blogerka znana z bezkompromisowego
        zwalczania, TW, OŻI, OCHUI, i wszelkich innych agentów,
        DONOSIŁĄ na mnie do adminów po każdej najlżejszej krytyce
        jej postu i wykazaniu jej manipulacji.
        Oczywiście natychmiast mnie kasowano i banowano ...

        pozdr.
        dr.freud
        • hrabia.m.c Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:04

          > Po prostu ci nieustraszeni lustratorzy,
          > dekomunizatorzy i łowcy kapusiów,
          > po prostu DONOSZĄ NA NAS do adminów,
          > bez mrugnięcia okiem.
          > A my - antylustratoray, antydekomunizatorzy,
          > NIE DONOSIMY na nich.
          > Wiec admini nas kasują, a ich nie. ;-)
          >
          > kataryna.kataryna - blogerka znana z bezkompromisowego
          > zwalczania, TW, OŻI, OCHUI, i wszelkich innych agentów,
          > DONOSIŁĄ na mnie do adminów po każdej najlżejszej krytyce
          > jej postu i wykazaniu jej manipulacji.
          > Oczywiście natychmiast mnie kasowano i banowano ...
          >
          > pozdr.
          > dr.freud
          >
          To nie wiedziałeś ,że najgorętszym orędownikiem lustracji,
          jest ubek byly.
          on zna donoszenie od podszewki,a ty co o donoszeniu możesz wiedzieć/
          • dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:07
            hrabia.m.c napisał:


            > To nie wiedziałeś ,że najgorętszym orędownikiem lustracji,
            > jest ubek byly.
            > on zna donoszenie od podszewki,a ty co o donoszeniu możesz wiedzieć/

            ...tyle ile na mnie doniosą.
            A było juz tu tego gów...na troche.
    • moja_sitwa_ma_polske_w_d Bo wolno a nawet trzeba cytowac opinie 26.03.07, 22:11
      bylego Premiera. A ty kim jestes ze chcesz miec te same prawa co Jozek?
      • off_nick Re: Bo wolno a nawet trzeba cytowac opinie 26.03.07, 22:14
        moja_sitwa_ma_polske_w_d napisał:

        > bylego Premiera. A ty kim jestes ze chcesz miec te same prawa co Jozek?

        "Mniej niż zero"
        • dr.freud Re: Bo wolno a nawet trzeba cytowac opinie 26.03.07, 22:18
          off_nick napisała:

          > A ty kim jestes ze chcesz miec te same prawa co Jozek?
          >
          > "Mniej niż zero"

          On sie nie pytał kim Ty jestes, off_fuck.
          On sie pytał kim ja jestem:

          - ajem dr.freud!
    • andrzejzb Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:20
      "Czas Apokalipsy" wersję reżyserską widział? Niedawno w telewizorni puszczali.
      Tam padło pytanie dlaczego młody człowiek może zrzucać innym młodym ludziom
      napalm na łeb ale jak napisze "Fuck you" na samolocie to go ukarzą bo to niemoralne?
      • dr.freud Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:24
        andrzejzb napisał:

        Sugerujesz ze mamy w Polsce czas apokalipsy?

        hm!! Może jeszcze nie teraz, ale sądzę że prędzej
        czy później apokalipsa dopadnie PiS.
        - Prędzej.
        • hrabia.m.c Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:33
          dr.freud napisał:

          > andrzejzb napisał:
          >
          > Sugerujesz ze mamy w Polsce czas apokalipsy?
          >
          > hm!! Może jeszcze nie teraz, ale sądzę że prędzej
          > czy później apokalipsa dopadnie PiS.
          > - Prędzej.
          >

          szybciej doczekamy się napalmu,
          jak ogladam wassermana to nawet atomówki się spodziewam.(gdyby mieli)
          Przeciez po nich tylko potop.
        • andrzejzb Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:59
          O, polecam przeczytać mój wątek pt "62%"
    • giwi Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 22:40
      To chyba oczywiste. Nie widzisz różnicy?

      I przy okazji - Kataryna nigdy na nikogo nie donosiła. Lepiej nie pomawiać jak się nie ma dowodów.
      • karbat Re: Pytanie do admina: 26.03.07, 23:04
        giwi dlugo glowkowala nad odpowiedzia i ustosunkowala sie do tematu jak
        w dowcipie o czeskim filmie
        kataryna nigdy nie donosila o tym wie tylko giwi i nikt inny a wiec twa
        opinia jest subiektywna ,niesprawdzalna
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka