aska951
26.04.07, 21:55
Pytanie do Ciebie jest takie: - czy na tym forum dopuszczalny jest każdy pokaz
chamstwa, bez żadnych ograniczeń? Czy pozwalanie na posty poniżej
jakiegokolwiek standardu, vide czolowy okaz w postaci niejakiej frau
pranajtis, ma być znakiem rozpoznawczym tego forum? Czy nie można wyrzucać
różnego rodzaju prawicowych mętów typu junkier , frau, i jeszcze wielu, tam
gdzie ich miejsce, tz do rydzyka i naszego dziennika ? Czy takie męty muszą
uzewnętrzniac tutaj swoje obsesje, sprowadzając to forum do poziomu poniżej
szamba?
Wydawałoby się , ze po to jest tu admin, aby nie pojawiały się,
niemerytoryczne, a tylko chamskie wątki np o rolexandrze. Jeśli Giwi nie
chcesz i nie potrafisz administrować i dbac o elementarną jakośc i poziom
dyskusji, to zrezygnuj, bo reprezentujesz inaczej ten sam poziom co te różne
frau. Co ta pismanka ma wspólnego z netykietą? Nic. Więc albo czyń swoją
powinność, albo Giwi po prostu odejdź.