splitme
03.05.07, 18:41
Jesli nie na Forum Swiat , to gdzie mozna poruszac temat kreciej roboty
zio-propaganda-artystow w stosunku do Polakow ,... Posty jak ten ponizej
w linku , obnazajace ich brudna robote laduja notorycznie na Oslej Lawce ,...
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=61715412