wp-2007
23.04.08, 10:16
Mam pytanie do wierchuszki moderatorów. Dlaczego na forum Egipt
jeżeli pojawiają sie posty , które w bezwzględny sposob łamnią
regulamin sa zgłaszane do ktoregos z moderatorow NIE SĄ KASOWANE z
powodow proceduralnych. Podaje moderatorą kankretny wątek napisany w
konkretnym czasie lub wklejam konkretne posty, lub przepisuje ''z
palca'' . Niestety taka forma nie jest akceptowana/ ciekae dlaczego/
poniewaz konkretne posty można podawać tylko przez PODAWANIE
LINKÓW.Tak więc czekoladki w stylu KANALIO , ĆWOKU , GŁUPKU , i 100
innych -pomimo nie proceduralnych zgłoszeń w najlepsze wisza sobie
na forum Egipt i są przez moderatorow tolerowane.- nie kłują po
oczach odpowiedzialnych za porządek na tym forum. A za jakis czasu
znowu bedzie WIELKIE HALO - że wszystkiemu winni sa forowicze. Mnie
to pikus , ale mysle ,że dziwno to zwyczaje. wp2007