Dodaj do ulubionych

do giwi, siwej , forum

23.04.08, 10:16
Mam pytanie do wierchuszki moderatorów. Dlaczego na forum Egipt
jeżeli pojawiają sie posty , które w bezwzględny sposob łamnią
regulamin sa zgłaszane do ktoregos z moderatorow NIE SĄ KASOWANE z
powodow proceduralnych. Podaje moderatorą kankretny wątek napisany w
konkretnym czasie lub wklejam konkretne posty, lub przepisuje ''z
palca'' . Niestety taka forma nie jest akceptowana/ ciekae dlaczego/
poniewaz konkretne posty można podawać tylko przez PODAWANIE
LINKÓW.Tak więc czekoladki w stylu KANALIO , ĆWOKU , GŁUPKU , i 100
innych -pomimo nie proceduralnych zgłoszeń w najlepsze wisza sobie
na forum Egipt i są przez moderatorow tolerowane.- nie kłują po
oczach odpowiedzialnych za porządek na tym forum. A za jakis czasu
znowu bedzie WIELKIE HALO - że wszystkiemu winni sa forowicze. Mnie
to pikus , ale mysle ,że dziwno to zwyczaje. wp2007
Obserwuj wątek
    • giwi Re: do giwi, siwej , forum 23.04.08, 10:33
      Nikt nie ma czasu ani ochoty na przekopywanie się przez całe forum w poszukiwaniu wklejonego postu. Linki wkleja się tak samo jak posty. Pisałam Ci już raz jak się to robi, dziś napisałam drugi raz. I nie bardzo wiem, po co zakładasz watek, jeśli to samo pisałeś w mailu.
      • wp-2007 Re: do giw 23.04.08, 11:10
        Szanowna giwi nie wiem czy dokładnie przeczytałaś mój post ale ja w
        celu ułatwienia Ci pracy podaję TYTUŁ, CZAS i AUTORA- tak że Twoja
        odpowiedź ,ze MUSISZ PRZEKOPYWAC CAŁE FORUM - jest co nalmniej nie
        trafiona. Co nie zanzczy ,że nie powonienem WKLEJAC LINKI a nie
        podawać posty. Ale moim zdaniem wykroczenie powino być zgłaszane w
        jakikolwiek sposób - przede wszystkim tak aby moderator mógł jak
        najszybciej zareagować. Np. tak szybko jak szybko Zareagowałas
        blokując dożywatnio mój nick. wp2007
    • siwa Re: do giwi, siwej , forum 23.04.08, 10:55
      Forma nie jest akceptowalna, ponieważ tego typu zgłoszeń mam codziennie
      kilkaset. Gdybyśmy chcieli żeglować po forum w poszukiwaniu każdej wklejki to
      tracilibyśmy na to za dużo czasu.
      • wp-2007 Re: do siwej 23.04.08, 11:14
        Rozumiem ,że są wypracowane pewne procedury. Ale ja podaja- TYTUŁ,
        CZAS I AUTORA- lub wklejam cały post tak aby jak moderator mial jak
        najmniej pracy. Ale do reguł oczywiści spróbuję sie dostosować.
        wp2007
        • siwa Re: do siwej 23.04.08, 11:39
          Moderator ma wtedy wiecej pracy.
          Musi wyszukać ręcznie wg tytułu (często, jak widać na załączonym obrazku, często
          niepotrzebnie zmienianego), czasu i autora, zazwyczaj zanim wyszukiwarka zindeksuje.

          Dlatego reguły są takie, że nie rozpatrujemy skarg bez linków. Zwłaszcza kiedy
          jest ich dużo.
          • iberia.pl Re: do siwej 27.04.08, 15:42
            jak groch o sciane.....Wy swoje a Zdzisiek tez swoje....qrde sa
            procedury to sie ich pan trzymaj a nie probuj po swoich "nowosci"
            wprowadzac. Jak nie umiesz linkow kopiowac to sie na kurs zapisz i
            po sprawie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka