Dodaj do ulubionych

Czy admin powinien brać udział w dyskusji na FK?

29.07.08, 12:24
Mówię o adminie, który ma bardzo radykalne poglądy polityczne i
wycina wszystko, co jest radykalne przeciw tym poglądom, a na
dodatek ocala największych durniów i chamów ze swojej frakcji.

Obserwuj wątek
    • goldzia1 ci durnie i chamy maja za zadanie odwracac uwagę 29.07.08, 12:27
      osama.bin.lenin napisała:

      > Mówię o adminie, który ma bardzo radykalne poglądy polityczne i
      > wycina wszystko, co jest radykalne przeciw tym poglądom, a na
      > dodatek ocala największych durniów i chamów ze swojej frakcji.


      ......od tematów waznych, zauwaz , ze ich bluzgi nigdy nie sa
      usuwane. :))))))))))))
      >
      • osama.bin.lenin Mówię o paczuli i jej ulubieńcach 29.07.08, 12:34
        normalnym człowieku, goldenwomen i elenie.
        • jola_iza Re: Mówię o paczuli i jej ulubieńcach 29.07.08, 12:38
          Hmm, czy powinien nie wiem, ale chyba może ?? A teraz udowodnij, że Paczula jest
          adminem na FK., też bym chciała wiedzieć czy ma takie możliwości jak wycinanie.
          • zoro_wieczorowo_poro a ja zapytam tak... 29.07.08, 12:50
            napisanie w poście
            "kapusta" albo "kapusiu" do camilla_kapusty kończy sie lotem na oslice.
            Natomiast pisanie przez wzmiankowanego kapuste lub normalnego_lekko_inaczej
            "kapuś" o byłym Prezydencie to norma. Co to qqrwa mać jest???? Ja pisząc kapuś
            do tego kapusia mam podstawy bo jestem bezpośrednim świadkiem historii :D (
            zajebiście to brzmi) kapowania tego ścierwa, i tym samym mam większe prawo do
            nazwania go tak niż on Wałęse któego nigdy nawet nie widział.
            • jola_iza Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:01
              Jaki jest kod wycinania sama bym chciała wiedzieć, mnie wylatują tak niewinne
              posty, że nie śmiem nawet podejrzewać... Co nie zmienia faktu, że dalej nie wiem
              dlaczego to Paczula ma być adminem ??
              • zoro_wieczorowo_poro Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:08
                też nie wiem , :D ale jak wywoływana nie zaprzecza to pewnie coś w tym jest.
                Zauważ, że posty lecą w momencie jak paczula pojawia się na swoje 8 godzin na forum.
                • paczula8 Mam zaprzeczać? :))) 29.07.08, 13:14
                  a po co? :) przeciez doskonale sie bawię czytając to co tu
                  piszecie :D



                  zoro_wieczorowo_poro napisał:

                  > też nie wiem , :D ale jak wywoływana nie zaprzecza to pewnie coś w
                  tym jest.
                  > Zauważ, że posty lecą w momencie jak paczula pojawia się na swoje
                  8 godzin na f
                  > orum.
            • giwi Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:28
              Wszystkie wycieczki osobiste są kasowane, zwłaszcza pisane wulgarnym językiem. Ocenę postów poszczególnych forumowiczów ślij im mailowo.
              • aloa_oe Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:30
                giwi napisała:

                > Wszystkie wycieczki osobiste są kasowane, zwłaszcza pisane wulgarnym językiem.
                > Ocenę postów poszczególnych forumowiczów ślij im mailowo.


                Z tego wniosek,że żaden post etty2 nie powinien istnieć na forum.
                Przecież istnieją.
                • giwi Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:33
                  Dlaczego żaden ma nie istnieć? Usuwane są tylko sprzeczne z netykietą, nie wszystkie takie są. Jesli cos zostaje, proszę o podanie mailem albo klikanie w kosz.
                  • aloa_oe Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:38
                    giwi napisała:

                    > Dlaczego żaden ma nie istnieć? Usuwane są tylko sprzeczne z netykietą, nie wszy
                    > stkie takie są. Jesli cos zostaje, proszę o podanie mailem albo klikanie w kosz


                    99,9 % postów etty2 jest sprzecznych z netykietą.W każdym jej poście
                    są wulgarne odzywki do zwolenników PiSu,jeżeli nie do nich to do
                    "komuchów",w każdym poście używa wielkich liter.
                    Kpisz czy o drogę pytasz?
                    • goldzia1 milczenie giwi nie zastanawia Cię? 29.07.08, 13:39
                      aloa_oe napisał:

                      > giwi napisała:
                      >
                      > > Dlaczego żaden ma nie istnieć? Usuwane są tylko sprzeczne z
                      netykietą, ni
                      > e wszy
                      > > stkie takie są. Jesli cos zostaje, proszę o podanie mailem albo
                      klikanie
                      > w kosz
                      >
                      >
                      > 99,9 % postów etty2 jest sprzecznych z netykietą.W każdym jej
                      poście
                      > są wulgarne odzywki do zwolenników PiSu,jeżeli nie do nich to do
                      > "komuchów",w każdym poście używa wielkich liter.
                      > Kpisz czy o drogę pytasz?
                      • aloa_oe Re: milczenie giwi nie zastanawia Cię? 29.07.08, 13:42
                        goldzia1 napisała

                        milczenie giwi nie zastanawia Cię?


                        Myślisz,że rozmawiam z ettą? Ożesz....
                        • goldzia1 Re: milczenie giwi nie zastanawia Cię? 29.07.08, 14:07
                          aloa_oe napisał:

                          > goldzia1 napisała
                          >
                          > milczenie giwi nie zastanawia Cię?
                          >
                          >
                          > Myślisz,że rozmawiam z ettą? Ożesz....



                          etta2 to na bank ktos z GW. :) moze nawet to sam....... ;)
                    • giwi Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:45
                      Różnimy się w procentowej ocenie.
                      • aloa_oe Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:48
                        giwi napisała:

                        > Różnimy się w procentowej ocenie.


                        No dobra,mogę opuścić 9% "rzymskim targiem".Ale fakt,faktem,że
                        tolerujesz posty etty2.
                        • goldzia1 zapytam wprost: czy etta2 to giwi? 29.07.08, 14:03
                          bo tak się mówi w kuluarach forum :)?
                          • aloa_oe Re: zapytam wprost: czy etta2 to giwi? 29.07.08, 14:06
                            goldzia1 napisała:

                            > bo tak się mówi w kuluarach forum :)?


                            Nie bywam w kuluarach forum.Wiem tylko tyle,że jej posty to rynsztok
                            i wcale mi nie chodzi o jej poglądy.
                            • goldzia1 skoro mamy taka opinie o ettcie ........... 29.07.08, 14:09
                              aloa_oe napisał:

                              > goldzia1 napisała:
                              >
                              > > bo tak się mówi w kuluarach forum :)?
                              >
                              >
                              > Nie bywam w kuluarach forum.Wiem tylko tyle,że jej posty to
                              rynsztok
                              > i wcale mi nie chodzi o jej poglądy.



                              ...to jak myslisz dlaczego nie odsyłaja ja na oślą? Rynsztok w jej
                              wydaniu jest tolerowany.Nie tylko my to widzimy.Ale .....ale skoro
                              sam nadredahtor uwaza , ze Polacy to barany to i etta ma nas
                              za "kopytnych".
                            • elwer-pancerfaust44 Re: zapytam wprost: czy etta2 to giwi? 29.07.08, 14:20
                              aloa_oe napisał:

                              > goldzia1 napisała:
                              >
                              > > bo tak się mówi w kuluarach forum :)?
                              >
                              >
                              > Nie bywam w kuluarach forum.Wiem tylko tyle,że jej posty to rynsztok
                              > i wcale mi nie chodzi o jej poglądy.

                              Podobno polobolo,chyba o semickich korzeniach bez przerwy zaiwania
                              śmieszno-strasznymi tekstami o Polakach,czyżby to było na rękę propagandzie GW?
                        • giwi Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 14:20
                          Nieprawda, usuwam wszystkie zauważone. Niestety, nie siedzę tu 24 godziny na dobę. Administracja stworzyła narzędzia do zawiadamiania o nieregulaminowych postach i powinno się z nich korzystać - jeszcze raz piszę: kosz i maile do forum@agora.pl
                          • elwer-pancerfaust44 Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 14:28
                            Ilu dyskutantów musi kliknąć na kosz by post hrabiego mc składający się
                            wyłącznie ze słów:Kretyn 44 znów się odezwał;,a czyni to często,został
                            skasowany?Przecież to czystej wody,brudna wycieczka osobista,nic nie wnosząca do
                            dyskusji.
                            • giwi Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 14:30
                              Wystarcza kliknięcie dwóch osób, ale kasowanie nie odbywa się automatycznie. Ocenia osoba siedząca przy koszu.
                              • giwi Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 14:39
                                Zapomniałam dopisać, że do mnie maile też można i należy słać, to oczywiste. Jeśli jestem przy komputerze reaguję niemal natychmiast.
                              • elwer-pancerfaust44 Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 14:40
                                No to już wiem jakie są zasady,zasada H Forda:Możecie kupić auto we wszystkich
                                kolorach,pod warunkiem że będzie to kolor czarny(Giwio-Siwy).Czyli możecie
                                klikać na kosz tysiąc razy ale decydują dwie Parki:Giwi(Lachezys) i
                                Siwa(Atropos),Parki stare co nożycami tną przędziwo(wątki).....
                                • giwi Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 14:44
                                  Jeśli tak dobrze wszystko wiesz to po co pytasz? :-)
                                  Gdyby nie było oceny dyżurnego przy koszu, nielubiące się wzajemnie frakcje forumowe wykasowałyby sobie wszystkie posty. :-)
                                  • elwer-pancerfaust44 Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 14:51
                                    Admini są tendencyjni,z przechyłem na prawo.Realizują prikaz A Michnika:Lewicy
                                    wolno mniej!A Fuj z takim pluralizmem!
                                    • paczula8 Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 15:14
                                      elwer-pancerfaust44 napisał:

                                      > Admini są tendencyjni,z przechyłem na prawo.


                                      Etta, na którą tak tutaj sie użalasz (zresztą słusznie), ma
                                      prawicowe poglady??? wolne żarty.
                                  • hummer To nie byłoby takie złe :) 29.07.08, 15:16
                                    giwi napisała:

                                    > Jeśli tak dobrze wszystko wiesz to po co pytasz? :-)
                                    > Gdyby nie było oceny dyżurnego przy koszu, nielubiące się wzajemnie frakcje for
                                    > umowe wykasowałyby sobie wszystkie posty. :-)

                                    To na Forum są frakcje forumowe? :)

                                    To nie byłoby takie złe:) Wtedy uniknięto, by tasiemcowych wątków, odbiegających
                                    o tematu pierwszego postu zakładającego wątek.
              • jola_iza Re: a ja zapytam tak... 29.07.08, 13:30
                Giwi, Ty się tak ze "wszystkimi" nie rozpędzaj,tak było dawniej:)
        • goldzia1 zejdz ze słońca prostaku :) 29.07.08, 12:41
          osama.bin.lenin napisała:

          > normalnym człowieku, goldenwomen i elenie.
        • elena4 Re: Mówię o paczuli i jej ulubieńcach 29.07.08, 12:47
          Noż kurna, az tak to moje hehehehe jest skuteczne?
          !!!!!Łomatko!!!!, hehehehe.
          • paczula8 :)))) 29.07.08, 12:48
            elena4 napisała:

            > Noż kurna, az tak to moje hehehehe jest skuteczne?
            > !!!!!Łomatko!!!!, hehehehe.

            Elenko smiej sie jak najwiecej ...Twoje he he najwyraźniej ma moc
            rażenia;)))
    • mmikki Ilekroś napiszę, że adiunkt Jarosław Kaczyński.... 29.07.08, 12:45
      ....uczył ubeków (przełom 70/80)watek natychmiast ląduje na oślej

      podczas gdy działacze podziemia uczyli młodzież na latających uniwersytetach,
      Jaruś szlifował umysły sbków w Białymstoku na filii UW. Wierny rodzinnej tradycji.

      Dziś bydlątko ma czelność mówić o lustracji pracowników naukowych!!!!!
    • paczula8 ze swoim problem zgłoś się do moderacji ...:) 29.07.08, 12:52
      tu masz linka ...
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=654
      moderatorzy tez ludzie ... tez lubia sie posmiac :)))
      • goldzia1 fajna sygnaturka :)))))))))))))) 29.07.08, 12:55
        paczula8 napisała:

        > tu masz linka ...
        > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=654
        > moderatorzy tez ludzie ... tez lubia sie posmiac :)))
        >
        >
      • hrabia.mileyski Wyobraziłem sobie 29.07.08, 12:57
        że jestem adminem. Mogę, prawda?
        I nigdy osoby takie, jak zoro, etta, mmiki i im podobni nie mieliby
        najmniejszych szans na zaistnienie na forum.
        I bynajmniej nie za poglądy.
        • zoro_wieczorowo_poro Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:10
          odezwał sie hrabia z koziej wólki. Nie wiem jak reszta , ale ja się popłakałem i
          chyba coś sobie zrobie bo nie będe w stanie żyć z tym o czym pan hrabia był
          łaskaw napisać. Przerasta to moją wytrzymałość. Co za cios
          • aloa_oe Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:13
            zoro_wieczorowo_poro napisał:

            > odezwał sie hrabia z koziej wólki. Nie wiem jak reszta , ale ja się popłakałem
            > i
            > chyba coś sobie zrobie bo nie będe w stanie żyć z tym o czym pan hrabia był
            > łaskaw napisać. Przerasta to moją wytrzymałość. Co za cios



            Nie hamletyzuj,przecież hrabia ciebie nie wymienił.Ma rację w 100%
            zwłaszcza w odniesieniu do etty2,która "rzyga" w każdym poście.
            • aloa_oe Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:15
              O psiakrwia,pomyliłem się,jednak cię wymienił.Mam nadziję,że krzywdy sobie nie
              zrobisz.
            • zoro_wieczorowo_poro Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:15
              "I nigdy osoby takie, jak zoro, etta, mmiki i im podobni nie mieliby
              najmniejszych szans na zaistnienie na forum."

              no chyba jestem przewrażliwiony
          • hrabia.mileyski Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:16
            Tłumaczyć swego poglądu raczej nie muszę. Wystarczy, że ktoś poczyta posty tej
            grupy. Wrażenie takie, jakby wszystkie zasady, w tym moralne, diabli wzięli, a
            ewolucja człowieka cofnęła się wiele, wiele lat wstecz.
          • paczula8 Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:17
            zoro_wieczorowo_poro napisał:

            > odezwał sie hrabia z koziej wólki. Nie wiem jak reszta , ale ja
            się popłakałem
            > i
            > chyba coś sobie zrobie bo nie będe w stanie żyć z tym o czym pan
            hrabia był
            > łaskaw napisać. Przerasta to moją wytrzymałość. Co za cios


            Cios za cios miało być? acha ... tylko gdzie ten cios? ...
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=82736534&a=82737822
            • zoro_wieczorowo_poro Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:23
              a mam cie robaczku, zacytowałem twojego pupila paranormalnego , który złogami
              esbeckimi nazywa każdego od Prezydenta po forumowicza, i akuat wtedy ci to nie
              przeszkadza. Natomiast w moim wykonaniu leci na oslice :D
              • paczula8 słuchaj ptysiu mietowy ... 29.07.08, 13:29
                nie wiem kogo zacytowałeś - nie czytam całego forum - ale na pewno
                nie było tu sytuacji cios za cios.
                Jesli Twoje posty leca na osla, a nie wiesz dlaczego, pytaj
                moderatora, nie mnie:)
          • elwer-pancerfaust44 Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 14:31
            Chyba na FK,Giwi stosuje zasadę A Michnika wyrażoną kiedyś jego słowami:Lewicy
            wolno mniej!
        • goldzia1 Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:12
          hrabia.mileyski napisał:

          > że jestem adminem. Mogę, prawda?
          > I nigdy osoby takie, jak zoro, etta, mmiki i im podobni nie mieliby
          > najmniejszych szans na zaistnienie na forum.
          > I bynajmniej nie za poglądy.


          Hm................póki co oni pracują w GW więc............. :)
          • hrabia.mileyski Re: Wyobraziłem sobie 29.07.08, 13:18
            Nie martw się, to tylko imaginacja.
    • zapijaczony_ryj A kto z Was będąc na miejscu "Admina" by się oparł 29.07.08, 13:25
      pokusie wtrącenia swoich 5 ciu groszy w te nasze "awanturnictwo"?
      Ja bym się nie oparł.
      Przecież od samego czytania i wycinania tych głupot, to mozna za przeproszeniem
      sfiksować !
    • giwi Re: Czy admin powinien brać udział w dyskusji na 29.07.08, 13:25
      Paczula nie jest adminem na forum Kraj.
      • zapijaczony_ryj Uderz w stół, a nożyce się odezwą. 29.07.08, 13:28
        giwi napisała:

        > Paczula nie jest adminem na forum Kraj.
        • paczula8 Re: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. 29.07.08, 13:30
          a jednak ... jest nadzieja ... ;DDD


          zapijaczony_ryj napisał:

          > giwi napisała:
          >
          > > Paczula nie jest adminem na forum Kraj.
          >
          >
        • giwi Re: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. 29.07.08, 13:31
          Jak nie odpowiadam, to tez są pretensje. :-)
          • taziuta Re: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. 29.07.08, 13:35
            giwi napisała:

            > Jak nie odpowiadam, to tez są pretensje. :-)

            A na jakim forum Paczula jest adminem?
            • giwi Re: Uderz w stół, a nożyce się odezwą. 29.07.08, 13:36
              Nie wiem czy jest i gdzie, zapytaj ją mailowo albo napisz do administracji forum@agora.pl
            • paczula8 Taziuto ... 29.07.08, 13:45
              taziuta napisał:

              > giwi napisała:
              >
              > > Jak nie odpowiadam, to tez są pretensje. :-)
              >
              > A na jakim forum Paczula jest adminem?

              NIGDZIE nie jestem adminem, ani nawet współ...
              Tobie to mogę powiedzieć :)
              • taziuta Paczulo ... 29.07.08, 13:53
                paczula8 napisała:

                > NIGDZIE nie jestem adminem, ani nawet współ...
                > Tobie to mogę powiedzieć :)

                OK., ok., nie upieram się, ale Giwi napisała wyraźnie, że nie jesteś
                adminem NA FORUM KRAJ, czyli nie wykluczyła, że gdzieś indziej
                jesteś... Teraz już mam pełną odpowiedź, dziękuję.

                P.S.
                Jestem adminem na jednym forum. Ha, żaden wstyd! :)
                • paczula8 Re: Paczulo ... 29.07.08, 13:55
                  Giwi napisała prawdę. Giwi wszystkiego nie wie, więc dojasniłam:)


                  a bycie adminem żaden wstyd, oczywiście:)
          • zapijaczony_ryj Ja tylko zacytowałem stare polskie przysłowie 29.07.08, 13:36
            giwi napisała:

            > Jak nie odpowiadam, to tez są pretensje. :-)

            Myślę, ze kontekst był odpowiedni? ;-)
            • giwi Re: Ja tylko zacytowałem stare polskie przysłowie 29.07.08, 13:37
              Owszem, bardzo. :-)
          • osama.bin.lenin Nie trzeba być formalnym adminem żeby nim być 29.07.08, 13:39
            Wystarczy, że się wpływa na obraz forum KAŻĄC wycinać posty
            politycznych przeciwników. Nie chcę używać słowa "kabel",
            czy "ochotnicza rezerwa adminów obywatelskich"
            albo "współpracownik" - fakt jest faktem.

            paczula to ktoś, kto zmienia obraz dyskusji, bo powoduje znikanie
            wielu wątków. W czasach Mysiej ktoś powiedziałby, że "kolaboruje".

            Czy to jest nadmierna troska o losy jej ukochanego PiSu, czy tez
            zwykła forumowa próżnośc i samolans - nieważne.

            Jeśli nie jest adminem, to czym jest, proszę giwi?
            • paczula8 pan.bog ...? i wszystko jasne :) n/t 29.07.08, 13:43

      • paczula8 Re: Czy admin powinien brać udział w dyskusji na 29.07.08, 13:29
        giwi napisała:

        > Paczula nie jest adminem na forum Kraj.

        eee popsułas mi zabawę ;)))
        • giwi Re: Czy admin powinien brać udział w dyskusji na 29.07.08, 13:35
          Przepraszam, to z tego warszawskiego upału. :-D
          • paczula8 Re: Czy admin powinien brać udział w dyskusji na 29.07.08, 13:42
            Fakt, jest gorąco nie do wytrzymania :)

            pozdrawiam:)


            a dla wszystkich zainteresowanych ...

            Recepta na Admina /za hr.Mileyskim/ :)

            "Chcesz poznać receptę na admina? Powiem ci, to nie jest top secret.
            Pisz po ludzku i na temat, nie atakuj bezmyślnie innych, miej nieco
            wiedzy w głowie no i rzecz jasna nie bluzgaj i nie uzywaj języka
            rynsztoków. Przećwicz przez par dni, a zobaczysz, że to działa."


            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=82134581&a=82142937
            • osama.bin.lenin Zupełnie jakby Falska odczytała dekret o stanie 29.07.08, 13:50
              wojennym.

              Wpływasz na wycinanie postów wielu ludzi. Uważasz sie prawdopodobnie
              za osobę inteligentną, więc wyobraź sobie, że twoją działanośc widać
              na kilometr. Inni współpracownicy systemu nie rzucają się tak w
              oczy, ciebie widac po kilku dniach. Płaci za to jakośc forum i
              różnorodnośc opinii. To jest twój główny udział. Moja opinia jest
              syntezą wielu opinii. Zastanów się. I nie trop nicków jak jakiś
              agent czy funkcyjny OPN, bo to śmieszne, a na dodatek chybione, co
              też ci za dobrego świadectwa nie wystawia.
              • paczula8 Giwi, czy jeśli skieruje pana.boga do psychiatry 29.07.08, 13:52
                to będzie to zgodne z regulaminem, czy nie?:)
                • giwi Re: Giwi, czy jeśli skieruje pana.boga do psychia 29.07.08, 14:11
                  Myślę, że prywatne porady lepiej słać drogą mailową.
                  • paczula8 Re: Giwi, czy jeśli skieruje pana.boga do psychia 29.07.08, 15:15
                    giwi napisała:

                    > Myślę, że prywatne porady lepiej słać drogą mailową.

                    ok Giwi, wiec nie napiszę ...:)
              • elwer-pancerfaust44 Re: Zupełnie jakby Falska odczytała dekret o stan 29.07.08, 14:49
                W pełni popieram Twoją opinię.Giwi ma chyba zainstalowany jakiś system który ma
                niektóre pociągi(nicki)pod specjalnym nadzorem.System przetestowany już w PRL na
                Mysiej 2.Nie ma to jak sprawdzone wzorce totalitaryzmu.Kiedy zacznie się
                społeczny odzew w postaci hasła na FK:Giwi tni tna tnie vox populi!
                • paczula8 a teraz bedzie powaznie ... 29.07.08, 15:18
                  Wasze insynuacje są o b r z y d l i w e ... i kupy sie nie
                  trzymają.

                  A fakt, że Moderator jest atakowany z obu stron powinien dać Ci do
                  myślenia.
          • zapijaczony_ryj Akurat w tej kwestii się zgadzam. 29.07.08, 13:45
            giwi napisała:

            > Przepraszam, to z tego warszawskiego upału. :-D

            Przed chwilą mnie syn przewiózł swoim nowym Cabrio, to tak mi się bańka
            rozgrzała, ze jak się dotknąłem do glacy, to aż zasyczało.
            Kazałem szybko opuścić budę i klimę włączyć, ale jeszcze widać szare komórki, a
            właściwie to co z nich zostało skwierczy.

            Chciało by się zeby pRezio płynną polszczyzną , z naturalnym Uff!! i Puff!!!

            zadeklamował "Lokomotywę"
    • hummer Giwi 29.07.08, 14:57
      Wiele razy się zwracałem o znakowanie postów sprzecznych z netykietą jako [...]
      ale postów a nie całych wątków, które zawierają również posty nie łamiące netykiety.

      Zwyczajem jest, że w wątkach Paczuli usuwane są wszystkie posty i wątki
      wykazujące jej naiwność.

      Mało tego wątki są przetasowywane. Całość sprawia wrażenie maskowania
      nieudolności prowadzenia dyskusji przez pewnego uczestnika.
      • paczula8 wstydu nie masz, 29.07.08, 15:24
        > Mało tego wątki są przetasowywane. Całość sprawia wrażenie
        maskowania
        > nieudolności prowadzenia dyskusji przez pewnego uczestnika.

        Nie 'pewnego', tylko Ciebie i Henryka, trzymajcie sie regulaminu, a
        nie będziecie wycinani, proste.
        • hummer Re: wstydu nie masz, 29.07.08, 16:07
          paczula8 napisała:

          > > Mało tego wątki są przetasowywane. Całość sprawia wrażenie
          > maskowania
          > > nieudolności prowadzenia dyskusji przez pewnego uczestnika.
          >
          > Nie 'pewnego', tylko Ciebie i Henryka, trzymajcie sie regulaminu, a
          > nie będziecie wycinani, proste.

          Admini mogli by sobie dać kiedyś na wstrzymanie. :)
    • giwi Wątek przeniesiony z forum Kraj (n/t) 29.07.08, 14:59

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka