kaja7
18.05.05, 13:10
Bardzo Porsze p. Bebiak rowniez o przeslanie mi mailem, na co mozna jeszcze
przeznaczyc, podatek, jak nie na zakup nowego mieszkanie. Jestem w takiej
sytacji: Kupolam mieszkanie we wrzesniu 2002 roku.czyli od stcznia 2003
zaczyna
te 5 lat sie liczyc????czyli po 6 latach, styczeni 2008 moge sprzedac bez
podatku???
moj emial
emilia_jewd@yahoo.com