Gość: jaga
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.05.07, 14:01
czy ktoś miał może doczynienia ze spółką Tomasz Bondarewski i Wspólnicy
budującą w Otwocku? przymierzam się do zakupu mieszkania od nich ale nie jest
to szeroko znany developer. będę wdzięczna za pomoc.