wislak2401
23.06.10, 23:32
Koszykarze mają szanse gry w II lidze. Szkoda tylko że przez matołów z ratusza mogą tą szanse stracić a nawet za nią zapłacić!!!
Czas na was pisowskie szm**y!!!
plock.gazeta.pl/plock/1,35682,8055722,Koszykarze_Mon_Polu__Drogi_byl_ten_awans.html