Dodaj do ulubionych

Problem koszykarzy...

23.06.10, 23:32
Koszykarze mają szanse gry w II lidze. Szkoda tylko że przez matołów z ratusza mogą tą szanse stracić a nawet za nią zapłacić!!!
Czas na was pisowskie szm**y!!!

plock.gazeta.pl/plock/1,35682,8055722,Koszykarze_Mon_Polu__Drogi_byl_ten_awans.html
Obserwuj wątek
    • Gość: plc Hańba,to tylko u nas-na Białorusi IP: *.plock.mm.pl 24.06.10, 15:56
      Baćka daje 15 mln na tzw. molo.
      Baćka nie chce dać 15 tyś na drużynę.
      Baćka czuje zagrożenie że ktoś chce coś zrobić dla Płocka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka