Gość: FRED|
IP: 212.244.82.*
24.02.02, 10:56
Zastanawiam sie ile kibicow przyjdzie na mecz z wisla...mam nadzieje ze
przynajmniej z 6tys.!!! Napewno taki przeciwnik przyciagnie kibicow na mecz,
wiec jest to szansa dla organizatorow aby pokazac ze na meczach moze byc
ciekawie, a co za tym idzie, wicej ludzi zacznie przychodzic na mecze ligowe,
zwlaszcza gdyby pilkarze pokazali dobra gre i sprawili niespodzianke. Wiec
kibice, pilkarze i organizatorzy bierzcie sie do roboty bo jest to szansa dla
nas aby pokazac sie z dobrej strony przed cala Polska!!!!