Dodaj do ulubionych

Prawybory w III LO

IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.04, 22:33
majewski to baran , Lepper an prezydenta , wybory zfałszowane heh ,
Obserwuj wątek
    • Gość: Do fana Re: Prawybory w III LO IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.04, 22:40
      Jaki ty człowieku pierdolniety jestes i po co an ta jebana platforme
      glosowales , ty kosmiczna cioto , ale jzu dajmy spokoj jnutro sie policzymy ,
    • Gość: ech...... Re: Prawybory w III LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 23:14
      Piotr Bzymek z I h głosowali na Samoobronę: - Andrzej Lepper to jedyna osoba w
      Parlamencie, która nie kłamie. Jest dla nas wzorem - argumentowali.

      szkoda słów, naprawdę :(
    • Gość: Włodek Re: Prawybory w III LO IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 08.06.04, 07:14
      Nie wierzę, że w III LO - młode pokolenie - głosuje za chaosem w Ojczyźnie,
      który proponuje Samoobrona. Dziwne czasy nastały...
    • Gość: :/ Re: Prawybory w III LO IP: *.wirba.net / 213.77.42.* 09.06.04, 07:19
      samoobrona na drugim miejscu??? - niby licealna, ale głupia ta młodzież...
    • Gość: czlonek KND/P Re: Prawybory w III LO IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 12.06.04, 23:28
      Ej ziomy zjedzcie z Ih, jak macie jakies watki to walcie na majasia (bo to f...
      ktory zdradzil adika). IH and KND/P RULEZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!
    • Gość: honza Re:Robert Chądzyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 19:28
      Drogi Robercie odezwij sie na adres honza@neostrada.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka