Gość: 3lo IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.04, 22:33 majewski to baran , Lepper an prezydenta , wybory zfałszowane heh , Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Do fana Re: Prawybory w III LO IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.04, 22:40 Jaki ty człowieku pierdolniety jestes i po co an ta jebana platforme glosowales , ty kosmiczna cioto , ale jzu dajmy spokoj jnutro sie policzymy , Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ech...... Re: Prawybory w III LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.04, 23:14 Piotr Bzymek z I h głosowali na Samoobronę: - Andrzej Lepper to jedyna osoba w Parlamencie, która nie kłamie. Jest dla nas wzorem - argumentowali. szkoda słów, naprawdę :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włodek Re: Prawybory w III LO IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 08.06.04, 07:14 Nie wierzę, że w III LO - młode pokolenie - głosuje za chaosem w Ojczyźnie, który proponuje Samoobrona. Dziwne czasy nastały... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :/ Re: Prawybory w III LO IP: *.wirba.net / 213.77.42.* 09.06.04, 07:19 samoobrona na drugim miejscu??? - niby licealna, ale głupia ta młodzież... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlonek KND/P Re: Prawybory w III LO IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 12.06.04, 23:28 Ej ziomy zjedzcie z Ih, jak macie jakies watki to walcie na majasia (bo to f... ktory zdradzil adika). IH and KND/P RULEZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: honza Re:Robert Chądzyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 19:28 Drogi Robercie odezwij sie na adres honza@neostrada.pl Odpowiedz Link Zgłoś