Dodaj do ulubionych

50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 18:57
ani jeden za to bogaty koncern ma darmową siłe roboczą np. do przemiału cv
ludzi składających podania do ORLENu. ->fakt autentyczny z poprzedniej
edycji - 2 starzystów u pani dyrektor Zawidzkiej (ds. personalnych) mieliło
przysłane CV.
Obserwuj wątek
    • Gość: LOL Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 19:10
      A są fakty nieautentyczne?
      • Gość: Andrzej Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 19:15
        -fakt- słusznie zwrócona uwaga.
    • Gość: Piotr Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.04, 21:03
      Staż w Orlenie...oczywiście,tylko po co testy psychologiczne,po co rozmowa
      kwalifikacyjna,skoro z góry było wiadomo kto go dostanie!!!Jedna wielka farsa i
      oszukiwanie absolwentów.
      • w_starym_kinie Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie 30.08.04, 21:14
        zadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie bylo, natomiast testy... to jest chyba
        standardowa procedura dla kazdego, kto ma wejsc na teren produkcji (nie
        rozumiem, po co testowac referentow)
        "indywidualny program stazu" tez mozna wlozyc miedzy czcze przechwalki
        pijarowcow - aparatowi najzwyczajniej w swiecie zapoznaja sie (lub nie, jesli
        taka ich wola) z instalacja, a referenci klepia np. cv do baz danych, jak juz
        ktos nadmienil; i o ile to drugie mozna jeszcze zrozumiec jako wyslugiwanie sie
        darmowa sila robocza, to nie rozumiem, czemu ma sluzyc staz aparatowych, jesli
        ich zatrudnienie nie jest sprawa pewna...
        na dobra sprawe, to nie moga oni za bardzo CO zrobic na instalacji!
        brak uprawnien, bhp, przeszkolenia, zakaz pracy w systemie brygadowym... troche
        to nie tak, jak byc powinno...
    • Gość: gosc Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 07:13
      "Biuro prasowe koncernu nie potrafi jeszcze dokładnie powiedzieć, ilu stażystów
      otrzymało stałe zatrudnienie."
      buhaha
      śmiszne...
      niech lepiej powiedzą ile KOSZTUJE taka posada a nie robią ludziom nadzieję
    • Gość: ROMAN W PERN NA STRAŻACH TEŻ MIELI ZOSTAĆ NAJLEPSI JAK IP: *.msmplock.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 07:44
      GADAŁ JAKUBOWSKI - ZOSTANĄ NAJLEPSI...ZNAJOMI.
      • Gość: Vanderort Re: W PERN NA STRAŻACH TEŻ MIELI ZOSTAĆ NAJLEPSI IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 31.08.04, 08:14
        Ależ to oczywiste i każdy to wie. Orlen i Pern powinni mieć taka dewizę: "Jak
        nikogo u nas nie znasz na górze-to daj sobie spokój z szukaniem tu pracy"
        A w Orlenie pracują ludzie, którzy dopiero co skończyli licencjat we Włodkowicu
        (ale mają znajomości i mogą zarabiać po 2500zł /mies.)natomiast Ci po UW, UJ i
        innych renomowanych uczelniach jeżeli trafią na 5 miesięczny staż za
        450zł. /mies to i tak juz dobrze.
        No cóż Państwo Kolesi z byłego PRL... :-{
        • Gość: kei Re: W PERN NA STRAŻACH TEŻ MIELI ZOSTAĆ NAJLEPSI IP: *.k2.pl / *.crowley.pl 31.08.04, 09:38
          Hmm..., A moze po prostu Ci z Wlodkowica sa lepsi?
          • Gość: truman Re: W PERN NA STRAŻACH TEŻ MIELI ZOSTAĆ NAJLEPSI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 09:41
            nie sadze zeby bylo to regula
            • Gość: kei Re: W PERN NA STRAŻACH TEŻ MIELI ZOSTAĆ NAJLEPSI IP: *.k2.pl / *.crowley.pl 31.08.04, 09:46
              Jasne, ze nie. Tak samo jak nie sadze zeby bylo regula ze przyjmuja z
              Wlodkowica za 2500 a z UW, UJ itd. itp. za 450
          • Gość: Dzidek Do KEI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 15:09
            KEI, nie rozśmieszaj mnie, bo mi zajady popękają.
            Nie wiem czy pamiętasz jak kilka lat temu wisiała oficjalna informacja w Dziale
            Kadr ORLENU, mówiąca, ze "Absolwentów PWS im. P. Włodkowica prosimy o nie
            składanieaplikacji" czy cos w tym stylu. To wtedy pan Kanclerz zrobił wielką
            aferę. Każdy wie na jakim poziomie naucza Włodkowic a na jakim uczelnie
            państwowe. Jeszcze dużo brakuje Włodkowicowi do piziomu WSZ im. L. Kożmińskiego
            w Warszawie czy WSZiB-NLU w Nowym Sączu.
            • Gość: kei Odp. IP: *.k2.pl / *.crowley.pl 02.09.04, 11:29
              A ja Ci powiem ze to jest bardzo glupie i bardzo niesprawiedliwe zalozenie, ze
              absolwenci jakiejs uczelni z zalozenia sa kiepscy i zli. Pewnie latwiej
              znalezc "dobrych" na UJ czy UW ale zakladanie ze nie uda sie znalezc kogos
              kompetentnego w Wlodku jest idiotyczne.
              Z mojej strony EOT
    • Gość: Lothar Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie IP: *.zep.com.pl 31.08.04, 11:53
      Pewnie było by lepiej gdyby siedzieli w domu i nic nie robili - nikomu dogodzić
      nie można
    • Gość: heh Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 11:47
      wooooooooooooooooow az 50 osob na staz na tysiace absolwentow - jak dla mnie
      rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • w_starym_kinie Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie 03.09.04, 17:12
        wiecej sie nie dalo, bo by PUP zbankrutowal, a ktos te cevauki musi mielic :]
    • Gość: awa Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 09:27
      dostalisię tylko dzieci pracowników na "wyższym szczeblu"
      • w_starym_kinie Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie 15.09.04, 16:32
        Gość portalu: awa napisał(a):
        > dostalisię tylko dzieci pracowników na "wyższym szczeblu"

        niech no tylko matka wroci - zaraz ja przepytam, dlaczego mnie oklamywala tyle
        lat, ze jest referentem na produkcji!
    • mariuszg2 Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie 15.09.04, 10:15
      ..przecież wszyscy Polacy to jedna rodzina.... starszy czy młodszy, chłopak czy
      dziewczyna....a może spróbujecie szukać pracy w spółkach orlenu...
      orlenochrona, orlenmedica, orlengaz, orleasfalt, orlento, orlenśmo,
      orlenbździo, orlnegucio...Wisła Płock SSA :)
      • caro333 Re: 50 młodych osób rozpoczęło staż w Orlenie 15.09.04, 16:46
        mariuszg2 napisał:

        > ..przecież wszyscy Polacy to jedna rodzina.... starszy czy młodszy, chłopak
        czy
        >
        > dziewczyna....a może spróbujecie szukać pracy w spółkach orlenu...
        > orlenochrona, orlenmedica, orlengaz, orleasfalt, orlento, orlenśmo,
        > orlenbździo, orlnegucio...Wisła Płock SSA :)

        To ostatnie szczególnie polecam!Pola do popisu...pare hektarów!:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka