Gość: Andrzej
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.08.04, 18:57
ani jeden za to bogaty koncern ma darmową siłe roboczą np. do przemiału cv
ludzi składających podania do ORLENu. ->fakt autentyczny z poprzedniej
edycji - 2 starzystów u pani dyrektor Zawidzkiej (ds. personalnych) mieliło
przysłane CV.