Gość: Cyber IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.04, 20:02 A winda i jakieś ułatwienia dla niepełnosprawnych będą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zdzich Re: Tajemnice Muzeum Mazowieckiego IP: *.c148.petrotel.pl 21.11.04, 22:50 Wszystko fajnie, tylko dlaczego KLER zabrał zamek płocki i o tym wcale się nie mówi a ludzie jeszcze klepią po dupie tych biednych księzy i dają na tacę.Ludzie zobaczcie jaki księża zrobili przekręt z "Muzeum" i nie zapomnijcie o tym głosić do jkońca świata!!!pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyzdzich Re: Do zdzicha IP: *.visp.energis.pl 22.11.04, 08:37 A ty pewnie i tak nie dajesz na tace,więc możesz się cieszyć. A Kościołowi i tak nie zaszkodzisz swymi plugawymi słowami. Rzekłem.... Odpowiedz Link Zgłoś
horpah Gdzie? 22.11.04, 07:19 Czy ktoś miły mógłby strzelić kilka fotek nowego muzeum z zewnątrz i wystawić gdzieś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielonyjarek Re: Tajemnice Muzeum Mazowieckiego IP: *.class147.petrotel.pl 22.11.04, 09:26 Patrząc na zdjęcia mówię! Uwaga! Ja mówię!: "Jest pięknie!" Tylko podziwiać! Dzięki! Jakże miło zaczął sie dzień... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magdalena Re: Tajemnice Muzeum Mazowieckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 10:09 Są - dwie windy - jedna dla niepełnosprawnych, druga towarowa. Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych - bez utrudnień typu stopnie, z odpowiednimi toaletami Odpowiedz Link Zgłoś