Dodaj do ulubionych

Tajemnice Muzeum Mazowieckiego

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.04, 20:02
A winda i jakieś ułatwienia dla niepełnosprawnych będą?
Obserwuj wątek
    • Gość: zdzich Re: Tajemnice Muzeum Mazowieckiego IP: *.c148.petrotel.pl 21.11.04, 22:50
      Wszystko fajnie, tylko dlaczego KLER zabrał zamek płocki i o tym wcale się nie
      mówi a ludzie jeszcze klepią po dupie tych biednych księzy i dają na
      tacę.Ludzie zobaczcie jaki księża zrobili przekręt z "Muzeum" i nie zapomnijcie
      o tym głosić do jkońca świata!!!pozdro
      • Gość: Antyzdzich Re: Do zdzicha IP: *.visp.energis.pl 22.11.04, 08:37
        A ty pewnie i tak nie dajesz na tace,więc możesz się cieszyć.
        A Kościołowi i tak nie zaszkodzisz swymi plugawymi słowami.
        Rzekłem....
    • horpah Gdzie? 22.11.04, 07:19
      Czy ktoś miły mógłby strzelić kilka fotek nowego muzeum z zewnątrz i wystawić
      gdzieś?
    • Gość: zielonyjarek Re: Tajemnice Muzeum Mazowieckiego IP: *.class147.petrotel.pl 22.11.04, 09:26
      Patrząc na zdjęcia mówię! Uwaga! Ja mówię!: "Jest pięknie!" Tylko podziwiać!
      Dzięki!
      Jakże miło zaczął sie dzień...
    • Gość: Magdalena Re: Tajemnice Muzeum Mazowieckiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 10:09
      Są - dwie windy - jedna dla niepełnosprawnych, druga towarowa. Obiekt jest
      dostosowany dla osób niepełnosprawnych - bez utrudnień typu stopnie, z
      odpowiednimi toaletami
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka