Gość: jacky Re: Wisełka się rozpada! Dmo chce odejść!!! IP: 80.48.4.* 15.05.02, 18:14 Oszukano prezesa. Z wielkich obietnic PKNu wyszły nici. Koncern chce dać 2 ml. zł. na tranfery! (to nie wystarczy nawet na lewą nogę jednego dobrego zawodnika) Czerwoni z Orlenu oszczędzają na jesienne wybory samorządowe, a poza tym to już nie są nasi ludzie - sama warszawka. Teraz chcą sponsorować siatkarzy!!! To typowe zachowanie komunistów - wielkie obietnice, a potem kopa...Jeśli Dmo odejdzie to nie ma co startować w lidze, bo ten zespół jest najsłabszy ze wszystkich, które wchodziły. Nie będę pisał z jakimi piłkarzami Dmo rozmawiał - to byłaby czołówka ligi, ale został wykolegowany przez Wróbla. Jeszcze ponad dwa miechy, może jakaś manifestacja, protest, czy coś, nie siedżmy bezczynnie. Ale czy Płock to rozumie? Przyjdą wybory i znowu wygrają - wiadomo kto - Czerwony Płock! Ja jestem zrozpaczony. Na razie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dreso Re: Wisełka się rozpada! Dmo chce odejść!!! IP: 212.244.82.* 15.05.02, 18:37 Znowu bedzie zaloba w Płocku:((( JEBAC ORLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś