Dodaj do ulubionych

Wisełka się rozpada! Dmo chce odejść!!!

IP: 80.48.4.* 15.05.02, 17:59
Obserwuj wątek
    • Gość: jacky Re: Wisełka się rozpada! Dmo chce odejść!!! IP: 80.48.4.* 15.05.02, 18:14
      Oszukano prezesa. Z wielkich obietnic PKNu wyszły nici. Koncern chce dać 2 ml.
      zł. na tranfery! (to nie wystarczy nawet na lewą nogę jednego dobrego zawodnika)
      Czerwoni z Orlenu oszczędzają na jesienne wybory samorządowe, a poza tym to już
      nie są nasi ludzie - sama warszawka. Teraz chcą sponsorować siatkarzy!!! To
      typowe zachowanie komunistów - wielkie obietnice, a potem kopa...Jeśli Dmo
      odejdzie to nie ma co startować w lidze, bo ten zespół jest najsłabszy ze
      wszystkich, które wchodziły. Nie będę pisał z jakimi piłkarzami Dmo rozmawiał -
      to byłaby czołówka ligi, ale został wykolegowany przez Wróbla. Jeszcze ponad
      dwa miechy, może jakaś manifestacja, protest, czy coś, nie siedżmy bezczynnie.
      Ale czy Płock to rozumie? Przyjdą wybory i znowu wygrają - wiadomo kto -
      Czerwony Płock! Ja jestem zrozpaczony. Na razie.
      • Gość: Dreso Re: Wisełka się rozpada! Dmo chce odejść!!! IP: 212.244.82.* 15.05.02, 18:37
        Znowu bedzie zaloba w Płocku:((( JEBAC ORLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka