ania800
22.01.05, 15:43
Nie dosc ze patrza na czliowieka jak na zlodzieje i wcale nie sa dyskretne
oszukuja zawsze kupowalam tam ubranka a dzis po prostu przeszly same siebie
moze za dlugo tam siedzialamno przykro mi ale nie zawsze robi sie zakupy po 500zl
a jak placi sie 20zl to czlowiek smiec wlasnie tak sie poczulam
dla swietego spokoju oczywiscie mnie oszukaly ze smoczkow amatomicznych nr.3 w
ogole nie produkuja wczesniej tego nie wiedzialam ale ja wrocilam do domu to
sie przekonalam ze jednak sa- czy tak moze byc