Dodaj do ulubionych

Wojna o Astigmatic

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 22:05
ale pierdołami sie zajmujo
Obserwuj wątek
    • Gość: ach do czego prowadzi ludzka zawiść IP: *.c154.petrotel.pl 20.03.05, 22:14
      a gdzie idea festiwalu teraz widać jak na dłoni ze pseudo firma bis to
      stowarzyszenie ludzi pazernych na kase tak naprawde maja w dupie ludzi i
      cały festiwal liczy się tylko hajs a że nie spodziewali się że astigmatic
      osiągnie taki sukces to inna sprawa potem wyczuli temat.... zwykła ludzka
      pazerność
      • Gość: wyjazd Re: do czego prowadzi ludzka zawiść IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 19:33
        Przypominamy, że w Wielki Czwartek jest organizowany wyjazd do Bełchatowa na
        mecz Pucharu Polski. Koszt przejazdu razem z biletem na mecz wynosi 35 zł. Nie
        będą wymagane żadne karty chipowe. Zgłoszenia (imię i nazwisko, najlepiej
        wysłać smsem) są przyjmowane pod numerem telefonu 603996035, kto się jeszcze
        nie zapisał powinien to zrobić aby mieć gwarancję, że miejsca dla niego na tym
        wyjeździe nie zabraknie! Zbiórka w dni meczu, czyli w czwartek 24go marca o
        godzinie 12:45 pod Teatrem Dramatycznym.
    • Gość: Nastka Wojna o Astigmatic IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 20.03.05, 22:15
      Wreszcie Kubera powiedział prawdę Przyglądałam się spokojnie tym wszystkim
      zarzutom na forum ludzi którzy uważali że Ekipa prezydencka w naszym mieście
      zgłupiała i chce zrezygnować z tego niezłego artystycznego przedsięwzięcia..
      Nieżle co niektórzy ciosali kołki na Milesiu a niestety od środka sprawa
      wyglądała tak, że to Kolesie z BISu uważali że będą przez następne lata
      rolować miasto na kasę. Pracowałam przy obydwu edycjach festuwalu i takiej
      rozpierduchy jak tam to w życiu nie widziałam i przekrętów też: nierozliczane
      faktury których nikt z BISU nie chcaiła podpisać, zapotrzebowanie na
      materiały które było kilkakrotnie wyższe "bo się nie wymydli" które całe
      szczęście był o weryfikowane przez kogoś z ratusza bo inaczej to koszt byłby
      wyższy o niezłą kasę Poza tym kompletna impertynencja BISków którzy na
      pierwszą edycję na 3 dni przed festiwalem nie mieli nawet połowy pozwoleń a
      dyrektorowi Sanepidu powiedzieli że wszystko co może im zrobić to wystawić
      mandat Takie to było dbanie o organizację Ale kasa to im się w ręku paliła...
      nasza oczywiście! Ciekawe jakiego teraz jelenia znajdą.. Ogolnie Mileski nie
      jest bliski memu sercu ale sprawa posprzątania w kulturze - może z wyjątkiem
      chybionego Predygiera - tzn wywalenie naciągacza Bonieckiego i wzięcie się
      serio za Astigmatic żebny kasa nie była trwoniona to jest to Panie
      Milewski... trzeba tych pseudoartystów i nierobów zagonić do roboty...
      • Gość: nie rozumiem... Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 22:29
        to czemu już po pierwszej edycji nie było kontroli, prokuratury itd.? czemu po
        drugiej edycji nie było takiej samej reakcji? dopiero teraz mówią o ogromie
        nieprawidłowości - nikt ich wcześniej nie widział? a może po prostu trzeba na
        gwałt znaleźć tłumaczenie, dlaczego zabrali astigmatic?
        • Gość: aabc Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 23:41
          No to mamy kolejny przekręt prezydentów. Jeśli prawdą jest to co mówi Kubera to
          należy się go zapytać dlaczego kieruje sprawę do kontroli skarbowej dopiero
          teraz, a nie bezpośrednio po stwierdzeniu nieprawidłowości. Nalezy domniemywać,
          że gdyby dogadano się co do organizacji obecnego festiwalu /czytaj - gdyby
          dogadano nowy podział pieniędzy/ to sprawy by nie było. Cała ta sprawa ma też
          pewne elementu szantażu - jak wy nie to my was do skarbówki, a taki szantaż o
          ile się nie mylę jest ścigany z urzedu. Poza tym niewątpliwie Prezydenci
          popełnili przestępstwo zaniechania powiadomienia odpowiednich organów
          natychmiast po stwierdzeniu nieprawidłowości. Kolejny przykład kompetencji MM i
          jego zespołu wybitnych fachowców. Najgorsze w tyn wszystkim jest dla MM to, że
          nie może tego stanu rzeczy spędzić na komuchów, tę sytuację w 100% zawdzięcza
          sobie. Nadszedł czas odpowiedzialności za własne postępowanie. Takich spraw
          będzie coraz więcej. Trzeba będzie podliczyć ile niepotrzebnie wydano PLN na
          odprawy dla niesłusznie zwolnionych, ile kosztuje upór odnośnie Jagiellonki,
          ile kosztują błędy w przygotowaniu przetargów na drogi dojazdowe do mostu, ile
          kosztuje awantura w Komunikacji Miejskiej. I to wszystko właśnie wtedy kiedy
          czołowy Pisuar ogłosił, że chce być prezydentem. MM - marnie widzę twoją
          przyszłość.
          • Gość: Dzidek Co ma do tego Jagiellonka ?? IP: *.ump.pl / *.ump.pl 21.03.05, 09:50
            O czyim uporze w sprawach Jagiellonki Pan/Pani "aabc" pisze ??
            Bo jeśli Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków, to wszystko w porządku.
          • Gość: ali G in da house Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 11:46
            i znowu kolejny koleś ciosa kołki na Milewskim. Najprościej to na jedną osobę,
            żeby było wiadomo kogo pokazać paluszkiem. I wtedy wszytko jasne :]
            • Gość: Masta Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 18:49
              A ty co? Obronca uciscnionych? Najlepiej mu wieniec laurowy zafunduj. Przez
              takich jak on w tym miescie nie ma nic porzadnego! Wielki obronca festwialu,
              ciekawe kto w to uwierzy ha ha ha
    • Gość: XXL Re: Wojna o Astigmatic IP: 193.59.95.* 21.03.05, 07:24
      z wypowwiedzi Kubery "- Dla widzów Astigmatic był świetną, wspaniałą imprezą.
      Od środka wyglądał jednak zupełnie inaczej - mówi Kubera. - Mieliśmy ogromne
      problemy z rozliczeniem festiwalu, BIS zalegał z wypłatami podwykonawcom, a
      rzetelność jego faktur budzi wątpliwości. Co więcej, nikt nie ubezpieczył
      drugiej edycji. Gdyby coś się komuś stało, groziłyby nam poważne konsekwencje,
      łącznie z karnymi. BIS wiele obiecywał, mało realizował. Miała być relacja
      telewizyjna, elektroniczny klub, stałe biuro festiwalowe."
      1. dlaczego dopiero teraz?
      2. kto sprawdzal faktury?
      3. jak MM i K mogli dopuscic do zorganizowania imprezy masowej bez
      ubezpieczenia????????
      4. koncertu nie bedzie w Plocku poniewaz M i K pewnie nie dostali
      kasy "lapowy" :))
      • radeqrdemenes Re: Wojna o Astigmatic - a gdzie pan Tromanowski? 21.03.05, 10:22
        Dziwi mnie że w całym tym sporze zpomniano jakoś o inicjatorze tego
        przedsięwzięcia Panu Tromanowskim, który deklaruje swą lojalność z miastem,
        warto by Ratusz zaprosił tego Pana do swojego obozu i wywalczył prawa autorskie
        i festiwal dla miasta.
        • intruder Popieram 22.03.05, 19:54
          On zdawal się być jedynym czlowiekiem spośród organizatorów, któremu szczerze
          zależalo na jakości tego festiwalu i opinii Plocczan i przyjezdnych a nie na
          pieniądzach. Mial bardzo dobry kontakt z wolontariuszami i odnosil się do nich
          z szacunkiem. Nie zapominajmy też, że to on od początku chcial aby impreza
          miala miejsce w naszym mieście.
          • Gość: gosccc odp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:44
            a co Pan Cezary zrobil w czasie II edycji?? pogadac kazdy moze i swiecic w
            miescie - ale tu nie o to chodzi. Chcial Festiwal w Plocku i mu sie udalo,
            wszystkim sie spodobal pomysl i Astigmatic byl w Plocku i mialo tak byc dalej
            ale miasto oglosilo konkurs na Astigmatic do ktorego nie ma praw - i jest to co
            jest
      • Gość: Masta Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 18:51
        Dobrze gadasz! W Polsce tylko ryba nie bierze! Nic do lapki nie wpadlo to teraz
        draka na calego...
    • Gość: ktos Rzygac sie chce, w dupe se wsadzcie ta impreze IP: *.zep.com.pl 21.03.05, 08:35
      • Gość: Gosciu Re: Rzygac sie chce, w dupe se wsadzcie ta imprez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 10:42
        Wydaje mi sie, ze w wiekszosci imprez masowych sa wewnetrzne niedociagniecia.
        Jak 1 edycja miala sie odbyc w Plocku to pisali w gazecie ze odbywaly sie juz
        festiwale w duzych metropoliach europy. A tu nagle Plock chce to przejac.
        Te zabiegi urzedu wygladaja jak te hotele na kanalku hehe.
    • Gość: ali G in da house Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 11:53
      Nie zdziwił bym się gdyby to lewicowi radni miasta podkładali nogę Milewskiemu i
      w dupie mieli cały ten festiwal byle tylko pogrążyć MM. Gdyby on wiedział ile
      będzie szumu wokół tego koncertu i oczernień jego osoby to nigdy by się na to
      nie zgodził. A tak może być już po nim. Czyli debilna lewica się cieszy,
      Milewski się skończył a festiwal pojechał do innego miasta. Wszyscy zadowoleni co?
      • Gość: obiektywny Re: Wojna o Astigmatic IP: 213.77.0.* 21.03.05, 12:46
        bylo milo nie chodzi o ciosanie kolkow na czarnych czy czerwonych ale
        rozliczenie winnych , zreszta juz po ptokach nawet jak edzie festiwal "new
        astigmatic " to mozna go sobie w uszy wsadzic tak juz jest w tym miescie ze jak
        cos zaczyna kielkowac i rodzic jakies szanse i mozliwosci to zostaje
        rozpierdzielone. Pierwsze dwie edycje byly takie sobie ale takie festiwale
        mierzy sie przez lata to dlugofalowe inwestycj, ktore z czasem zaczynaja
        owocowac. Byla wielka szansa na promocje miasta niestety zostala
        zaprzepaszczona.
        ktos mowi ze TVP nie mozna zmusic do objecia patronatem imprezy ..ale z tego
        co wiem to nie TVP bylo patronatem medialnym a ktoras ze stacji muzycznych,
        patronat nie oznacza relacji, zreszta i TVP mogloby zostac patronatem lub
        wykonac relacje wszystko zalezy od kasy niema tak ze ktos przyjedzie i za
        darmoche zrobi z tego medialne wydarzenie misiaca.Jesli miiasto i organizatorzy
        nie widzeli potrzeby promowac tego to nie promowali niema co do nikogo miec
        pretensji w tym miescie malo co sie promuje... urzad czesto zapomina jaka jest
        rola i moc mediow (ktore potrafia lansowac i niszczyc wszystko co im sie tylko
        podoba )
        • Gość: makaka Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 16:53
          w tym wszystkim nie chodzi o to kto dobry kto zly.miasto teraz zajmie sie
          rozliczeniem poprzednikow. dobrze..ale gdzie festival..widzaqc ze niektory
          wlasnie o niego nie chodzi tylko o jakies rozgrywki pseudo polityczne...a gdzie
          festival..to on sie ma liczyc! o tym pamietajcie..mysle ze bedzie znow fajnie
        • Gość: diablo Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 17:06
          hej Ty, (pseudo)obiektywny, jak Ci się nie podoba to nie musisz siedziec w Płocku, wyjedź na festiwal gdzie indziej, prorok jestes czy co?
          • Gość: obiektywny Re: Wojna o Astigmatic IP: 213.77.0.* 22.03.05, 17:46
            diablo
            nie trzeba byc prorok zeby zobaczyc co jest grane, starego jedzenia sie nie
            odgrzewa. Kiedy umiera nazwa umiera produkt .
            Miasto moze zrobic sobie festiwal moze sie on nazywac jak sie komu tylko podoba
            (new astigmatic, blus nad wisla, przeglad pozytywek i katarynek ) ale to juz nie
            bedzie astigmatic niektorych rzeczy nie da sie skopiowac. nie ma promocji nie ma
            produktu - w naszym przypadku nie ma promocji nie ma miasta , new astigmatic to
            cos na ksztalt butow marki adidos sprzetu firmy panasonix czy sonyx niby nazwy
            jakby znajome ale....

      • Gość: Gość Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 18:55
        Czlowieku z rodziny od niego jestes, czy jak? A moze jestes bardzo zadowolonym
        z rzadow pana prezydenta obywatelem? Nie zdziwilbym sie gdybys mial jego
        oltarzyk w pokoju. Na pewno bede oplakiwal pana M., tak wiele dla nas robi,
        achhh!
    • Gość: gosc Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 00:07
      Co za qrwa glupie gadki miasta. I w taki sposob astigmatic zniknie z Plocka a
      nie wierze w to ze "Ratusz" bedzie potrafil zrobic taka sama impreze, klimatu
      napewno nie uda sie utrzymac. Szkoda ze jak zwykle chodzi o kase, o to kto
      wiecej zarobi. Bylo milo miec w Plocku dwie tak znakomicie zrobione imprezy,
      promujace Plock na calym swiecie, po raz pierwszy nie bylismy chyba znani z
      ORLEN-u. Mam nadzieje ze Plock - Ratusz dogadaja sie. :-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka