Gość: jurek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 22:05 ale pierdołami sie zajmujo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ach do czego prowadzi ludzka zawiść IP: *.c154.petrotel.pl 20.03.05, 22:14 a gdzie idea festiwalu teraz widać jak na dłoni ze pseudo firma bis to stowarzyszenie ludzi pazernych na kase tak naprawde maja w dupie ludzi i cały festiwal liczy się tylko hajs a że nie spodziewali się że astigmatic osiągnie taki sukces to inna sprawa potem wyczuli temat.... zwykła ludzka pazerność Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyjazd Re: do czego prowadzi ludzka zawiść IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 19:33 Przypominamy, że w Wielki Czwartek jest organizowany wyjazd do Bełchatowa na mecz Pucharu Polski. Koszt przejazdu razem z biletem na mecz wynosi 35 zł. Nie będą wymagane żadne karty chipowe. Zgłoszenia (imię i nazwisko, najlepiej wysłać smsem) są przyjmowane pod numerem telefonu 603996035, kto się jeszcze nie zapisał powinien to zrobić aby mieć gwarancję, że miejsca dla niego na tym wyjeździe nie zabraknie! Zbiórka w dni meczu, czyli w czwartek 24go marca o godzinie 12:45 pod Teatrem Dramatycznym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nastka Wojna o Astigmatic IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 20.03.05, 22:15 Wreszcie Kubera powiedział prawdę Przyglądałam się spokojnie tym wszystkim zarzutom na forum ludzi którzy uważali że Ekipa prezydencka w naszym mieście zgłupiała i chce zrezygnować z tego niezłego artystycznego przedsięwzięcia.. Nieżle co niektórzy ciosali kołki na Milesiu a niestety od środka sprawa wyglądała tak, że to Kolesie z BISu uważali że będą przez następne lata rolować miasto na kasę. Pracowałam przy obydwu edycjach festuwalu i takiej rozpierduchy jak tam to w życiu nie widziałam i przekrętów też: nierozliczane faktury których nikt z BISU nie chcaiła podpisać, zapotrzebowanie na materiały które było kilkakrotnie wyższe "bo się nie wymydli" które całe szczęście był o weryfikowane przez kogoś z ratusza bo inaczej to koszt byłby wyższy o niezłą kasę Poza tym kompletna impertynencja BISków którzy na pierwszą edycję na 3 dni przed festiwalem nie mieli nawet połowy pozwoleń a dyrektorowi Sanepidu powiedzieli że wszystko co może im zrobić to wystawić mandat Takie to było dbanie o organizację Ale kasa to im się w ręku paliła... nasza oczywiście! Ciekawe jakiego teraz jelenia znajdą.. Ogolnie Mileski nie jest bliski memu sercu ale sprawa posprzątania w kulturze - może z wyjątkiem chybionego Predygiera - tzn wywalenie naciągacza Bonieckiego i wzięcie się serio za Astigmatic żebny kasa nie była trwoniona to jest to Panie Milewski... trzeba tych pseudoartystów i nierobów zagonić do roboty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie rozumiem... Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 22:29 to czemu już po pierwszej edycji nie było kontroli, prokuratury itd.? czemu po drugiej edycji nie było takiej samej reakcji? dopiero teraz mówią o ogromie nieprawidłowości - nikt ich wcześniej nie widział? a może po prostu trzeba na gwałt znaleźć tłumaczenie, dlaczego zabrali astigmatic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aabc Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 23:41 No to mamy kolejny przekręt prezydentów. Jeśli prawdą jest to co mówi Kubera to należy się go zapytać dlaczego kieruje sprawę do kontroli skarbowej dopiero teraz, a nie bezpośrednio po stwierdzeniu nieprawidłowości. Nalezy domniemywać, że gdyby dogadano się co do organizacji obecnego festiwalu /czytaj - gdyby dogadano nowy podział pieniędzy/ to sprawy by nie było. Cała ta sprawa ma też pewne elementu szantażu - jak wy nie to my was do skarbówki, a taki szantaż o ile się nie mylę jest ścigany z urzedu. Poza tym niewątpliwie Prezydenci popełnili przestępstwo zaniechania powiadomienia odpowiednich organów natychmiast po stwierdzeniu nieprawidłowości. Kolejny przykład kompetencji MM i jego zespołu wybitnych fachowców. Najgorsze w tyn wszystkim jest dla MM to, że nie może tego stanu rzeczy spędzić na komuchów, tę sytuację w 100% zawdzięcza sobie. Nadszedł czas odpowiedzialności za własne postępowanie. Takich spraw będzie coraz więcej. Trzeba będzie podliczyć ile niepotrzebnie wydano PLN na odprawy dla niesłusznie zwolnionych, ile kosztuje upór odnośnie Jagiellonki, ile kosztują błędy w przygotowaniu przetargów na drogi dojazdowe do mostu, ile kosztuje awantura w Komunikacji Miejskiej. I to wszystko właśnie wtedy kiedy czołowy Pisuar ogłosił, że chce być prezydentem. MM - marnie widzę twoją przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzidek Co ma do tego Jagiellonka ?? IP: *.ump.pl / *.ump.pl 21.03.05, 09:50 O czyim uporze w sprawach Jagiellonki Pan/Pani "aabc" pisze ?? Bo jeśli Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków, to wszystko w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ali G in da house Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 11:46 i znowu kolejny koleś ciosa kołki na Milewskim. Najprościej to na jedną osobę, żeby było wiadomo kogo pokazać paluszkiem. I wtedy wszytko jasne :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masta Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 18:49 A ty co? Obronca uciscnionych? Najlepiej mu wieniec laurowy zafunduj. Przez takich jak on w tym miescie nie ma nic porzadnego! Wielki obronca festwialu, ciekawe kto w to uwierzy ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: Wojna o Astigmatic IP: 193.59.95.* 21.03.05, 07:24 z wypowwiedzi Kubery "- Dla widzów Astigmatic był świetną, wspaniałą imprezą. Od środka wyglądał jednak zupełnie inaczej - mówi Kubera. - Mieliśmy ogromne problemy z rozliczeniem festiwalu, BIS zalegał z wypłatami podwykonawcom, a rzetelność jego faktur budzi wątpliwości. Co więcej, nikt nie ubezpieczył drugiej edycji. Gdyby coś się komuś stało, groziłyby nam poważne konsekwencje, łącznie z karnymi. BIS wiele obiecywał, mało realizował. Miała być relacja telewizyjna, elektroniczny klub, stałe biuro festiwalowe." 1. dlaczego dopiero teraz? 2. kto sprawdzal faktury? 3. jak MM i K mogli dopuscic do zorganizowania imprezy masowej bez ubezpieczenia???????? 4. koncertu nie bedzie w Plocku poniewaz M i K pewnie nie dostali kasy "lapowy" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
radeqrdemenes Re: Wojna o Astigmatic - a gdzie pan Tromanowski? 21.03.05, 10:22 Dziwi mnie że w całym tym sporze zpomniano jakoś o inicjatorze tego przedsięwzięcia Panu Tromanowskim, który deklaruje swą lojalność z miastem, warto by Ratusz zaprosił tego Pana do swojego obozu i wywalczył prawa autorskie i festiwal dla miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
intruder Popieram 22.03.05, 19:54 On zdawal się być jedynym czlowiekiem spośród organizatorów, któremu szczerze zależalo na jakości tego festiwalu i opinii Plocczan i przyjezdnych a nie na pieniądzach. Mial bardzo dobry kontakt z wolontariuszami i odnosil się do nich z szacunkiem. Nie zapominajmy też, że to on od początku chcial aby impreza miala miejsce w naszym mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosccc odp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:44 a co Pan Cezary zrobil w czasie II edycji?? pogadac kazdy moze i swiecic w miescie - ale tu nie o to chodzi. Chcial Festiwal w Plocku i mu sie udalo, wszystkim sie spodobal pomysl i Astigmatic byl w Plocku i mialo tak byc dalej ale miasto oglosilo konkurs na Astigmatic do ktorego nie ma praw - i jest to co jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Masta Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 18:51 Dobrze gadasz! W Polsce tylko ryba nie bierze! Nic do lapki nie wpadlo to teraz draka na calego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Rzygac sie chce, w dupe se wsadzcie ta impreze IP: *.zep.com.pl 21.03.05, 08:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosciu Re: Rzygac sie chce, w dupe se wsadzcie ta imprez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 10:42 Wydaje mi sie, ze w wiekszosci imprez masowych sa wewnetrzne niedociagniecia. Jak 1 edycja miala sie odbyc w Plocku to pisali w gazecie ze odbywaly sie juz festiwale w duzych metropoliach europy. A tu nagle Plock chce to przejac. Te zabiegi urzedu wygladaja jak te hotele na kanalku hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ali G in da house Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 11:53 Nie zdziwił bym się gdyby to lewicowi radni miasta podkładali nogę Milewskiemu i w dupie mieli cały ten festiwal byle tylko pogrążyć MM. Gdyby on wiedział ile będzie szumu wokół tego koncertu i oczernień jego osoby to nigdy by się na to nie zgodził. A tak może być już po nim. Czyli debilna lewica się cieszy, Milewski się skończył a festiwal pojechał do innego miasta. Wszyscy zadowoleni co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: Wojna o Astigmatic IP: 213.77.0.* 21.03.05, 12:46 bylo milo nie chodzi o ciosanie kolkow na czarnych czy czerwonych ale rozliczenie winnych , zreszta juz po ptokach nawet jak edzie festiwal "new astigmatic " to mozna go sobie w uszy wsadzic tak juz jest w tym miescie ze jak cos zaczyna kielkowac i rodzic jakies szanse i mozliwosci to zostaje rozpierdzielone. Pierwsze dwie edycje byly takie sobie ale takie festiwale mierzy sie przez lata to dlugofalowe inwestycj, ktore z czasem zaczynaja owocowac. Byla wielka szansa na promocje miasta niestety zostala zaprzepaszczona. ktos mowi ze TVP nie mozna zmusic do objecia patronatem imprezy ..ale z tego co wiem to nie TVP bylo patronatem medialnym a ktoras ze stacji muzycznych, patronat nie oznacza relacji, zreszta i TVP mogloby zostac patronatem lub wykonac relacje wszystko zalezy od kasy niema tak ze ktos przyjedzie i za darmoche zrobi z tego medialne wydarzenie misiaca.Jesli miiasto i organizatorzy nie widzeli potrzeby promowac tego to nie promowali niema co do nikogo miec pretensji w tym miescie malo co sie promuje... urzad czesto zapomina jaka jest rola i moc mediow (ktore potrafia lansowac i niszczyc wszystko co im sie tylko podoba ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makaka Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 16:53 w tym wszystkim nie chodzi o to kto dobry kto zly.miasto teraz zajmie sie rozliczeniem poprzednikow. dobrze..ale gdzie festival..widzaqc ze niektory wlasnie o niego nie chodzi tylko o jakies rozgrywki pseudo polityczne...a gdzie festival..to on sie ma liczyc! o tym pamietajcie..mysle ze bedzie znow fajnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diablo Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 17:06 hej Ty, (pseudo)obiektywny, jak Ci się nie podoba to nie musisz siedziec w Płocku, wyjedź na festiwal gdzie indziej, prorok jestes czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: Wojna o Astigmatic IP: 213.77.0.* 22.03.05, 17:46 diablo nie trzeba byc prorok zeby zobaczyc co jest grane, starego jedzenia sie nie odgrzewa. Kiedy umiera nazwa umiera produkt . Miasto moze zrobic sobie festiwal moze sie on nazywac jak sie komu tylko podoba (new astigmatic, blus nad wisla, przeglad pozytywek i katarynek ) ale to juz nie bedzie astigmatic niektorych rzeczy nie da sie skopiowac. nie ma promocji nie ma produktu - w naszym przypadku nie ma promocji nie ma miasta , new astigmatic to cos na ksztalt butow marki adidos sprzetu firmy panasonix czy sonyx niby nazwy jakby znajome ale.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 18:55 Czlowieku z rodziny od niego jestes, czy jak? A moze jestes bardzo zadowolonym z rzadow pana prezydenta obywatelem? Nie zdziwilbym sie gdybys mial jego oltarzyk w pokoju. Na pewno bede oplakiwal pana M., tak wiele dla nas robi, achhh! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Wojna o Astigmatic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 00:07 Co za qrwa glupie gadki miasta. I w taki sposob astigmatic zniknie z Plocka a nie wierze w to ze "Ratusz" bedzie potrafil zrobic taka sama impreze, klimatu napewno nie uda sie utrzymac. Szkoda ze jak zwykle chodzi o kase, o to kto wiecej zarobi. Bylo milo miec w Plocku dwie tak znakomicie zrobione imprezy, promujace Plock na calym swiecie, po raz pierwszy nie bylismy chyba znani z ORLEN-u. Mam nadzieje ze Plock - Ratusz dogadaja sie. :-)) Odpowiedz Link Zgłoś