Dodaj do ulubionych

Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi PiS?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 19:40
zlikwidowac miasto Plock
Obserwuj wątek
    • Gość: stary józek Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 19:52
      Gdyby Prezydent miał jaja(mogą być wielkanocne) sam zawiesiłby swoje
      członkostwo w PiS-ie. Woli jednak by decyzje podejmowali za niego.
      • Gość: agata Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 20:35
        ciekawe co pan poseł powie jak MM dostanie kolejne zarzuty za MZGM - TBS.
        • Gość: Jerzy Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 21:19
          Dziwię się ludziom którzy tak oczerniają p.Prezydenta Milewskiego,Ludzie!
          zastanówcie się czy ludzie od Chetkowskiego którzy występują na forum tak Wam
          zaciemnili umysły??
          • Gość: tomasz Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 22:52
            Gość portalu: Jerzy napisał(a):

            > Dziwię się ludziom którzy tak oczerniają p.Prezydenta Milewskiego,Ludzie!
            > zastanówcie się czy ludzie od Chetkowskiego którzy występują na forum tak Wam
            > zaciemnili umysły??

            Jerzy Ty pało, prokuratura to poważna instytucja. Wazelina Ci się skończyła czy
            wyciekła. A ,,Chetkowski'' pisze się przez samo H jak Hetkowski i dodaje się
            naprzykład czerwona kreatura.
            • Gość: sympatyk prawicy Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 11:03
              PiS nie jest od sądzenia czy wsadzania, od tego są sądy i prokuratury.
              Może zrobić jedno, nie bronić prezydenta tylko dlatego, że jest z tej samej
              partii.
    • roman_j Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 10:04
      Zabawny jest podpis pod zdjęciem pana prezydenta ilustrującym ten artykuł:
      "Zarzuty są zaskakujące; korzyść z pozostania PERN-u jest większa od rzekomej
      straty gminy." Pan prezydent chyba jeszcze nie zrozumiał, gdzie popełnił błąd i
      za co prokuratura postawiła mu zarzuty. Ale ponieważ dyskutowałem już na ten
      temat, więc nie będę się powtarzał. :-))
      Zwrócę za to uwagę na inny aspekt tej sprawy, a raczej jej okoliczności.
      Zaskakująca wypowiedź pana posła Jasińskiego wyraźnie wskazuje na to, że PiS
      zwiera szeregi. Pojawiają się pierwsze symptomy "syndromu oblężonej twierdzy"
      charakterystycznego dotąd dla środowiska SLD. Jedną z cech takiego stanu jest
      wyraźny podział na "swoich" i "nieswoich" oraz zanik krytycyzmu wobec posunięć
      "swoich". To niedobrze. Obowiązuje zasada "musimy się trzymać razem". Na
      przykładzie SLD widać, do czego to może doprowadzić. Pana posła Jasińskiego
      ceniłem dotąd m. in. za to, że potrafił się wznieść ponad partyjną solidarność i
      otwarcie krytykować niektóre posunięcia pana prezydenta. Ale obawiam się, że ten
      okres mamy już za sobą. Dziwię się, że pan poseł, sam przecież prawnik,
      stwierdził, że prokurator chciał pana prezydenta upokorzyć zakazem opuszczania
      kraju. Ja nie widzę powodów, dla których prokurator z Ostrołęki miałby upokarzać
      prezydenta Płocka. Zakaz opuszczania kraju to chyba dość łagodny środek
      zapobiegawczy zastosowany przecież wobec podejrzanego. Po tej wypowiedzi mam
      tylko nadzieję, że po niedalekich już wyborach cała sprawa nie rozmyje się na
      przykład dlatego, że ministrem sprawiedliwości zostanie ktoś z ramienia PiS, a
      jednocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności prokurator prowadzący tę sprawę
      zostanie np. przesunięty do innych zadań. ;-))
      • Gość: figiel Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 10:16
        Pod warunkiem, że rządzić będzie PiS. Ale Kaczory robią wszstko, aby być w
        opozycji. Spada poparcie dla tej partii I będzie spadać. Kaczory chcą być
        Mesajszami narodupolskiego. Ale naród nie taki głupi jest. A kim był poseł
        Jasiński - w latach siedemdziesiatych wydawał dowody osobiste w urząedzie
        Miasta. Zatem był wyjątkowo zaufanym człowiekiem tamtego systemu. Był też
        sekretarzem partii w PSS Społem. Pamięć Pana Jasińskiego zaczyna się od 1990 roku.
        • Gość: idol romana_j Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 12:19
          Romanie, jak uważasz. Przecież to logika kalego: jak Kali ukradnie, to jest
          dobrz. A jak Kalemu ukradną to źle! Pan Jasiński mówi, że sprawa MIlewskiego
          jest inna. Mówiąc, że Milewski popełnił swój czyn nie z chęci zysku tym samym
          sugeruje, że w sprawie Dromostu i PGRM oskarżeni oskarżeni wzięli łapówy! A
          przecież te sprawy opierają się o ten sam zarzut - niedopełnienie obowiazków i
          narażenie na straty.
          Nawet jeśli Milewski nie działał z chęci zysku, to ta linia obrony też jest
          kompromitująca dla prezydenta: podpisuje, nie wiedząć co! Czyli nie zna się na
          rządzeniu miastem! Ciekawe, co będą mówić, jak wpływać będą kolejne zarzuty:
          MZGM-TBS, Jagiellonka, Komunikacja Miejska, MZD! Niedługo Wiśniewski i SLD nie
          zostawią po nim suchej nitki na radzie. I Milewski nie będzie mógł straszyć
          Jasiona i KOssakowskiego, że stracą swoje posadki. Bo na to trzeba mieć zgodę
          radnych. A tu PiSowi grunt się pod naogami usuwa.
        • abba15 Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 19:37
          Nie wypowiadaj się za naród i w imieniu narodu chudopachołku boś za głupi i
          zaślepia cię nienawiść.
      • abba15 Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 19:33
        Przypomnę ci buraku, że sobotko po prawomocnym wyroku wczasował w Egipcie.
        A prezydent miasta nie popełniwszy żadnego przestępstwa miałby uciekać.
        Nie widzisz, że to pństwo jest chore, a prokuratura z poprzedniego systemu?
        • roman_j Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 20:06
          abba15 napisał:

          > Przypomnę ci buraku, że sobotko po prawomocnym wyroku wczasował w Egipcie.

          O ile wiem, to w sprawie, w której oskarżony jest Sobotko, nie zapadł jeszcze
          prawomocny wyrok. Wyrok jest prawomocny, jeśli żadna ze stron się od niego nie
          odwoła i upłynie określony prawem czas (chyba 2 tygodnie), od czasu wydania
          pisemnego uzasadnienia wyroku. O ile wiem, nic takiego jeszcze nie miało
          miejsca, a co do wczasów Sobotki w Egipcie, to nic na ten temat nie wiem. Ale to
          pewnie dlatego, że nie czytam Faktu. :-))

          > A prezydent miasta nie popełniwszy żadnego przestępstwa miałby uciekać.

          To, czy prezydent popełnił przestępstwo, czy nie, ustali sąd. Natomiast
          niepodważalnym faktem jest, że prezydent jest podejrzany, bo ma postawione
          zarzuty, a może wkrótce będzie nawet oskarżony o popełnienie przestępstwa. Nie
          zakładam, że pan prezydent miał zamiar uciekać, ale zakaz opuszczania kraju
          gwarantuje, że pan prezydent będzie do dyspozycji prokuratury, a ta jeszcze nie
          zakończyła postępowania. :-))

          > Nie widzisz, że to pństwo jest chore, a prokuratura z poprzedniego systemu?

          Państwo nigdy nie jest lepsze, niż społeczeństwo, które je tworzy, czego Ty
          jesteś tego najlepszym dowodem, jeśli rozumiesz, co mam na myśli... :-))
          • abba15 Re: do Roman_j 29.03.05, 21:02
            Społeczeństwo nie tworzy państwa, to po pierwsze. Państwo to forma przymusu
            najczęściej narzucona, w 1989 roku przez żydokomunę.
            Jeśli chodzi o mnie, to jestem w opozycji zarówno do tego PRL-bis jak i
            poprzedniego PRL.
            Nie rozumiem co masz na myśli.
            • roman_j Re: do Roman_j 29.03.05, 23:32
              abba15 napisał:

              > Społeczeństwo nie tworzy państwa, to po pierwsze.

              Kto zatem? Natura? Bóg? Kosmici? :-))

              > Państwo to forma przymusu najczęściej narzucona,

              No to widzę, że mam do czynienia z anarchistą. :-))

              > w 1989 roku przez żydokomunę.

              I do tego antysemita. :-))

              > Jeśli chodzi o mnie, to jestem w opozycji zarówno do tego PRL-bis jak i
              > poprzedniego PRL.

              No to teraz mam już kompletny obraz. :-))

              > Nie rozumiem co masz na myśli.

              I niech tak zostanie. :-))
    • Gość: Obserwator Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:16
      Panie Woźniak, dlaczego Pan wybiórczo traktuje przestępców z sld-owskiego
      byłego Zarządu Miasta i nie wymienia chociażby nazwiska Stanisława
      Jakubowskiego, Rokickiego czy Krzysztofa Kani, którzy są największymi
      przestępcami - widocznie odpowiednio Pana zabezpieczyli finansowo.
      Po raz pierwszy zniżyłem się do koszerno-komuczowatego poziomu czerwonego
      debila "romana", który jest zwolennikiem (być może opłacanym przez czerwonych
      płockich przestępców)i pisze teksty pod ich dyktando.
      Mirosław Milewski będzie rządził przez nasępną kadencję, a komuchy będą
      siedzieć w więzieniu razem z przekupionym prokuratorem z Ostrołęki; Ziobro lub
      Wasserwan opowiednio go rozliczą.
      Komuchy, nie zdajecie sobie sprawy jaki los sobie zgotowaliście!
      • Gość: anty Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:37
        Ty PiSowy sługo, uważaj, co piszesz. Jeszcze PiS nie jest u władzy. I nie
        będzie! Jest to pomówienie, za które możesz odpowidać karnie! A tera idź i
        pochwal się M.M jaki wpis zrobiłeś. Pewnie dostaniesz premię!
      • Gość: zasmucony Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.c152.petrotel.pl 29.03.05, 14:53
        Gdybyś potrafił czytać, i przeczytał komentowany artukuł to nie pisałbyś bzdur.
        Redaktor Woźniak wymienia nazwiska osób odpowiadających za Dromost, szkoda że
        nie wszystkie, ale wymienia. Mam nadzieję że straszenie Żiobrem, Wassermanem
        jest oznaką frustracji i bezsilności.Trzeba prawdzie spojrzeć w oczy MM jest w
        tym samym szeregu Jakubowski, Rokicki, Kania i jest oskarżonym o podobny czyn.
        To są fakty, a Ze prawda w oczy kole to twój wpis świadczy o tym.
    • Gość: janrak Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:34
      Gdyby był z SLD - już by siedział do sprawy. A tak - nigdy za to nie odpowie.
    • Gość: Polsilver Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 20:18
      Cyt. z wypowiedzi pana Jasińskiego:
      "Przecież nie ma na to ani dowodów, ani nikt w to nie uwierzy. Ja również w to
      nie wierzę, chociaż nieraz odnosiłem się krytycznie do niektórych poczynań
      prezydenta Płocka".

      Jak ktoś potrfi czytać między wierszami, to sobie resztę dopowie. Myślę, że
      Panowie delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą. Młody szef PIS-u w Płocku też
      ostatnio mówił:
      - To, że prezydent miasta wywodzi się z PiS, nie oznacza jeszcze, że jest
      nieomylny. Każdy z nas popełnia błędy. O zaistniałej sytuacji zawiadomiłem
      zarząd główny partii i czekam na ich decyzję.

      To też wymowne. Myślę, że perzydent w PISie nie ma przyjaciół, choć czy wogóle
      ich ma gdziekolwiek?

      Życzę Panu, Panie Prezydencie aby Pan dorósł do funkcji jaką Pan pełni, tylko
      szybko, bo chyba nie będzie Panu dane rządzić na następną kadencję.

      Ktoś pytał kiedyś na kogo głosować? Ja jeśli się nic nie zmieni to zagłosuję
      Lewandowskiego, o ile oczywiście będzie się chciał pchać na to niezbyt
      chwalebne stanowisko.

      Pozdrowienia dla etatowych UMforumowiczów :-)
      • Gość: Iksiński Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 20:49
        Moim zdaniem to jest celowa zagrywwka ze strony p.p.Jakubowskiego i
        Hetkowskiego żeby poniżyć Prezydenta Milewskiego.Każdy trzeźwo myślący człowiek
        wie o tym że jak nie wiadomo o co chodzi to napewno chodzi o pieniądze(o które
        jak się domyślam chodziło tym panom).Może mieli jakiś SLD-owski modny zamiar?
    • Gość: pytający Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 21:02
      ciekawe ile pieniędzy za tą zamianę wpłynęłoby do płockiej miejskiej kasy gdyby
      przy korycie dalej był hetkowski?
      • Gość: bridge Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 00:15
        To nie czas porównań, tylko odpowiedzialności za swoje czyny, a te każdy ma
        własne. Pocieszanie się, że SLD to albo tamto, to nie ta sprawa-
        • Gość: X Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 21:28
          Czy na ciebie też?
          • Gość: bridge Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 21:31
            I na ciebie też- bez wyjątku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka