Gość: jajo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 19:40 zlikwidowac miasto Plock Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stary józek Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 19:52 Gdyby Prezydent miał jaja(mogą być wielkanocne) sam zawiesiłby swoje członkostwo w PiS-ie. Woli jednak by decyzje podejmowali za niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 20:35 ciekawe co pan poseł powie jak MM dostanie kolejne zarzuty za MZGM - TBS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 21:19 Dziwię się ludziom którzy tak oczerniają p.Prezydenta Milewskiego,Ludzie! zastanówcie się czy ludzie od Chetkowskiego którzy występują na forum tak Wam zaciemnili umysły?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.05, 22:52 Gość portalu: Jerzy napisał(a): > Dziwię się ludziom którzy tak oczerniają p.Prezydenta Milewskiego,Ludzie! > zastanówcie się czy ludzie od Chetkowskiego którzy występują na forum tak Wam > zaciemnili umysły?? Jerzy Ty pało, prokuratura to poważna instytucja. Wazelina Ci się skończyła czy wyciekła. A ,,Chetkowski'' pisze się przez samo H jak Hetkowski i dodaje się naprzykład czerwona kreatura. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sympatyk prawicy Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 11:03 PiS nie jest od sądzenia czy wsadzania, od tego są sądy i prokuratury. Może zrobić jedno, nie bronić prezydenta tylko dlatego, że jest z tej samej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 10:04 Zabawny jest podpis pod zdjęciem pana prezydenta ilustrującym ten artykuł: "Zarzuty są zaskakujące; korzyść z pozostania PERN-u jest większa od rzekomej straty gminy." Pan prezydent chyba jeszcze nie zrozumiał, gdzie popełnił błąd i za co prokuratura postawiła mu zarzuty. Ale ponieważ dyskutowałem już na ten temat, więc nie będę się powtarzał. :-)) Zwrócę za to uwagę na inny aspekt tej sprawy, a raczej jej okoliczności. Zaskakująca wypowiedź pana posła Jasińskiego wyraźnie wskazuje na to, że PiS zwiera szeregi. Pojawiają się pierwsze symptomy "syndromu oblężonej twierdzy" charakterystycznego dotąd dla środowiska SLD. Jedną z cech takiego stanu jest wyraźny podział na "swoich" i "nieswoich" oraz zanik krytycyzmu wobec posunięć "swoich". To niedobrze. Obowiązuje zasada "musimy się trzymać razem". Na przykładzie SLD widać, do czego to może doprowadzić. Pana posła Jasińskiego ceniłem dotąd m. in. za to, że potrafił się wznieść ponad partyjną solidarność i otwarcie krytykować niektóre posunięcia pana prezydenta. Ale obawiam się, że ten okres mamy już za sobą. Dziwię się, że pan poseł, sam przecież prawnik, stwierdził, że prokurator chciał pana prezydenta upokorzyć zakazem opuszczania kraju. Ja nie widzę powodów, dla których prokurator z Ostrołęki miałby upokarzać prezydenta Płocka. Zakaz opuszczania kraju to chyba dość łagodny środek zapobiegawczy zastosowany przecież wobec podejrzanego. Po tej wypowiedzi mam tylko nadzieję, że po niedalekich już wyborach cała sprawa nie rozmyje się na przykład dlatego, że ministrem sprawiedliwości zostanie ktoś z ramienia PiS, a jednocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności prokurator prowadzący tę sprawę zostanie np. przesunięty do innych zadań. ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: figiel Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 10:16 Pod warunkiem, że rządzić będzie PiS. Ale Kaczory robią wszstko, aby być w opozycji. Spada poparcie dla tej partii I będzie spadać. Kaczory chcą być Mesajszami narodupolskiego. Ale naród nie taki głupi jest. A kim był poseł Jasiński - w latach siedemdziesiatych wydawał dowody osobiste w urząedzie Miasta. Zatem był wyjątkowo zaufanym człowiekiem tamtego systemu. Był też sekretarzem partii w PSS Społem. Pamięć Pana Jasińskiego zaczyna się od 1990 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idol romana_j Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 12:19 Romanie, jak uważasz. Przecież to logika kalego: jak Kali ukradnie, to jest dobrz. A jak Kalemu ukradną to źle! Pan Jasiński mówi, że sprawa MIlewskiego jest inna. Mówiąc, że Milewski popełnił swój czyn nie z chęci zysku tym samym sugeruje, że w sprawie Dromostu i PGRM oskarżeni oskarżeni wzięli łapówy! A przecież te sprawy opierają się o ten sam zarzut - niedopełnienie obowiazków i narażenie na straty. Nawet jeśli Milewski nie działał z chęci zysku, to ta linia obrony też jest kompromitująca dla prezydenta: podpisuje, nie wiedząć co! Czyli nie zna się na rządzeniu miastem! Ciekawe, co będą mówić, jak wpływać będą kolejne zarzuty: MZGM-TBS, Jagiellonka, Komunikacja Miejska, MZD! Niedługo Wiśniewski i SLD nie zostawią po nim suchej nitki na radzie. I Milewski nie będzie mógł straszyć Jasiona i KOssakowskiego, że stracą swoje posadki. Bo na to trzeba mieć zgodę radnych. A tu PiSowi grunt się pod naogami usuwa. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 19:37 Nie wypowiadaj się za naród i w imieniu narodu chudopachołku boś za głupi i zaślepia cię nienawiść. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 19:33 Przypomnę ci buraku, że sobotko po prawomocnym wyroku wczasował w Egipcie. A prezydent miasta nie popełniwszy żadnego przestępstwa miałby uciekać. Nie widzisz, że to pństwo jest chore, a prokuratura z poprzedniego systemu? Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi 29.03.05, 20:06 abba15 napisał: > Przypomnę ci buraku, że sobotko po prawomocnym wyroku wczasował w Egipcie. O ile wiem, to w sprawie, w której oskarżony jest Sobotko, nie zapadł jeszcze prawomocny wyrok. Wyrok jest prawomocny, jeśli żadna ze stron się od niego nie odwoła i upłynie określony prawem czas (chyba 2 tygodnie), od czasu wydania pisemnego uzasadnienia wyroku. O ile wiem, nic takiego jeszcze nie miało miejsca, a co do wczasów Sobotki w Egipcie, to nic na ten temat nie wiem. Ale to pewnie dlatego, że nie czytam Faktu. :-)) > A prezydent miasta nie popełniwszy żadnego przestępstwa miałby uciekać. To, czy prezydent popełnił przestępstwo, czy nie, ustali sąd. Natomiast niepodważalnym faktem jest, że prezydent jest podejrzany, bo ma postawione zarzuty, a może wkrótce będzie nawet oskarżony o popełnienie przestępstwa. Nie zakładam, że pan prezydent miał zamiar uciekać, ale zakaz opuszczania kraju gwarantuje, że pan prezydent będzie do dyspozycji prokuratury, a ta jeszcze nie zakończyła postępowania. :-)) > Nie widzisz, że to pństwo jest chore, a prokuratura z poprzedniego systemu? Państwo nigdy nie jest lepsze, niż społeczeństwo, które je tworzy, czego Ty jesteś tego najlepszym dowodem, jeśli rozumiesz, co mam na myśli... :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: do Roman_j 29.03.05, 21:02 Społeczeństwo nie tworzy państwa, to po pierwsze. Państwo to forma przymusu najczęściej narzucona, w 1989 roku przez żydokomunę. Jeśli chodzi o mnie, to jestem w opozycji zarówno do tego PRL-bis jak i poprzedniego PRL. Nie rozumiem co masz na myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Re: do Roman_j 29.03.05, 23:32 abba15 napisał: > Społeczeństwo nie tworzy państwa, to po pierwsze. Kto zatem? Natura? Bóg? Kosmici? :-)) > Państwo to forma przymusu najczęściej narzucona, No to widzę, że mam do czynienia z anarchistą. :-)) > w 1989 roku przez żydokomunę. I do tego antysemita. :-)) > Jeśli chodzi o mnie, to jestem w opozycji zarówno do tego PRL-bis jak i > poprzedniego PRL. No to teraz mam już kompletny obraz. :-)) > Nie rozumiem co masz na myśli. I niech tak zostanie. :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:16 Panie Woźniak, dlaczego Pan wybiórczo traktuje przestępców z sld-owskiego byłego Zarządu Miasta i nie wymienia chociażby nazwiska Stanisława Jakubowskiego, Rokickiego czy Krzysztofa Kani, którzy są największymi przestępcami - widocznie odpowiednio Pana zabezpieczyli finansowo. Po raz pierwszy zniżyłem się do koszerno-komuczowatego poziomu czerwonego debila "romana", który jest zwolennikiem (być może opłacanym przez czerwonych płockich przestępców)i pisze teksty pod ich dyktando. Mirosław Milewski będzie rządził przez nasępną kadencję, a komuchy będą siedzieć w więzieniu razem z przekupionym prokuratorem z Ostrołęki; Ziobro lub Wasserwan opowiednio go rozliczą. Komuchy, nie zdajecie sobie sprawy jaki los sobie zgotowaliście! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:37 Ty PiSowy sługo, uważaj, co piszesz. Jeszcze PiS nie jest u władzy. I nie będzie! Jest to pomówienie, za które możesz odpowidać karnie! A tera idź i pochwal się M.M jaki wpis zrobiłeś. Pewnie dostaniesz premię! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasmucony Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.c152.petrotel.pl 29.03.05, 14:53 Gdybyś potrafił czytać, i przeczytał komentowany artukuł to nie pisałbyś bzdur. Redaktor Woźniak wymienia nazwiska osób odpowiadających za Dromost, szkoda że nie wszystkie, ale wymienia. Mam nadzieję że straszenie Żiobrem, Wassermanem jest oznaką frustracji i bezsilności.Trzeba prawdzie spojrzeć w oczy MM jest w tym samym szeregu Jakubowski, Rokicki, Kania i jest oskarżonym o podobny czyn. To są fakty, a Ze prawda w oczy kole to twój wpis świadczy o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janrak Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.05, 14:34 Gdyby był z SLD - już by siedział do sprawy. A tak - nigdy za to nie odpowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polsilver Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 20:18 Cyt. z wypowiedzi pana Jasińskiego: "Przecież nie ma na to ani dowodów, ani nikt w to nie uwierzy. Ja również w to nie wierzę, chociaż nieraz odnosiłem się krytycznie do niektórych poczynań prezydenta Płocka". Jak ktoś potrfi czytać między wierszami, to sobie resztę dopowie. Myślę, że Panowie delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą. Młody szef PIS-u w Płocku też ostatnio mówił: - To, że prezydent miasta wywodzi się z PiS, nie oznacza jeszcze, że jest nieomylny. Każdy z nas popełnia błędy. O zaistniałej sytuacji zawiadomiłem zarząd główny partii i czekam na ich decyzję. To też wymowne. Myślę, że perzydent w PISie nie ma przyjaciół, choć czy wogóle ich ma gdziekolwiek? Życzę Panu, Panie Prezydencie aby Pan dorósł do funkcji jaką Pan pełni, tylko szybko, bo chyba nie będzie Panu dane rządzić na następną kadencję. Ktoś pytał kiedyś na kogo głosować? Ja jeśli się nic nie zmieni to zagłosuję Lewandowskiego, o ile oczywiście będzie się chciał pchać na to niezbyt chwalebne stanowisko. Pozdrowienia dla etatowych UMforumowiczów :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iksiński Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 20:49 Moim zdaniem to jest celowa zagrywwka ze strony p.p.Jakubowskiego i Hetkowskiego żeby poniżyć Prezydenta Milewskiego.Każdy trzeźwo myślący człowiek wie o tym że jak nie wiadomo o co chodzi to napewno chodzi o pieniądze(o które jak się domyślam chodziło tym panom).Może mieli jakiś SLD-owski modny zamiar? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytający Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.05, 21:02 ciekawe ile pieniędzy za tą zamianę wpłynęłoby do płockiej miejskiej kasy gdyby przy korycie dalej był hetkowski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bridge Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.05, 00:15 To nie czas porównań, tylko odpowiedzialności za swoje czyny, a te każdy ma własne. Pocieszanie się, że SLD to albo tamto, to nie ta sprawa- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 21:28 Czy na ciebie też? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bridge Re: Prezydent Płocka z zarzutami: Co teraz zrobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 21:31 I na ciebie też- bez wyjątku. Odpowiedz Link Zgłoś