Dodaj do ulubionych

Zbigniew Kruszewski - przegrał

IP: *.c158.petrotel.pl 28.09.05, 09:23
A Pani Szymanek Deresz to nie z Warszawy i ona moze byc posłem z Plocka? A
moze Panu Kruszewskiemu tez to przeszkadza?
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Zbigniew Kruszewski - przegrał IP: *.wirba.net / 195.116.157.* 28.09.05, 13:10

      • Gość: stolec Re: Zbigniew Kruszewski - przegrał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 13:12
        A Kolczyński płacze, że się jego przyjaciel nie dostał do senatu
      • Gość: poinformowany Re: Zbigniew Kruszewski - przegrał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 19:45
        dziwię się gazecie ze z kimś takim jak Kruchy w ogóle rozmawia. Doktorat kupił
        na Litwie, tzn. w ZSRR, a teraz wielkim profesorem się mianował! A może by tak
        gazeta zainteresowała się jak dostał teren jednostki wojskowej za 1 złotówkę od
        kolegów z PZPR?
        • Gość: SLD Re: Zbigniew Kruszewski - przegrał IP: 80.51.246.* 28.09.05, 20:24
          No nie doktorat ,to zrobił gniotąc glebę w PW w Płocku.Wartośc naukawa!.
          Re-..habilitację ,to jak mówią kupił sobie na Litwie!
        • Gość: lepiej poinformowa Re: Zbigniew Kruszewski - przegrał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:23
          Jesteś kiepsko poinformowany. Nie doktorat, a habilitację, nie kupił, a
          obronił, nie mianował się profesorem, tylko został mianowany przez Senat
          uczelni, nie dostał terenu, tylko kupił (nie sam, a ze wspólnikami) za cenę
          rynkową. Reszta się zgadza.
      • Gość: palik Re: Zbigniew Kruszewski - przegrał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:36
        Ludkowie skad w was taka nienawiść i sklonnośc do kłamliwego opluwania
        człowieka. Zróbcie w zyciu choc cząstkę tego co Kruchy
    • Gość: Włodkowic Re: Zbigniew Kruszewski - przegrał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:13
      Pan Kruszewski określił swoje dwie kadencje jako fajną przygodę. Dla frajdy to
      można sobie połazić po górach albo wyjechać na ryby. W takim pojmowaniu
      polityki tkwi dramat Polski. Z drugiej strony to może i lepiej dla szkoły.
      Kiedy panie kanclerzu ukróci pan wybryki swoich dwóch asów- p. Wołyniaka i p.
      Żabowskiego. W szkole przydałoby się więcej pionów, a mniej figur.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka