Dodaj do ulubionych

regulamin forum

IP: *.068.c70.petrotel.pl 26.02.10, 14:03
Żaden z punktów regulaminu forum nie został przeze mnie naruszony, mimo to moje wypowiedzi są kasowane.
oto te punkty regulaminu:

4
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Gazeta.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
5
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Gazeta.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.
6
Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Gazeta.pl przekazów reklamowych.

To z powodu "widzimisię" pani moderatorki moje wypowiedzi są kasowane!
Obserwuj wątek
    • maja11-25 do moderatorki tego forum 26.02.10, 17:48
      bardzo bym chciala zeby ktos zainteresowal sie tym co
      pisza ; lena36 ,jadzia no i maciej zwany jajcem te osoby
      pewno nic nie maja wspolnego z rodzicielstwem a obraja w
      sposob chamski i arogancki inne mamy.Prosze o usuwanie
      ich postow dziekuje
    • maciek.zwany.jajem Re: regulamin forum 26.02.10, 18:52
      Twoje posty zostały usunięte z tego względu że łamałaś regulamin. Pisząc że pewna osoba z tego forum jest kochanką tego czy owego. Dopóki nie przestaniesz tak się zachowywać, twoje wątki będą kasowane stanowczo. Kropka.
    • mika_p Re: regulamin forum 26.02.10, 21:53
      Hurtem odpowiadam.

Gość portalu: mama napisał(a):
      > najlepiej, miko_p skasuj całe forum a nie poszczególne wypowiedzi...

Forum nie jest prywatne, tylko redakcyjne. Było prywatne, ale ponieważ
      założycielka zniknęła z portalu, zgodnie z regulaminem administracja forum je
      przysposobiła.
      Dostałam je pod opiekę, ale moderatora można rozliczyć z działań. Właściwy adres
      to forum@agora.pl albo forum o moderacji:
      forum.gazeta.pl/forum/f,654,O_moderacji.html
      maja11-25 napisała:

> bardzo bym chciala zeby ktos zainteresowal sie tym co
      > pisza ; lena36 ,jadzia no i maciej zwany jajcem

Interesuję się. Czytam. Reaguję. Nie zawsze od razu, bo nie tylko to forum ma
      pod opieką i nie tylko opieką nad forami zajmuję się w internecie, i jeszcze mam
      życie poza internetem.

> te osoby pewno nic nie maja wspolnego z rodzicielstwem

Nie mnie to oceniac ani weryfikować.

> a obraja w sposob chamski i arogancki inne mamy.

Chamstwo staram się wycinać. Ale widać mam za wysoki próg wrażliwości i
      odpuszczam te rzeczy, które tobie nie pasują. Jeśli masz inne zdanie - patrz
      wyżej, podałam metody kontaktu z administracją: poszczególne posty nalezy
      zglaszać mailem, ogólna dyskusja o stylu moderacji może toczyć się na właściwym
      forum.

> Prosze o usuwanie ich postow dziekuje

Nie usuwa się postów tylko dlatego, że pisze je konkretny nick.
      Ale podam ci prosty sposób, jak o 33,3% zmniejszyć uciążliwość czytania forum.
      Maciek pisze jako zalogowany. Ty też korzystaj z forum tylko jako zalogowana. W
      ustawieniach forum możesz ustawić sobie nicki nieprzyjaciół i wybrać opcję,
      dzięki której nie będziesz ich widzieć.

maciek.zwany.jajem - wypowiadasz się bardzo kategorycznie w sprawach
      moderacyjnych. Gdyż?
      • maciek.zwany.jajem Re: regulamin forum 26.02.10, 22:03
        mika_p napisała:

> maciek.zwany.jajem - wypowiadasz się bardzo kategorycznie w sprawach moderacyjnych. Gdyż?

Odpowiedź jest w mojej sygnaturce ;-) Te panie którym nie pasuje forum, które zamiast jajo piszą jajco [swoją drogą to zabawne ;-)], próbowały założyć swoje forum, jak widać bez skutku. Myślę, że to niepowodzenie tłumaczy próby narzucania przez nie zasad tutaj. Na to zgody nie ma i tyle.
        Podsumowując: gdyż korzystam ze swych uprawnień. :-)
        pozdrawiam
        • maciek.zwany.jajem Re: regulamin forum 26.02.10, 22:07
          Gość portalu: green napisał(a):

> To ciekawe, dlaczego mój wczorajszy wątek został skasowany... (tak, tak, wiem,
          > nikt mi tu nie odpowie ...)

Ile razy trzeba pisać że wątki są kasowane za łamanie regulaminu? 10? 100? 1000?
            • maciek.zwany.jajem Re: regulamin forum 26.02.10, 22:40

> Najprawdopodobniej tamten wątek skasowano, bo to ty złamałeś tam regulamin
              > odpowiadając w niewłaściwy (a właściwy dla siebie) sposób :-P

Tak to sobie tłumacz ;-)))
          • maja11-25 Re: regulamin forum 26.02.10, 22:29
            dziekuje za reakcje ale wchodzic tu nie mam zamiaru
            poniewaz ja nikogo nie obrazalam [ napisalam jajco zamiast
            jajo pomylilam sie ].Pomylki sie zdarzaja to jest forum
            na ktorym jakas kultura powinna byc ale pewne osoby jej
            nie maja i ciesza sie jak powyzywaja .Maciej zwany
            jajem ,jadzia i lena36
            • maciek.zwany.jajem Re: regulamin forum 26.02.10, 22:44
              maja11-25 napisała:

> ale pewne osoby jej
              > nie maja i ciesza sie jak powyzywaja .Maciej zwany
              > jajem ,jadzia i lena36

Miałem wyciąć twój wpis, ale ujęłaś mnie kłamstwem o pomyłce [swoją drogą nieładnie jak na absolwentkę pedagogiki]. Nie masz najmniejszego pojęcia o mojej kulturze, a mimo to próbujesz wciskać kit. Druga brednia to o 'cieszeniu się'.
              Przerażające, że przy takim sposobie myślenia masz czelność pisać...
            • lena-36 Re: regulamin forum 26.02.10, 22:48
              maja11-25 napisała:

> ciesza sie jak powyzywaja .Maciej zwany
              > jajem ,jadzia i lena36

W którym poście ciebie bądź kogo innego wyzwałam???? Zapoznaj się dokładnie z tym co piszę zanim powtórnie wymienisz mój nick w swoim poście.
        • mika_p Re: regulamin forum 26.02.10, 23:15
          > Mika, mam pytanie czy faktycznie na tym forum tylko Ty możesz usuwać posty,
          > czy oprócz Ciebie może to robić ktoś jeszcze?

Oprócz mnie, zawsze może to zrobić administrator zawodowy, w reakcji na mail,
          klikanie w kosz, albo losowo kontrolując fora.
          • Gość: mama Re: regulamin forum IP: *.068.c70.petrotel.pl 26.02.10, 23:56
            Miko a czemu moje posty zostały skasowane pozatym, że złamałam regulamin?? rozumiem, że robi to maciuś... jasno, i Ty i on daliście to do zrozumienia...
            ciekawe, że ja pisząc że ktos powinien udać się na terapię bo ma problemy - kogoś obrażam... a już osoba, która nazywa seks pukankiem czy stukankiem i pisze, o rozlazłych czy napasionych mamach wokół - nikogo nie obraża... Dodam, że te komentarze znalazły się w watku (o fitnes), który założyłam i mnie osobiście urażały... de facto nie obraziły mnie dawane rady ale nie odpowiada mi język i słownictwo jakim były one udzielane...
            Proszę również o zwrócenie uwagi na wypowiezi jadzi... np. w temacie co podawać na śniadanie rocznemu dziecku, czy też właśnie w wątku o fitnes... większość wypowiedzi jadzi zahacza o sprawy intymne, ok, może tak pisać jak ma takie skojarzenia, tylko dlaczego jest to nie na temat i w sposób nieładny, upokarzający itp???

nie miałam zamiaru ani nikogo obrażać ani wywoływać jakiejkolwiek wojny.... wypowiedzi niektórych osób są ani ładne ani smaczne.... i to chciałam wszystkim uświadomić.
            • mika_p Re: regulamin forum 27.02.10, 00:23
              Administracja zawodowa portalu wypowiada się oficjalnie, mając nicki w kolorze
              pomarańczowym. AESi, czyli moderatorzy wyłonieni spośród użytkowników,
              wypowiadają się w sprawach portalu, mając nicki w kolorze czerwonym. Nick
              moderatora jest w czołówce forum.

Kwestia smaku jest kwestią dyskusyjną, jak wiesz. Dopóki coś jest tylko
              niesmaczne, a nie wulgarne, nie kwalifikuje się do wycięcia. Natomiast atak
              personalny tak.
              Jeśli chodzi o rozlazłe mamy, to zapraszam na eDziecko do jakiejkolwiek dyskusji
              o publicznym karmieniu piersią, danonkach czy kolczykach u niemowląt - ja też
              jestem eDzieckowa i w ścisłym kontakcie z innymi moderatorkami. Fakt, że
              dyskusja jest nieprzyjemna, nie jest podstawą do usuwania postów. Dopóki jest to
              dyskusja merytoryczna.
              • Gość: green Re: regulamin forum IP: *.110.c68.petrotel.pl 27.02.10, 07:13
                No właśnie, dopóki jest to dyskusja merytoryczna. Jeśli uważasz mika, że
                "wcinki" jadzi to polemika merytoryczna to naprawdę Ci się dziwię. Zauważ, że
                przez jej komentarze, powtarzające się te same teksty, wątki nagle się urywają.
                Bo "dyskutowanie " z tą osobą może być tylko żenujące.
                Przytaczasz eDziecko, zajrzyj na emama, owszem czasem iskrzy, ale wszystko na
                poziomie.

Mika, zauważ, że takich uwag jak mamy (autorki niniejszego wątku) już kilka
                wcześniej było, ale reakcji ze strony moderatorów/opiekunów żadnej. Tu nie
                chodzi o to żeby komuś dokopać, ale właśnie o to, żeby na forum zrobiło się
                fajniej, przyjemniej, żeby nasze rozmowy się rozwijały, a nie ucinały.

Jeśli chodzi o wycinanie postów przez Maćka. Wybacz Maciek, ale musisz być
                bardzo drażliwy na swoim punkcie. Dwukrotnie usunąłeś moje posty skierowane do
                Ciebie i to w tempie błyskawicznym. A były to tylko wypowiedzi wskazujące Twoją
                pomyłkę (no cóż, przecież i Maciek-jajo może się pomylić :-) ) i małe
                zagmatwanie w wypowiedzi (zaznaczam, że zrobiłam to bez obrażania ;-) ) Po kilku
                chwilach ani Twoich, ani moich postów nie było. No, ale rozumiem, mężczyzna w
                gronie kobiet może czuć się niezręcznie, szczególnie, gdy wytyka mu się jakiś błąd.
              • Gość: mama Re: regulamin forum IP: *.032.c76.petrotel.pl 27.02.10, 11:54
                Dobrze Maciusiu, zanim zacznę uświadamiać innych zacznę od siebie... to chyba najlepsza rada jaką mi dałeś... a więc rezygnuję z uczestnictwa tego forum, z czytania, komentowania i a przede wszystkim z proszenia o rade czy pomoc... Byłam przekonana, że forum dla mam właśnie do tego służy, do wymiany poglądów na temat wychowywania dzieci, do tego aby w razie potrzeby uzyskać pomoc czy dostać fajną radę... Niestety pomyliłam się, forum służy do obrażania innych, do wbijania szpili, do niesmacznych komentarzy i do obrzucania się błotem... To przykre... Jestem już uświadomiona i właśnie uświadamiam innych: mamy dajcie sobie spokój z tym forum, szkoda czasu i energi a przedw wszystkim zdrowia ... Mam nadzieję, że to forum zniknie !
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka