IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.06, 11:48
Skandal!!!!!!!!!! szkola nie odda mi dzis matury bo niezdazy?smieszne! jakos w
calej polsce zdaza tylko jagioellonka niezdazy!!!!!!!!!!!!!!!!skandal!czy ktos
wie ile stresu nas kosztuje czekanie na te wynikio?i ze uczelnie maja
terminy?inne szkoly w plocku oddadza dzis! wszystkim! zaluje ze 3 lata sie
meczylem w tej chorej szkole!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: mała Re: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.06, 12:50
      a jak w ogóle wypadły matury w jagiellonce???
      • Gość: aaa Re: m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.06, 15:00
        sądząc po wypowiedzi pisemnej tegorocznej maturzystki to powinno być kiepsko,
        nie z czasownikami razem, to podstawowa zasada pisowni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka