Gość: maturzysta
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.07.06, 11:48
Skandal!!!!!!!!!! szkola nie odda mi dzis matury bo niezdazy?smieszne! jakos w
calej polsce zdaza tylko jagioellonka niezdazy!!!!!!!!!!!!!!!!skandal!czy ktos
wie ile stresu nas kosztuje czekanie na te wynikio?i ze uczelnie maja
terminy?inne szkoly w plocku oddadza dzis! wszystkim! zaluje ze 3 lata sie
meczylem w tej chorej szkole!!!!!!!!!!!!!!!