Dodaj do ulubionych

Dziś ORLEN rozniesie Widzew !!!

IP: *.chello.pl 10.11.01, 16:20
Tylko ORLEN SSA PŁOCK !!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kibic Re: ORLEN wygrał 3:2 IP: *.chello.pl 10.11.01, 23:00
      Gość portalu: Kibic napisał(a):

      > Tylko ORLEN SSA PŁOCK !!!!!!!!!

      Tylko 3:2, ale gralismy w dziesiatkę i kibice ORLENU odpalili ekstra race !!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka