Gość: Kibic IP: *.chello.pl 10.11.01, 16:20 Tylko ORLEN SSA PŁOCK !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kibic Re: ORLEN wygrał 3:2 IP: *.chello.pl 10.11.01, 23:00 Gość portalu: Kibic napisał(a): > Tylko ORLEN SSA PŁOCK !!!!!!!!! Tylko 3:2, ale gralismy w dziesiatkę i kibice ORLENU odpalili ekstra race !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś