Dodaj do ulubionych

-Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem

05.10.08, 20:03
Przestańcie wreszcie używać określenia "drużyna aspirująca do gry w
ekstraklasie" nie była, nie jest i nie będzie z tym składem to
drużyna, która może walczyć o ekstraklase. Pisałem już wcześniej
Widzew, Zagłębie, Podbeskidzie. Miałem nadzieję, że powalczą o 3, 4
miejsce, ale najwyraźniej stare zwyczaje wróciły. Zawodnicy jak
poczki w maślie, nic im się nie dzieje za porażki, a trener przed
sezonem zakłada, że będzie ciężko awansować, no to jak im ma się
chcieć grać.

Trzeba wymienić najpierw zarząd na ludzi spoza Płocka i trenera,
który jeszcze ta zgniła atmosferą nie przesiąkł, o piłkarzach już
nie mówiąc.

Szkoda tylko kibiców....
Obserwuj wątek
    • Gość: e3e Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.c158.petrotel.pl 05.10.08, 20:12
      zenada, szkoda kibicow ale ich i tak jest garstka, i sie nie dziwie
      • Gość: kibol ;-) Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.08, 20:27
        Piszcie o chuliganach dalej. To oni są wszyskiemu winni.
    • Gość: liso6 -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.028.c95.petrotel.pl 05.10.08, 20:34
      Nie piszcie o nich Mafciarze!!! Na następnym meczu przewiduję 100!!!!!! najwierniejszych fanatyków! I myślę że GW ma w tym spooory udział.
      • Gość: liso6 Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.028.c95.petrotel.pl 05.10.08, 20:36
        sorki Nafciarze
    • Gość: xxx Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.08, 20:36
      szkoda kogo? kibiców? a to Wisła ma takowych?
      no dobra,jest ich może 500.nie mówię o widzach tylko prawdziwych kibicach. 500
      to max. wybacz ale dla takiej garstki nie warto robić extraklasy,nawet 1 ligi
      chyba nie(Zawisza,Pogoń-takim klubom się to należy).W Zabrzu jak ch...a grali to
      na mecze przychodziło po 15 tys ludzi.mimo nędzy na boisku przychodzili i
      przychodzą nadal. W Płocku nigdy tak nie było,nie jest i nigdy tak nie będzie.
      Im wcześniej to zrozumiecie i się z tym pogodzicie tym lepiej!
      • Gość: liso6 Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.028.c95.petrotel.pl 05.10.08, 20:38
        > szkoda kogo? kibiców? a to Wisła ma takowych?
        > no dobra,jest ich może 500.nie mówię o widzach tylko prawdziwych kibicach. 500
        > to max. wybacz ale dla takiej garstki nie warto robić extraklasy,nawet 1 ligi
        > chyba nie(Zawisza,Pogoń-takim klubom się to należy).W Zabrzu jak ch...a grali t
        > o
        > na mecze przychodziło po 15 tys ludzi.mimo nędzy na boisku przychodzili i
        > przychodzą nadal. W Płocku nigdy tak nie było,nie jest i nigdy tak nie będzie.
        > Im wcześniej to zrozumiecie i się z tym pogodzicie tym lepiej!

        No to Ci przypomnę Petrochemia - Stomil - Widzów 18 tysięcy!!!
        • Gość: xxx Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.08, 20:49
          to było trzynaście lat temu.co jest teraz? rozumiem,chujowi działacze,ogólna
          nędza ale gdyby Wisła miała prawdziwych kibiców,zapełniliby ten stadion właśnie
          po to żeby pokazać tym działaczom jak bardzo są ch...owi.w tym mieście rzesza 15
          tys kibiców zmieniłaby każdy zarząd,wyjebałaby każdego trenera a każdy nędzny
          grajek zesrałby się pod siebie ze strachu na myśl o wypiciu choćby małego piwa
          na mieście.ale nie,lepiej siedzieć w domu i pie...ć głupoty jak to jest źle i
          samemu nie zrobić absolutnie nic żeby poprawić ten stan rzeczy.ZARZĄD
          WYPIE...Ć!!!!!!
          • Gość: WISLA_MOJ_KLUB Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: 198.28.92.* 05.10.08, 21:53
            Zgadzam sie w 100%.
          • Gość: vv Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.018.c92.petrotel.pl 06.10.08, 23:05
            W Poznaniu w latach 94-95 przychodzilo na mecze po 2000-4000 i co ?
      • Gość: jaculski Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.mia.three.co.uk 06.10.08, 14:10
        Petrochemia-Szombierki (ostatni mecz w II lidze-feta z okazji
        historycznego awansu do I ligi) wg oficjalnych danych 18/19.000
        ludzi, stan faktyczny oceniam na wiecej. Swojego czasu W-wa, Zabrze
        i kazde inne miasto zazdroscic moglo frekwencji. Ta nie schodzila
        ponizej 8.000, wiec nie wypisuj farmazonow jesli nie masz pojecia o
        czyms!

        Terazniejsza ilosc widzow jest efektem notorycznego niszczenia
        klubu, olewania fanow i ukladow. Nie podobal sie Kasalik...polecial,
        nie podobal sie Dmo...polecial. Teraz Sir Kubera i Mr Matusiak
        dopelniaja dziela. Jabluszko nie jest zlym trenerem ale w takiej
        sytuacji nic nie mozna zrobic.

        !!FORZA NAFCIARZE!!
    • Gość: Jacek -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.180.c94.petrotel.pl 05.10.08, 21:13
      Zachowanie Grzeszczyka kardynalne. Ten palec co pokazał kibicom
      oznacza jedno dla niego już tu nie ma miejca. Niech stąd idzie, bez
      z niego czy z nim tez przegrywamy. A co do taktyki to Panie
      Jabłoński na ostatnią druzyne z 1 napastkiem???? To na widzew moze z
      10 obrońcami!!!
      • Gość: ja* Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.08, 23:27
        grzeszczyk dobry jest :D:D:D
    • Gość: Matti -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.190.c80.petrotel.pl 05.10.08, 21:20
      Cóż, pisałem na forum, że w tym sezonie, to pozostaje walka o
      utrzymanie a nie żaden awans. A kibiców jest coraz mniej, bo nie ma
      wyników, wszędzie tak się dzieje. Ja chodzę na Wisłę od 25 lat i
      będę chodził bez względu na wyniki, ale dużo więcej ludzi by
      przyszło, gdyby były zwycięstwa. Na Lecha, jak cieniował
      przychodziło kilka tysięcy ludzi, a teraz... Zabrze akurat stanowi
      wyjątek od reguły.
      • Gość: zks Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.104.c82.petrotel.pl 05.10.08, 21:28
        w zabrzu chodzilo ze 3 kola az zrobili bilety po 5 zl na stadionie kumaci zrobili atmofere i ludzie dla samej atmosfery chodza do dzis
        my mieslmy taka szanse w poprzedniej rundzie jak na poczatku po 7-8 tysiecy ale atmosfera na tamych meczach to bylo dno i ludzie sie zniechiecili
      • Gość: debesciak Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: 212.160.172.* 06.10.08, 09:30
        bo wynik ważny jest w 50%. właśnie Lech jest tego przykładem. Nie
        było wyników i stadion był pełny. TO od ludzi zależy, zarządu,
        strategii, pomysłu itd
    • Gość: WTM Grzeszczyk IP: *.104.c82.petrotel.pl 05.10.08, 21:30
      temu pajacowi kibice dali szanse mimo jego lekko mowiac "chamskich" wywiadow w ktorych oczernial Wisłe i Płock nie sadzac ze kiedykolwiek wroci na Lukasiewicza, ale teraz przegial pale
      • Gość: jack Re: Grzeszczyk IP: *.093.c93.petrotel.pl 06.10.08, 08:42

        Grzeszczyk amatorze i świnio. Dla ciebie w tej drużynie nie ma już
        miejsca. Na stadion Wisełki to ty jedynie wejdziesz w roli
        porządkowego, a w okolice murawy podejdziesz tylko piłki podawać.
        Dla takich piłkarzyn jak ty w NASZEJ Wisełce miejsca nie ma. Pakuj
        się w drogę powrotną. Mam nadzieje ze pseudo zarząd odpowiednio cie
        potraktuje.
        Gwiazda k..wa sie znalazła.
        • Gość: XYZ Re: Grzeszczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 09:12
          POPIERAM. Ty chłopie to już nie przychodź na stadion na treningi. Jak ktoś nie
          potrafi zachować się na boisku jak zawodowiec w I lidze to zapłata jest tylko
          jedna. DYSKWALIFIKACJA .
    • Gość: kamil92 -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.109.c66.petrotel.pl 05.10.08, 21:30
      Mówcie sobie co chcecie.Ja wierze w ten zespół, Pan Jabłoński jest fachowcem
      tylko nasi piłkarze sa mało zmotywowani.Wierze, ze gdyby mieli motywacje
      moglibysmy byc w chwili obecnej w pierwszej trojce.
      Rzeczywiscie zarzad do wymiany.Bo Pan Kubera po prostu sie na tym nie zna.
      Pozdrawiam
    • Gość: wilki -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.plock.mm.pl 05.10.08, 21:47
      Panie Jabko z jedną Gęsią w ataku u siebie z ZąBKAMI. Człowieku nie masz pomysłu
      na prowadzenie zespołu. Wypiepszyłeś chłopaków z Płocka z zespołu i znowu
      nasciągałeś złomu. CZEMU nie stawiasz na młodych zdolnych naszych wychowanków.
      Dmo, Gęsiora i Jelenia już nie ma a Ty nadal tkwisz w tamtych czasach. W
      przerwie znowu sciągniesz 6 patałachów PO CO. Daj szansę pracy młodszym masz
      jaja odejdz z Płocka nieudaczniku. Strateg i taktyk jak z koziej .......
      • Gość: r Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.104.c82.petrotel.pl 05.10.08, 22:02
        ojrzynski "piekne usta", jakolcewicz "nie wylewam za kolnierz" czy "strateg" csaplar lepsi co nie? ty widziales wszystkie mecze wisly pod wodza tamtych pozal sie boze trenerow i te pod wodza jabluszka?
        • Gość: marek20000 Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.c156.petrotel.pl 05.10.08, 22:06
          Jaki Zarząd taka drużyna i ,,,vice versa
          • Gość: dwq Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.166.c94.petrotel.pl 06.10.08, 10:53
            WIDZIALEM jAKOLCEWICZ MIAL DUZO LEPSZE NIZ JABKO TERAZ
      • Gość: fanik Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.08, 22:07
        całe zło to zgraja z imielnicy spod naku pis.Najpierw rozpieprzyli
        miasto Teraz dobijaja klub.Brak hali ,brak dzialaczy z prawdziwego
        zdarzenia,kompromitacja nożnych ,żenada recznych ....tylko ciagle
        zadowolony prezydent i jego pacholki z totalnym nieudacznikiem
        kubera i kilku pijakami powiekszajacymi rzesze pracownikow
        stadionu.Ludzie obudzcie sie.
    • Gość: jeden z 600 Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.c157.petrotel.pl 05.10.08, 22:08
      Mecz W Płocku a ostatnia drużyna w tabeli grała jak u siebie.Nasza druzyna chyba z pięc razy była na polu karnym rywali. Takiego dna to ja dawno nie widziałem.Zero ataku.Zero pomysłu. I jeszcze czerwona kartka za faul bez sensu.
    • Gość: bl4nk -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.08, 22:32
      KUBERA TY JEBANA TŁUSTA ŚWINIO ODEJDŹ OD TEGO KORYTA!!!
    • Gość: "wierny" kibic -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.plock.mm.pl 05.10.08, 22:51
      heh odejsc to powinii te grajki, akurat w tym momencie Kubera jest najmniej
      winien, bo nie on trenuje tych patalachow.
      • Gość: niko Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.080.c87.petrotel.pl 05.10.08, 23:06
        wiesz, jak to kiedyś ktoś mądrze powiedział: z gówna bata nie
        ukręcisz... i to chyba najlepszy komentarz do sobotniego meczu
    • Gość: Marcin -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.gprs.plus.pl 05.10.08, 23:08
      xxx, racja. Niestety, koło się zamyka, właściwie już się zamknęło...
      Jeśli na mecz przychodzi 500 osób, piłkarze wiedzą, że nie mają dla
      kogo grać. Jedno wielkie dziadostwo. Zero ambicji. Zero woli walki.
      Totalne olewactwo. Pamiętam czasy 15-18 tysięcznej widowni. Wszyscy
      zap... aż miło było patrzeć, nikt na stadionie nie siedział jak na
      stypie, te kilkanaście tysięcy gardeł było faktycznym dwunastym
      zawodnikiem. A co sobie myśli taki "piłkarz" kiedy przychodzi grać
      mu przy pustym stadionie? Dla kogo on ma grać? Tylko jak tu mają być
      teraz pełne trybuny?.....
      • Gość: kibiccc Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.08, 23:29
        niech gra kur... dla siebie i własnej ambicji jeśli takiej nie ma to gów... nie
        sportowiec z niego a niestety większość jest takich kopaczy
      • Gość: sarki Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.c158.petrotel.pl 06.10.08, 04:06
        dla wlasnej ambicji zeby byc dobrym i zajsc jeszcze wyzej dla
        pieniadzy wiekszych lepsza gra lepsza placa, nie grzeszysz mysleniem
    • Gość: kibol -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 00:40
      Na boisku ganiało 11 bałwanów nie znających podstawowych zasad piłki
      nożnej .W tej sytuacji nawet cudotwórca/trener/nic nie osiągnie z
      takimi imbecylami piłkarskimi.
      Myślę że Zarząd powinien tym kibicom co przychodzą na mech wpuszczać
      za darmo z serwowaniem gorącej kiełbaski.
      • Gość: laguna Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.037.c91.petrotel.pl 06.10.08, 07:17
        Brak twardej reki nad tymi pseudo piłkarzami i tyle więc
        odpowiedzcie sobie sami na pytanie gdzie tkwi problem a co do
        frekfencji to w Płocku kibiców jest wielu napewno jestesmy w stanie
        zapełnić nawet cały stadion tylko potrzebne wyniki i tyle a nie ja
        mam się zastanawiac czy z Dolcanem zrobją jakąs akcję czy nie a co
        do Grzeszczyka to zachowanie ponirzej krytyki małolat a wielka
        gwiazda i każdy z tych pseudo grajków tak samo się zachowuje
        popatrzcie w miescie jak chodzą gwiazdy i tyle oni za to biora
        pieniądze i to nie małe więc trzeba od nich wymagac i to nie mała
        chociarz ambicji nazwiska nie grają pozdrowienia dla prawdziwych
        kibiców
      • Gość: z płocka Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: 80.48.4.* 06.10.08, 16:29
        tak jest
    • Gość: Iza G. -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.065.c90.petrotel.pl 06.10.08, 07:16
      Nie no Grzeszczyk musi zostać !!! Dobry jest w .... łóżku.Lepszy niż
      mój facet.A i palec ma na swoim miejscu....
    • Gość: xyz -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.227.c94.petrotel.pl 06.10.08, 07:40
      Zgadzam sie z laguna i dodam tylko dopuki benda zaklady
      bugmacherskie to zawsze bedzie taka gra, czy ktoś o tym
      pomyslal .Grali w nich zawodnicy i grają ,stąd takie wyniki .
    • Gość: My Blood Wróżka Zębówka i pseudo trener.... IP: *.128.c87.petrotel.pl 06.10.08, 07:58
      Niedługo dopadnie mnie znowu jesienna depresja, przede wszystkim
      dlatego, ze:
      po pierwsze primo - dzięki trenerowi a raczeju pseudotrenerowi,
      który do walki z ostatnią drużyną w tabeli na swoim boisku wystawia
      drużynę z jednym napastnikiem z przodu. Wypowiadałem się tutaj
      niejednokrotnie na tym forum i jak narazie wynika, ze co do tego
      PANA się jednak nie mylę. Miał swoje 5 minut, bo miał zawodników,
      którzy potrafili ukręcić bat nawet z gówna, dlatego kiedys przez
      moment mu szło w Płocku. Ale teraz nie ma już zawodników pokroju
      Jeleń, Gęsior czy Romuzga i juz wyników takich nie będzie. No bo i z
      kim? Gęsla, Gregorek, Grzeszczyk, Chwastek, Majkowski, Wyszogrodzki
      to nie są piłkarze z górnej półki. Swoja drogą jakim sposobem w
      Płocku znaleźli się np. Chwastek czy Wyszogrodzki jest dla mnie
      wielką tajemnicą. Przecież trener musiał się podpisać pod tymi
      transferami!!!
      - po drugie primo - piłkarze wykonują swoją pracę, więc argument, ze
      nie grają bo nie ma kibiców, to argument jakiegoś niezbyt
      rozwiniętego intelektualnie dziecka. Bywa i tak!! Jako zawodowcy
      powinni grać do ostatnich sił w nogach a nie kopać piłkę na poziomie
      A-klasy!! Nie ma wyników... to albo dać im pensję po 800 zł na
      miesiac albo dać im łopaty i niech codziennie od 7 do 15 ręcznie
      kopią miejsce pod fundamenty pod halę sportową a po 18 na dwie
      godzinki na trening.
      - po trzecie primo - pozdrawiam pana Matusiaka - z takimi ludźmi nic
      nie zwojujemy nawet w II lidze (o I lidze i ekstraklasie nie
      wspomnę!!!), ale jest promyk nadzieji, ze z Łodzi (SMS) przyjdzie
      jeszcze z 20 piłkarzy i z nich Jabłoński wystawi zawodową jedenastkę
      hehehehe

      A na koniec malutki apel do kilku piłkarzy: Gregorek, Kowalski,
      Grzeszczyk, Chwastek, Wyszogrodzki - spakujcie sie już dzisiaj i
      spadajcie... bynajmniej ja po was płakać nie będę!!
    • Gość: tombi -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.009.c88.petrotel.pl 06.10.08, 08:52
      Nadają się do grania hehe ,,Może w Fifa ale na playstation ,,Szkoda słow
      PATAŁACHY ...
      • Gość: XYZ Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 09:08
        Płakać się chce widząc to wszystko. Nożni DNO ręczni DNO. Czy zarząd i sztab
        szkoleniowy ORAZ większość grajków czyta wpisy najwierniejszych kibiców którzy
        jeszcze zostali. Jeżeli tak TO JAK MACIE PANOWIE ODROBINĘ HONORU I AMBICJI TO
        JUŻ WAS NIE POWINNO BYĆ W TY KLUBIE. A "Grzeszczyk" powinie zostać zawieszony w
        prawach zawodnika na 2-3 lata żeby to była przestroga dla innych grajków -
        patałachów jak nie wolno traktować kibiców. Debili trzeba tępić za wszelką
        cenę.Panie PREZYDENCIE ZRóB PAN W KOńCU PORZąDEK Z TYM KLUBEM.
        • Gość: zks Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.152.c81.petrotel.pl 06.10.08, 15:03
          zapewniam cie ze klub czyta wpisy kibicow, ale nie tutaj tylko na forum www.wisla.plocman.net/forum/
    • Gość: SuchY -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 10:14
      Grzeszczyk, chyba szykuje Ci sie wpier.ol na miescie, tak slyszalem.
      Wyjazd z Płocka bedzie chyba najlepszym rozwiazaniem.
    • Gość: ja -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.tomaszow.mm.pl 06.10.08, 10:28
      hehe jak was na mecze przychodzi po 600 albo 1000 to i tak bobrze.
      • Gość: czesio Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 14:47
        Grzeszczyk,siedzialem na krytej a ty pokazałeś faka w tamtym
        kierunku..........Poczułem sie urażony,wiec musze coś z tym
        zrobić...Wyzywam cie na pojedynek,w samo poludnie,na srodku
        tumskiej,jutro........
        p.s niestety dla ciebie świnio takich jak ja bedzie jeszcze
        kilkudziesieci ,jak myślę.... :-) .pozdrawiam i ....wracaj pod
        kamień spod którego wylazłeś!
    • Gość: Kibic Wisły Łukasz "Gwiazdor" Grzeszczyk IP: *.152.c81.petrotel.pl 06.10.08, 15:07
      Proponuje zrobić protest, jeśli klub nie przeprosi kibiców, którzy jeszcze chodza na mecze za zachowanie poniżej wszelkiej krytyki pana Grzeszczyka to na następny mecz nie idziemy lub jeśli ktoś ewentualnie jest już od Wisły uzależniony to żeby np wszyscy usiedli na jednym sektorze czy coś w tym stylu. Poczułem sie jakby ktoś mi napluł w twarz, gdy siedzę sobie na trybunie gdzie dawniej był młyn a ten "zawodnik" pokazuje mi środkowy palec, mimo że od lat chodzę na stadion i nigdy bezpodstawnie nie narzekałem na nawet takie gwiazdy jak Podbrozny czy Gregorek.
      • Gość: W.GUN'02 Re: Łukasz "Gwiazdor" Grzeszczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 17:03
        Najbardziej obiektywne spojrzenie na ostatnie wydarzenia
        WWW.NAFCIARZE.NET !
    • Gość: roman -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.193.c81.petrotel.pl 06.10.08, 19:58
      Panowie to jest przykład jak z Klubu ktory walczył o Puchary wygrał PP
      doprowadzic do jego ,, upadku ,, Ryba sie psuje zawsze od głowy i tu jest
      problem !! Nam potrzeba prezesa ktory powie Stop Dziadostwu ,bo to co jest teraz
      w klubie i co sie dzieje pod wzgledem sportowym w obsekcjach istny szok !!!
      Piszecie o kibicach aby przychodzili na mecze ale ... nie zawsze sie wygrywa
      nie zawsze sa sukcesy ale ile mozna ? kibic ma przyjsc na mecz zobaczyc jak sie
      piłkarzyki meczą z ostatnią druzyną w lidze , przegrywają robią w meczu 4 akcje
      i jeszcze pokazują faka do kibiców za jedyne 18 zł ??

      to ja za takie widoki dziekuje od dzis !!

      to pisał kibic co od 15 lat na mecze Wisły chodził !!!!



      • Gość: czesio Re: -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 22:29
        Proponuje jeszcze,by grzeszczyk pokazal faka grupie kibiców
        robiacych doping na naszym stadionie...Jak to przeżyje,niech uda sie
        na Legię pod żyletę i powtórzy swój wyczyn...W swoim turne z fakiem
        po Polsce proponuje mu
        jeszcze ...........................Poznań,Łódź,Gdynię,Kraków.........
        ......
    • Gość: antyfutbolista -Wisła sięga dna i przegrywa ze słabym Dolcanem IP: 212.160.172.* 07.10.08, 07:45
      Brawo Wisła! Oby tak dalej!! Jeszcze parę przegranych meczy i druga
      liga powita:) To najlepsze miejsce dla Was.
      Grzeszczyk zachował się źle, ale co mu się dziwić, jak pewnie dostał
      z trybun parę krótkich, to chłopak nie wytrzymał.
      Ja się dziwię, że w ogóle ktoś chodzi na te mecze. Na następnym
      frekwencja będzie rodem z okręgówki: Max 55 osób.
      Wisła Płock - sekcja piłki nożnej = fatalna promocja miasta w Polsce.
    • Gość: FAN ...przegrywa ze słabym Dolcanem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 11:11
      ..no żeby z Dolcanem dostać w ząbki...
      • hrabiapotocki Re: ...przegrywa ze słabym Dolcanem 08.10.08, 13:29
        Cóż. Widocznie jeszcze nie doszli do siebie po świnoujskim tornado.
        Ale zgadzan się co do atmosfery w klubie. Obrażanie kibiców
        ("kibiców" - jak mówi o nich tzw. prezesiunio Kuberone), udawanie że
        nic się nie stało to już więcej niż dno. To totalna kradzież dna. I
        przykład, jak grupa "chłopców z piaskownicy" potrafi w szybkim
        czasie totalnie zniszczyc wieloletni dorobek i TRADYCJE klubu. Może
        zamiast obrażać się na KLUB, postąpić jak hiszpańscy "torcidos" i na
        każdym meczcu machać białymi chusteczkami w kierunku Miluszenki i
        jego mianowańców? Może to pomoże piłkarzom, jak zobaczą, że KIBICE
        są z NIMI a nie z "Familią".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka