nowy1279
05.10.08, 20:03
Przestańcie wreszcie używać określenia "drużyna aspirująca do gry w
ekstraklasie" nie była, nie jest i nie będzie z tym składem to
drużyna, która może walczyć o ekstraklase. Pisałem już wcześniej
Widzew, Zagłębie, Podbeskidzie. Miałem nadzieję, że powalczą o 3, 4
miejsce, ale najwyraźniej stare zwyczaje wróciły. Zawodnicy jak
poczki w maślie, nic im się nie dzieje za porażki, a trener przed
sezonem zakłada, że będzie ciężko awansować, no to jak im ma się
chcieć grać.
Trzeba wymienić najpierw zarząd na ludzi spoza Płocka i trenera,
który jeszcze ta zgniła atmosferą nie przesiąkł, o piłkarzach już
nie mówiąc.
Szkoda tylko kibiców....