Dodaj do ulubionych

Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły

28.10.08, 00:36
Dzieci na patrona wybrały Dodę

Nic dziwnego. Ogłupianie Narodu trwa Dając ciągłą rozrywkę w postaci
telekwizów, teleturniejów, telenowel itd itd ... etc spowodowano że
zmieniły się wartości - najważniejsze jest - zabawa, piwo rozrywka

Taka Polska jakiej mlodzieży chowanie.
Obserwuj wątek
    • swan_ganz Odebrać tym dzieciakom prawa wyborcze... 28.10.08, 06:50
      normalne społeczeństwo musi się przecież bronić przed umysłowo
      sprawnymi inaczej.... Nie żebym od razu chciał ich izolować (niech
      sobie chodzą po wolności) ale profilaktycznie już dziś zabrałbym im
      prawo do decydowania o przyszłości narodu przy urnach :-)

      A tak na serio; kim są rodzice tych biednych dzieciaków i jakie są
      ich kwalifikacje do wychowywania swoich pociech skoro nie potrafili
      im wytłumaczyć kim jest Doda? Sądy Rodzinne powinny się nimi
      zainteresować bo zdaje się, że cała ta szkoła składa się tylko i
      wyłącznie z "dzieci ulicy"..... Trzeba im jakoś pomóc bo jak tylko
      pomyślę, że to właśnie pokolenie ma pracować na moją emeryturę to mi
      się włos jeży na głowie..
      • Gość: gosc Re: Odebrać tym dzieciakom prawa wyborcze... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.08, 07:46

        Prosze przeczytac artykuł i wieszać psy czy wylewać pomyja na
        dziennikarzy, którym z braku umiejętności zawodowych lekko się nudzi
        i nawet dzieciom nie odpuszczą.
    • Gość: Glacier Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły IP: *.c157.petrotel.pl 28.10.08, 07:01
      Blagam... czytaj ze zrozumieniem. Jedno.. JEDNO dziecko, nie DZIECI, tylko jedno
      dziecko stwierdziło, że chce aby patronem jego szkoły była DODA. Nie jestem
      fanem (zastrzegam) Pani Doroty, ale "tworzy" muzyke jak każdy inny. Gdyby jedno
      dziecko, 30 razy napisało, że chce aby patronem był zespół HEY, to szumu by
      takiego nie było.

      I na koniec.

      Dziecku się dziwisz, że ulega temu co w TV puszczają, a sam nie chcesz
      przeczytać prawdy tylko wyszukujesz różowych sensacji na różowy temat i różowo
      to opisujesz. NOOB!

      Pozdrawiam
    • pafni Doda nadaje się na patronke silikonu co najwyżej.. 28.10.08, 07:04
      • Gość: jacuś gdzieś na plotka.pl czytałem, że już nawet... IP: *.home.petroinform.com 28.10.08, 13:31
        nie rozpoznaje w jakim mieście jest. Żałosne!
    • Gość: niezdziwiony no comment... IP: *.teleton.pl 28.10.08, 07:07
    • ainipoajom [...] 28.10.08, 07:36
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: do Kiśniewskiego Re: Doda patronką? Super!!!!!!!!!!!!! IP: *.106.c95.petrotel.pl 28.10.08, 20:33
        Najlepiej,jak wszystko byłoby imienia pewnego Karola... Zwanego
        Jankiem....
    • koniu150 a powinno być jana pawła 2 28.10.08, 07:37
    • Gość: mic132 Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.08, 08:03
      U nas w gimnazjum to 1/3 słucha metalliki,1/3 Feel-a,ale jakoś jeszcze nikt nie
      wpadł na pomysł,żeby żeby ogłośić jednego z nich patronem
    • Gość: mikolaj Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły IP: *.241.c89.petrotel.pl 28.10.08, 08:13
      a ja uwazam ze niech sobie maja , kazdy ma takiego patrona na
      jakiego sobie zasluzyl , potem bedzie to mial w papierach , jak
      bedziemy zyc w takim systemie ze bedzie sie patrzylo kto co konczyl
      to takie dzieciaki beda skazane na posmiewisko i porazke na rynku
      pracy : na przyklad takie CV , ukonczyl szkole podstawowa im . Dody
      Rabczewskiej w Przasnyszu , Liceum Ogolnoksztalcace im. Tomasza Lisa
      w Wachocku i Wyzsza Szkole Umiejetnosci im.Mc Gyvera .Zycze sukcesow
      w pracy zawodowej i zyciu osobistym .
      • voxonline Re: Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoł 28.10.08, 20:33
        Gość portalu: mikolaj napisał(a):

        > a ja uwazam ze niech sobie maja , kazdy ma takiego patrona na
        > jakiego sobie zasluzyl , potem bedzie to mial w papierach , jak
        > bedziemy zyc w takim systemie ze bedzie sie patrzylo kto co
        konczyl
        > to takie dzieciaki beda skazane na posmiewisko i porazke na rynku
        > pracy : na przyklad takie CV , ukonczyl szkole podstawowa im .
        Dody
        > Rabczewskiej w Przasnyszu , Liceum Ogolnoksztalcace im. Tomasza
        Lisa
        > w Wachocku i Wyzsza Szkole Umiejetnosci im.Mc Gyvera .Zycze
        sukcesow
        > w pracy zawodowej i zyciu osobistym .

        Święta racja...
        SP im Dody Elektrody - znak czasu uśmiałem się i zapłakałem smutno...
    • Gość: Erlyk Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.10.08, 09:36
      Przecież to jest wszystko śmiechu warte. Jak nie umieją
      przeprowadzić sondy, to niech nie przeprowadzaja. Z powodzeniem
      mogliby zrobić wśród dzieci sondę. Czy chcą chodzić do szkoły, efekt
      byłby taki sam. A gdzie jest napisane lub są ograniczenia, aby jeden
      uczeń mógł podać tylko jednego kandydata. Nigdzie. To wrzócił
      trzydzieści, tak napewno dla żartu.
      To rada pedagogiczna powinna wystawić kandydatury i omówić je z
      dziećmi. A tak wystawili siebie i szkołę na pośmiewisko.
    • Gość: hi Włatcy móch, czyli demokracja w polskiej szkole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.08, 09:58
      Dzieci wypowiedzcie się kogo chcecie na patrona szkoły? Jana Pawła II, Lecha
      Wałęsę czy kogoś innego nieznanego, nieważnego byle kogo?

      Doooooddęęęęę - odpowiadają dzieci.

      To skandal!
      Jak one mogły nie wybrać Stalina? Gdzie byli rodzice! No gdzie wychowanie.
      Warcholstwo o poróbstwo, napewno to wybryk jednego chorego ucznia.

      Ach wy durnie........ człekokształtne.
      • Gość: zniesmaczony Re: Włatcy móch, czyli demokracja w polskiej szko IP: *.008.c85.petrotel.pl 28.10.08, 10:34
        Zastanawiam się kim jest dyrektor tej szkoły?????? Pomijając
        wiarę,chrześcijaństwo...-każdy ma prawo wierzyć lub nie-to jego
        osobista sprawa,ale jak można postawić w jednym rzędzie tak
        wielkiego człowieka -bo nim był,czy się komuś podoba,czy nie -taką
        zepsutą,pełną kontrowersji dziewuchą? Czy dyrektor tej szkoły
        chociaż troszeczkę myśli? Czego uczy małe dzieci ten "pedagog"?
        Obojętnie,czy to była "tylko"sąda",czy nie -już jednak dzieci
        dokunują wyboru.Nie ważne jest ilu uczniów zagłosowało,nawet jeśli
        to był tylko jeden.Chodzi o możliwość wyboru -a jakie zestawienie
        kandydatów?
        Wstyd za takiego dyrektora i całe ciało pedagogiczne
        • Gość: hi Re: Włatcy móch, czyli demokracja w polskiej szko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.08, 10:43
          to twoja wypowiedz jest niesmaczna

          powinienes wiedziec, ze wolnosc to wolnosc do dokonywania wyboru i
          szanuj cudzy wybor, jezeli chcesz by twoje wybory szanowali inni
        • Gość: religio zboki won Re: Włatcy móch, czyli demokracja w polskiej szko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.08, 18:25
          > wielkiego człowieka -bo nim był,czy się komuś podoba,czy nie

          tak, był wielki, szczególnie wzrostem
        • Gość: Water Proof Re: Włatcy móch, czyli demokracja w polskiej szko IP: *.icpnet.pl 29.10.08, 12:19
          Obojętnie,czy to była "tylko"sąda",czy nie -już jednak dzieci
          > dokunują wyboru.

          "sąda"? "dokunują"? Chyba czas wrócić do szkoły...
        • Gość: emmm Re: Włatcy móch, czyli demokracja w polskiej szko IP: *.torun.mm.pl 29.10.08, 13:05
          Otóż dyrektor tej szkoły jest porządnym człowiekiem z zasadami, jako jej absolwentka tej szkoły i mieszkanka tego miasta coś o tym wiem:)Gdybyś przeczytał dokładnie, to zauważyłbyś że to dzieci podawały propopzycje, nie rada pedagogiczna. A dyrektor odpowiedział po prostu na nachalne pytania dziennikarzy robiących sensację z niczego. Szkoda tylko że lokalne media nie potrafią w inny sposób promować naszego regionu. Pozdrawiam.
    • janus-z333 Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły 28.10.08, 11:06
      Jakie mamy autorytety,takich mamy patronow.JPII,symbol katolikow,wniosek mozna
      wysunac jeden,nie ma tak wielu katoliko w Polsce,jak by to chcial
      episkopat.Walesa,zawsze byly rozne spojrzenia na naprawde wybitnego
      czlowieka.Widac w domach o Walesie nie mowi sie wiele,a jak juz dsie mowi to
      ni nazbyt w przychylnym tonie.Druga i chyba najwazniejsza sprawa.Koosciol jak
      czesc obywateli zyje przeszloscia i idealami,mlodzi ludzie zyja
      przyszloscia,wiec sprawy nawet najwybitniejszych osob sa im obojetn
    • roman_j Re: Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoł 28.10.08, 19:30
      kwisniewski napisał:

      > Dzieci na patrona wybrały Dodę
      >
      > Nic dziwnego. Ogłupianie Narodu trwa

      Przykro to stwierdzić, Krzysiu, ale sam jesteś przykładem potwierdzającym własną
      tezę.
      W artykule napisano m.in., że nie były to wybory patrona, ale sonda. Nikogo więc
      dzieci nie wybrały. Ponadto znalazła się tam informacja, że na ponad 200
      deklaracji ok. 30 wskazań padło na Dodę i że wiele wskazuje na to, że wyszły one
      wszystkie spod jednej ręki. Nie wiem, czy tego już nie doczytałeś, czy nie
      zrozumiałeś? :-))
    • 123i321 zalosne, dzieciaki sa glupie jak Doda, to wiadomo 29.10.08, 08:02
      ale tu powinni decydowac nauczyciele.
      • Gość: agnitz Re: zalosne, dzieciaki sa glupie jak Doda, to wia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 08:08
        Głupie - to jest generalizowanie i postrzeganie wszystkich ludzi
        jenowymiarowo - własnie przez Ciebie. Głupie jest komentowanie bez
        rozumnego przeczytania artykułu...Głupie jest pogardzanie
        dzieciakami, o których nic Ci nie wiadomo...
      • Gość: ksiondz Re: zalosne, dzieciaki sa glupie jak Doda, to wia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.08, 12:19
        nie nauczyciele tylko ksiondz
    • meloman21 Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły 29.10.08, 09:08
      No cóż, jeżeli w szkole dzieci mają jedną lekcję muzyki, a nauczycielem jest
      np. pani od geografii - bo umie trochę grać na gitarze i brakuje jej godzin do
      etatu - więc nie dziwmy się dzieciom! Muzyków powyrzucano ze szkół ze szkodą
      dla nas wszystkich. Przeraża mnie, że czasami pomimo dwóch godzin religii,
      dzieci wybierają za autorytet Dodę?
      • Gość: mill Re: Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.08, 10:11
        akurat w tej szkole nauczycielem od muzyki, nie jest pan od geografii, a pan od muzyki.lol. jestem absolwentem tej szkoły i wątpie, żeby dzieci śpiewały tam piosenki dody. mimo wszystko ;)
      • Gość: ktosia Re: Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoł IP: *.botany.gu.se 29.10.08, 13:01
        Nauczycielka geografi umiejaca grac na gitarze moze swietnie uczyc
        muzyki. U mnie w potcatwowce genialna pani po konwesatorium robila
        sprawdziany z zapisu nutowego rytmu i muzyki... Koszmar, bo jak ktos
        ma sluch i zaciecie to idzie do szkoly muzycznej...
        W liceum na szczesccie zamiast muzyki mialam plastyke: z panem po
        psychologi. Dzieki iemu dostalam sie na architekture, bo swietnie
        uczyl rysunku...
    • ararat1 Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły 29.10.08, 09:31
      bardzo madra wypowiedz dyrektora szkoly. Natomiast gazeta.pl wpisuje
      sie w te glupawa "medialna burze".
      no i co z tego, ze Doda zostalaby patronka szkoly? Dzieci w ten
      sposob ucza sie demokracji, bo przeciez sonda to takie male
      referendum.
      Brawo dla pedagogow. Smieszy mnie, ze jeden z internautow zauwaza,
      ze pomimo 2 godzin lekcji religii w szkolach, dzieci wybieraja na
      patronke Dode. A moze wlasnie dlatego? :D
      Poza tym to nie sa lekcje religii tylko wychowania katolickiego.
      • pani_komisarz Re: Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoł 29.10.08, 09:55
        Dokładnie tak - wyjątkowo rozgarnięty dyrektor, mniej rozgarnięci pismacy i
        komentarze osób, które nie zadają sobie trudu przeczytania artykułu i odnoszą
        się dla ułatwienia do tytułu czy pierwszego akapitu.

        To są dzieci. Pobawiły się w sondę, ktoś sobie zrobił jaja albo podszedł do
        sprawy histerycznie. Ideologię dorobili sfrustrowani nudą i żądni sensacji dorośli.
        Dzieciom się wybacza brak zrozumienia rzeczywistości, dorośli powinni być
        krytyczni w pierwszej kolejności względem siebie.
    • solarv Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły 29.10.08, 09:32
      teraz wychodzi czarno na bialym cale idioctwo tego forum
    • primum_non Z czym się kojarzy Doda ? 29.10.08, 09:40
      Ze świerszczykami i wulgarnym językiem w TVP.W teledysku za to prezentuje się
      lepiej.Ale w porównaniu z tymi,których obraża nie ma klasy.Na przykład nie
      dorasta do pięt Justynie Steczkowskiej.Także ,jeśli chodzi o ciało.Ma
      uproszczony styl dla mas.
    • Gość: wj_2000 Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły IP: *.spray.net.pl 29.10.08, 10:08
      Po przeczytaniu dyskusji zaczynam tęsknić za cenzurą i trudnymi do
      zdobycia licencjami dla dziennikarzy.
      Widać jak na dłoni jak bardzo skutecznie dziennikarze robą ludziom
      wodę z mózgu! I pluralizm nic nie pomoże.

      Na początek zrobili sensacę której nie było (Jeśli faktycznie jakiś
      pryszczaty młokos, zauroczony Dodą, wrzucił w sondażu 30 głosów na
      nią, to przecież nie ma o czym mówić).
      Sensacje takie, tworzone W ZŁEJ WIERZE, są jak używka, jak
      narkotyk. Ludzie je łapią. Szkoda, że tak jest, ale tak jest.
      Jest niby wolność prasy. Jest artykuł wyjaśniający, że nic nie
      było, a dzieciom i szkole dzieje się krzywda, bo "cała Polska" ma z
      nich pośmiewisko. Śmiejący się, rechcący motłoch myśli, że się tym
      śmiechem wywyższa. I motłoch czyta TYTUŁ artykułu, czy swoistą
      zajawkę i tylko ten tytuł widzi. A nie widzi sprostowania rzekomej
      sensacji.
      Mimo wolności prasy NIE MA MOŻLIWOŚCI dotarcia do motłochu i
      odszczekania wcześniejszego kłamstwa.
      Dziennikarskie kłamstwa są groźne, ale dla nich bekarne.
      O tempora, o mores!
    • 3cik <--------------------- plus i minus 29.10.08, 10:27
      Plusy:
      -dzieci mogą nosić patrona na podkoszulkach, oglądać w TV i słuchać w radio
      - nie będzie kolejnej szkoły JP2

      Minusy:
      - za 10 lat nikt nie będzie pamiętał kim jest patronka
      - inne dzieci będą się z nich śmiały
      - dzieci mogą chcieć naśladować patronkę :)
    • azeta7 A flagą - majtki!!! 29.10.08, 10:31
      No tak, mamy tak głupią młodzież jak głupich artystów. Swój swojego
      zawsze pozna... A pomaga błaźniąca się misyjna TVP!!! No to teraz
      plebiscyt na flagę, wygrają różowe majtki Dody czy biustonosz?
      • Gość: anna TVN jest od deprawacji młodzieży, to jego misja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 10:41
        TVN WSI Palikot
      • pani_komisarz Re: A flagą - majtki!!! 29.10.08, 10:44
        Z kogo te dzieci mają brać przykład, skoro większość obecnych tu dorosłych ma
        problemy ze zrozumieniem prostego tekstu i jego przesłania.
    • Gość: polaczek Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły IP: *.gdynia.mm.pl 29.10.08, 11:04
      Widać głupotę małych polaczków
    • agusja Doda patronką? Dyrektor: Nie krzywdźcie szkoły 29.10.08, 11:38
      Co sie dzieje ze swiatem.Szkola pod patronatem prostaczki i dziwki
      lafiryndy? hmm pokazuje to jakie wartosci wpajane sa dzieciom.To
      przykre.Telewizja powinna byc zakazana.
    • icc217 Glupota nie zna granic 29.10.08, 11:40
      Az strach pomyslec co z tych malych bezmozgowcow wyrosnie ...
      • Gość: Parabellum Re: Glupota nie zna granic IP: *.aster.pl 29.10.08, 12:31
        > Az strach pomyslec co z tych malych bezmozgowcow wyrosnie ...
        Nastepne pokolenia Dod i innych Rutowiczów
    • Gość: Irasiad Nie krzywdźcie naszych uczniów = dobre sobie IP: *.xdsl.centertel.pl 29.10.08, 11:59
      Jak się robi żarty ze spoleczeństwa i JPII nazywa się szkoły, zzzłobki, ronda,
      ulice i co tam jeszcze popadnie to nie można sie dziwić, że madre dzieci robią
      sobie żarty z nas i chcą Dody za patrona.
      Dzieci mają to do siebie, że się nie boją katolandu i twardo protestuja.
      Dorosli są cieniasy i godzą sie na wszystko co KK im podsunie.
      • Gość: hi Re: Nie krzywdźcie naszych uczniów = dobre sobie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.08, 12:34
        masz racje, tylko dzieci mowia krol jest nagi, starzy sie boja
        powiedziec, chociaz widza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka