Dodaj do ulubionych

Były kwiaty, gratulacje i... ogromny stres

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 18:47
W srode gramy z kielcami !!! nafciarze.pl !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gośc spiker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 21:10
      Szkoda tylko że Pan Koszewski nie zauważył że przez cały mecz nie
      działały głosniki na Sektorach A,B,C i jego głos dochodził na druga
      stronę hali jak zza grobu. Ale cóz po co sie przejśc przed meczem
      czy w trakcie przerwy i sprawdzic, lepiej wyjsc na papieroska,
      zgarnąc kasiorkę i miec dobre samopoczucie.
      Poza tym co do meczu to druga połowa całkiem niezła, dobre
      interwencje bramkarzy, niezły Zołoteńko i Paluch no i granat na
      ławce z wyciągniętą zawleczką w postaci trenera.
      • Gość: kola Re: spiker IP: 212.160.172.* 06.02.09, 07:57
        a mnie się nie podoba publiczne opie.... zawodników. Na hali cicho,
        wszystko słychać jak opitala jednego z drugim. To chyba jest
        niepotrzebne. Weź czas i powiedz prosto w oczy. Moim zdaniem jego
        zachowanie nie pomaga, przeszkadza. Źle to widzę. Niestety pierwsze
        porażki z Kielcami. 1. Miesiąc to krótko. 2. Siedzi w chłopakach
        psychika po Kowalu 3. Siedzą w nich złe nawyki po Kowalu. Puchar nie
        jest nasz, ale może MP już tak ?
        • Gość: kibic Re: spiker IP: *.208.c82.petrotel.pl 06.02.09, 09:06
          glupoty gadasz.tak specjalnie chyba co ? nie uda Ci sie zrobic zlej
          atmosfery,dobrze jest.wszystko idzie w dobrym kierunku,a w srode
          przyjezdza vive a nie jakas barcelona.vive to vive,mamy na nich
          patent
          • Gość: kola Re: spiker IP: 212.160.172.* 06.02.09, 09:55
            jest psychologiem sportu z zawodu. wspomnisz moje słowa. to metoda
            na krótko
            • Gość: kola Re: spiker IP: 212.160.172.* 06.02.09, 09:56
              tzn ja jestem psychologiem.
              • Gość: dwd Re: spiker IP: *.158.c88.petrotel.pl 06.02.09, 13:12
                a ja psychiatrą lecz sie
        • Gość: ,,, Re: spiker IP: *.168.c65.petrotel.pl 06.02.09, 17:03
          To nie jest opi... w stylu "Ty taki i owaki", tylko zmobilizowanie i
          przy okazji wyjaśnienie jak zawodnik powinien zrobić żeby było
          dobrze.
          Poza tym przejdź się na trening i zobacz jaka jest atmosfera! A
          najlepiej zapytaj zawodników czy ich to mobilizuje czy deprymuje...
          A jak nie masz pewności to nie siej fermentu!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka