Gość: leoooooooooo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 18:47 W srode gramy z kielcami !!! nafciarze.pl !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gośc spiker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 21:10 Szkoda tylko że Pan Koszewski nie zauważył że przez cały mecz nie działały głosniki na Sektorach A,B,C i jego głos dochodził na druga stronę hali jak zza grobu. Ale cóz po co sie przejśc przed meczem czy w trakcie przerwy i sprawdzic, lepiej wyjsc na papieroska, zgarnąc kasiorkę i miec dobre samopoczucie. Poza tym co do meczu to druga połowa całkiem niezła, dobre interwencje bramkarzy, niezły Zołoteńko i Paluch no i granat na ławce z wyciągniętą zawleczką w postaci trenera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: spiker IP: 212.160.172.* 06.02.09, 07:57 a mnie się nie podoba publiczne opie.... zawodników. Na hali cicho, wszystko słychać jak opitala jednego z drugim. To chyba jest niepotrzebne. Weź czas i powiedz prosto w oczy. Moim zdaniem jego zachowanie nie pomaga, przeszkadza. Źle to widzę. Niestety pierwsze porażki z Kielcami. 1. Miesiąc to krótko. 2. Siedzi w chłopakach psychika po Kowalu 3. Siedzą w nich złe nawyki po Kowalu. Puchar nie jest nasz, ale może MP już tak ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: spiker IP: *.208.c82.petrotel.pl 06.02.09, 09:06 glupoty gadasz.tak specjalnie chyba co ? nie uda Ci sie zrobic zlej atmosfery,dobrze jest.wszystko idzie w dobrym kierunku,a w srode przyjezdza vive a nie jakas barcelona.vive to vive,mamy na nich patent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: spiker IP: 212.160.172.* 06.02.09, 09:55 jest psychologiem sportu z zawodu. wspomnisz moje słowa. to metoda na krótko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: spiker IP: 212.160.172.* 06.02.09, 09:56 tzn ja jestem psychologiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dwd Re: spiker IP: *.158.c88.petrotel.pl 06.02.09, 13:12 a ja psychiatrą lecz sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ,,, Re: spiker IP: *.168.c65.petrotel.pl 06.02.09, 17:03 To nie jest opi... w stylu "Ty taki i owaki", tylko zmobilizowanie i przy okazji wyjaśnienie jak zawodnik powinien zrobić żeby było dobrze. Poza tym przejdź się na trening i zobacz jaka jest atmosfera! A najlepiej zapytaj zawodników czy ich to mobilizuje czy deprymuje... A jak nie masz pewności to nie siej fermentu! Odpowiedz Link Zgłoś