sselrats Niee niee nie budzcie mnie 07.01.11, 05:16 sni mi sie tak wspaniale. Superszybką koleją po całej Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
mean.1 Re: Niee niee nie budzcie mnie 07.01.11, 06:13 jak dlugo jeszcze traktowac beda nas jak bezmyslne malpki ???!!! ; ku... , wstrzymuja budowe drog i autostrad , by mamic nas jakims pie...nym " ygrekiem " ???!!!-- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: w 2050 r. dochód na obywatela IP: *.dsl.bell.ca 07.01.11, 06:37 ...ku pokrzepieniu serc...zobaczcie co ci ludzie wypisuja....jak to nam sie wszysko zmieni za 40-ci lat....( ...teksty zupelnie jak za PRLu)...ale nie przewidzieli kataklizmu jaki dotknie srodkowo wschodniua Europe w 2032 roku...kataklizmu w ktorym wyginie 240 milionow ludzi. w 2050 r. dochód na obywatela Według ekonomistów HSBC w 2050 r. dochód na obywatela naszego kraju ma wynieść równowartość obecnych 72,3 tys. zł (24,5 tys. USD) czyli czterokrotnie więcej niż teraz (19,5 tys. zł czyli 6,6 tys. USD). Nasza zamożność ma być wówczas zbliżona do dzisiejszej zamożności Niemców, Francuzów czy Kanadyjczyków. ....................................................................................................................................... ... a gdzie wowczas beda Niemcy Francuzi czy Kanadyjczycy....? ...Oj ludzka glupoto...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: w 2050 r. dochód na obywatela IP: *.dsl.bell.ca 07.01.11, 07:01 ...ONI - pomylili tylko daty...bo to juz w 2014 roku...Pomiedzy Poznaniem a Wroclawiem bedzie ku...wal super szybki pociag rozwijajacy predkosc okolo 1000 km na godzine...a byc moze jesli UE zfinansuje inwestycje postanie miedzy tymi miastami tunel prozniowy...ktory bedzie w stanie przezucic w ciagu godziny...200 tysiecy ton miesa. Odjazd z Kaponiery...tam wlasnie postanie SUPER TUBA...czyli zgniatacz masy...po ulicach beda krazyc specjalne plugi ktore beda mialy za zadanie spychac wszystko co zyje do tej super tuby...w super tubie pod cisnienieniem wyjda niektorym oczy ze zdziwienia... buty osobno....pod cisnieniem niektorzy pasazerowie moga doznac chalucynacji ...a wiec mozliwa bedzie rozmowa z Marxsem czy Engelsem...lub krotkie poufne na nowo opracowanie "Kapitalu"...juz dzis nauczmy sie na pamiec dobrze nam znanych slow; "...widmo pociag z niebywala szybkoscia krazy po Europie..."...co ciekawe krazy tak juz od 60-ciu przeszlo lat...systematycznie kursowal za PRLu....a dzis czy jutro wciaz za tego samego ministra Grabarczyka... i tego samego premiera...choc to nie premiera...to stary uklad...czyli rozklad jazdy pociagow...czyli odwrocenie spolecznej uwagi od tematow dla kraju naistotniejszych.... ...jedzie pociag z daleka na nikogo nie czeka ...koduktorze laskawy - tylko nie do Warszawy...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gracjan Re: ..zgniatacz rzadowych andronow... IP: *.dsl.bell.ca 07.01.11, 07:06 >>Zamiast zmniejszania podatków mamy ich podwyższanie, zamiast polityki prorodzinnej mamy uderzanie w rodzinę, zamiast ułatwień dla przedsiębiorców pojawia się dodatkowa biurokracja. Stanowi to wystarczający dowód na to, że Platforma jest partią populistyczną.<< Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lumpy Money Re: ..zgniatacz rzadowych andronow... IP: *.nyc.res.rr.com 07.01.11, 08:30 Ten kto raz był komunistycznym biurokratą - zawsze będzie komunistycznym biurokratą. Ten kto raz uwierzył w brednie Oskara Lange zawsze będzie kolaborował z Goldman Sachs. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: ..zgniatacz rzadowych andronow... IP: 46.113.218.* 07.01.11, 12:58 ... idąc dalej ... ten kto raz napisał bzdurę, ten zawsze będzie pisać bzdury ... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do mean.1 Re: Niee niee nie budzcie mnie IP: *.versanet.de 07.01.11, 08:40 Jeden,ktory nie ma bielma na oczach i wlasciwe szkla kontaktowe ! Brawo ! POzdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 łatwo policzyć, kiedy to będzie. Już w 2112 roku 07.01.11, 07:15 i kible będą czyste!!! i nie będzie spóźnień!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jozek Re: Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kie IP: *.dip.t-dialin.net 07.01.11, 07:19 Kraj szczesliwcow,najszybsze pociagi,najlepsze autostrady,najszybszy internet... Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Nie warto tego słuchać 07.01.11, 07:48 Wystarczy żeby koleje przywróciły standart podróżowania z lat trzydziestych ubiegłego wieku Odpowiedz Link Zgłoś
marek.zak1 Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kiedy? 07.01.11, 07:50 Zacznijmy od wyremontowania linii Katowice - Kraków. 65 km - 2 godziny. A jest to główna międzynarodowa magistrala wschód - zachód. Pozdrawiam Marek Zak www.marek-zak.blog.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kie IP: unknown 07.01.11, 08:06 tak btw... co to jest "ygrek"? jakis kolega "yksa" i "yzeta"? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tedek1 Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kiedy? 07.01.11, 08:50 Duze szanse na powodzenie gdyby: 1) stworzyc przedsiebiorstwo niezalezne od PKP 2) udział Panstwa i konsorców prywatnych (cos a la autostrady) 3) przedsiebiorstwo odpowiadaloby za infrastrukture i dworce/perony 4) przewoznicy kupowaliby koncesje na uzytkowanie ww. infrastruktury. Jezeli bedzie to w ramach PKP to nie dosc ze pieniadze sie rozejda to inwestycja bedzie dwa razy drozsza i bedzie dzialac jak stare PKP. Nie rozumiem tylko po co Gorzow/Torun??? Chyba nalezaloby polaczcyc wszystkie b. miasta woj. zeby to mialo sens. Odpowiedz Link Zgłoś
disloyall Jaka nazwa supertorped ? 07.01.11, 09:06 Oglaszam glosowanie - jak nazwiemy nasze supertorpedy? - to przeciez jako PR NAJWAZNIEJSZE by juz DZIS OGLOSIC JAKI OSIAGNIEMY S U K C E S !!! 1) Torpedy Grabarczyka ? 2) Tuskfuchs-y ? 3) GRAS-SERVICE ?? 4) Inter City Cuda (ICC) ??? Koszt udzialu w glosowaniu - podam za tydzien - albo za rok - jak Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Nigdy! W Polsce po prostu się na da! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 09:08 I nie trzeba do stwierdzenia tego faktu żadnego wizjonera. Odpowiedz Link Zgłoś
pinya Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kiedy? 07.01.11, 09:11 w obecnej sytuacji PKP jest po prostu kompromitacją przedstawiać wizje super szybkiej kolei, bo to świadczy o braku jakiejkolwiek samokrytyki. Dla mnie zarząd, którego przedsiębiorstwo ma problemy z samą koordynacją swoich działań operacyjnych, przedstawiający świetlaną wizję przyszłości, to amatorzy obiecujący cuda bez pokrycia i mocno zadufani w sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ezekiel 25:17 Re: Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kie IP: *.washdc.fios.verizon.net 07.01.11, 09:19 Na budowe szybkiej kolei potrzebne sa fundusze. Rzad RP powinien zmusic Bruksele do wydania Kulcxzykowi koncesji na pobieranie oplat za przejazdy na niemieckich autostradach. Pieniadze zebrane na bramkach na niemieckich autostradach postawionych przez Kulczyka byly by przeznaczone wylacznie na rozwoj kolei w Polsce ! Odpowiedz Link Zgłoś
spinaker206 Dać Chińczykom na 50 lat w ramach PPP 07.01.11, 10:36 Dać Chińczykom na 50 lat w ramach PPP. Mają nadpłynność obcych walut, to chętnie zainwestują. Najpóźniej za 5 lat pojedziemy! Nie ma się czego obawiać, bo to i tak pozostanie w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RAUBER za 300 lat a nie za 30 :) IP: *.spray.net.pl 07.01.11, 12:27 czy Redaktor nie popełnił błędu? obawiam się że superszybką koleją pojedziemy nie za 30 lat a za 300 i nie my a nasze prapra(i=i+1)wnuki. Całość taboru dostaniemy w spadku od Niemców którzy przesiądą się na teleportacje. Odpowiedz Link Zgłoś
onefoks Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kiedy? 07.01.11, 17:35 gdyby w naszym kraju finalnym produktem były plany to mielibyśmy pierwsze miejsce w świećie.ale żeby nie trzeba było śię brać do roboty to w odwodzie są nowelizacje, aktualizacie,wakaciolegis a jak to zawiedzie to są zieloni znajdzie dżdżownice bez paznokcia i już jest na dłuższy czas spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kie IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 18:10 A po co ta superszybka kolej skoro samobojcow na torach przybywa i tak pociagi beda musialy sie zatrzymac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F. Re: Superszybką koleją po całej Polsce. Tylko kie IP: *.dsl.bell.ca 07.01.11, 18:54 www.youtube.com/watch?v=JqoxWCwqOVQ&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
zalzalzal12 Lol psze państwa, lol lol lol 07.01.11, 19:49 My Polacy jesteśmy zajebiści - ilość absurdów nas otaczających jest wprost powalająca, normalni ludzie by się pewnie wieszali z deprechy, a my tutaj potrafimy sobie z tego niezły kabarecik urządzić :) Naprawdę z radością czytam komentarze pod takimi artykułami - jesteśmy niezawodni! ;P No bo i cóż nam pozostaje? Tylko pusty śmiech, nerwów chyba faktycznie szkoda. A najlepsze jest to, że doskonale wszyscy wiemy z czego te absurdy wynikają, co by trzeba było zrobić, żeby je naprawić, tyle, że jest to u nas po prostu niemożliwe :) Za chwilę znowu będziemy najweselszym barakiem, tyle że obozu europejskiego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: IP: 76.64.141.* 14.01.11, 19:51 www.youtube.com/watch?v=J11lsTwnZaw&feature=related forum.gazeta.pl/forum/w,60,120817688,120817688,Artystyczne_wejscie_do_dworcowej_wiezy.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: ....One Way Ticket IP: 76.64.141.* 14.01.11, 21:09 www.youtube.com/watch?v=7DYA1raD-YY&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś